مطالب وردپرس به عنوان محصولات ووکامرس

tenaonline

تازه وارد
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديران و اعضاي محترم؛

من با توجه به نوع وب سايت هايي كه دارم و در آينده راه اندازي خواهم كرد احتياج به چنين افزونه اي داشتم و حالا خيلي متشكرم از دوستاني كه زحمت فارسي سازي و همچنين درگاه بانك ملت و بخش ريال و تومان اين افزونه رو كشيدند.

حال نكته مهمي كه هست اينكه آيا امكانش هست خود مطالب وردپرس رو به عنوان محصولات ووکامرس انتخاب كنيم؟

ما الان يك سايت فروشگاه كتاب داريم با بيش از 200 جلد كتاب + توضيحات.

به دلايل زيادي از قبيل نبود فرصت براي نوشتن مجدد مطالب در بخش فروشگاه و همچنين استفاده از سيستم اصلي وردپرس به جاي بخش ووکامرس، ميخوايم فقط از بخش سبد خريد و درگاه اين پلاگين استفاده كنيم و محصولات و .. رو از خود وردپرس.

با توجه به اين كه پايگاه داده هر دو "مطالب اصلي + بخش ووکامرس" يكي هست، آيا امكانش هست كه از مطالب هسته ي اصلي وردپرس به عنوان محصولات ووکامرس استفاده كنيم؟

ممنون و متشكرم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شدنیه. ولی قیمت ها رو باید دستی وارد کنید...

tenaonline

تازه وارد
شدنیه. ولی قیمت ها رو باید دستی وارد کنید...
ممنون از پاسختون.

در اين صورت، نحوه ي استفاده از مطالب هسته اصلي به عنوان محصول چطور هست؟ جايي اين شيوه توضيح داده شده؟

و نكته ديگه اينكه بعضي از اين سايت ها از شيوه ي خود

ووکامرس كه تعداد در انبار رو با هر خريد كم مي كنه، نياز دارند، امكانش هست اين شيوه رو هم به مطالب اصلي وردپرس اضافه كنيم يا خير؟

باز هم ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با دستور زیر در phpmyadmin در دیتابیس مورد نظر میتونید پست ها رو تبدیل کنید به محصول

نکته: بک اپ فراموش نشه

کد:
UPDATE wp_posts SET post_type = 'product' WHERE post_type = 'post';

babakp

تازه وارد
سلام

من از طریق یه پلاگین پست هام رو به محصولات وردپرس تبدیل کردم و با کامندهای اس کیو ال دسته بندی ها و تگ ها رو هم تبدیل کردم و همه چی اوکی هستش اما مشکل اینجاست ک وقتی از المان های ووکامرس تو visual composer استفاده میکنم محصولات خودم نمیاد اما محصولاتی ک بعدا از طریق محصولات/افزودن اضافه کردم نشون داده میشه. میدونم مشکل در قسمت اس کیو ال هستش و رابطه ها میخواستم بدونم کسی راه حلی دارم برام ؟

ممنون از همه دوستان ووکامرسی

babakp

تازه وارد
سلام

من از طریق یه پلاگین پست هام رو به محصولات وردپرس تبدیل کردم و با کامندهای اس کیو ال دسته بندی ها و تگ ها رو هم تبدیل کردم و همه چی اوکی هستش اما مشکل اینجاست ک وقتی از المان های ووکامرس تو visual composer استفاده میکنم محصولات خودم نمیاد اما محصولاتی ک بعدا از طریق محصولات/افزودن اضافه کردم نشون داده میشه. میدونم مشکل در قسمت اس کیو ال هستش و رابطه ها میخواستم بدونم کسی راه حلی دارم برام ؟

ممنون از همه دوستان ووکامرسی
فهمیدم مشکل از جدول post_meta هستش پرا که برای هر محصول جدید تقریبا 25 عدد متا تعریف شده ولی وقتی پستی رو تبدیل به محصول میکنم این متا ها برای اون پست اعمال نمیشه و اینجا هم باید تک تک دوباره اون متا ها رو براش تعریف کنم. راهی هست که بشه این متا ها رو برای همه پست هام تعریف کنم. دستور mysql اش چی باشه به نظرتون ؟

بالا