معرفی افزونه Easy Digital Downloads

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

EhsaanDev

کاربر عضو
بالاخره بعد از مدت*ها موفق شدیم تا افزونه Easy Digital Downloads را کاملاً پارسی و با شرایط کشورمان ایران هماهنگ کنیم.

Easy Digital Downloads افزونه*ای برای وردپرس است تا به راحتی بتوانید محصولات دیجیتالی خود را در معرض فروش بگذارید.

Easy Digital Downloads با سازگاری بالا و امکانات پیشرفته، در عین حال محیطی ساده، می*تواند فروشگاهی عالی و مناسب تحت پلتفرم وردپرس ایجاد کند.

ahmad4u

کاربر عضو
سلام

ممنون آقا احسان

نسخه جدید هم مثل اینکه اومده

ver 1.4.1.1: January 14, 2013

یکسری کدها هم برا ویرایش برخی قسمت ها هستش که بعدا براتون میزارم اینجا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسین راد

تازه وارد
توی صفحه نمونه شما قیمت رو به فارسی میزنه ولی برای من به انگلیسی مینویسه RIAL

چه باید کرد؟

EhsaanDev

کاربر عضو
این مشکل مربوط به ذخیره تنظیمات می*شود که با ارائه آپدیت در روز شنبه حل خواهد شد.

EhsaanDev

کاربر عضو
نسخه 1.4.1.1 فارسی*سازی شد و با همان لینک دانلود در دسترس است.

پس از نصب افزونه در قسمت پیکربندی، مقدار فیلد مربوط به جداکننده اعشار را پاک کنید.

سازنده این افزونه قول داده است که در نسخه 1.4.2 مسائل و مشکلات مربوط به ریال را حل کند.

ahmad4u

کاربر عضو
با تشکر از زحمات شما

منتظر ارائه درگاه بانک ملت هستیم

EhsaanDev

کاربر عضو
درگاه ملت کاملاً آماده است و ما فقط منتظر تست آن هستیم. به محض ایجاد امکان تست و تست کامل آن، در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

موفق باشید :53:

ahmad4u

کاربر عضو
امکانش هست بجای نمایش قیمت به ریال به تومان نمایش داده شود؟

EhsaanDev

کاربر عضو
امکانش که هست. میشه با یه تغییر جزیی این کار کرد، ولی چون اکثر درگاه ها با ریال کار میکنه ما هم ریال گذوشتیم. :D

ahmad4u

کاربر عضو
امکانش که هست. میشه با یه تغییر جزیی این کار کرد، ولی چون اکثر درگاه ها با ریال کار میکنه ما هم ریال گذوشتیم. :D
این که راه حلش سادست

کافیه تو برنامه نویسی موقع نمایش قیمت به تومان یک صفر کمتر نشون بده (قیمت تقسیم بر 10 بشه )یا موقع ارجاع به بانک یه صفر بخاطر ریال به قیمت اضافه بشه (ضربدر 10)

منطورم رو رسوندم دیگه

EhsaanDev

کاربر عضو
دوست گرامی! دقت کنید می*بینید که توی خود صفحه افزونه دمو موجود است!

edd.floatphp.ir/demo/

payam-nice

تازه وارد
باسلام و تشکر بابت ارائه این افزونهمن تو سایت دمو تست کردم و 2 تا مشکل تا اینجا پیدا کردم !1- بعد از پرداخت مبلغ و بازگشت به سایت باید محصول از سبد خرید اتوماتیک حذف بشه که در این افزونه این چنین نیست2- در قسمت سوابق خرید هم هیچ چیزی نیست

EhsaanDev

کاربر عضو
1. این مشکل مربوط به درگاه زرین پال هست که بزودی رفع میشه

2. طبیعی هست! چون این دمو هست و هیچ خرید واقعی صورت نمیگیره!

EhsaanDev

کاربر عضو
درگاه پی لاین بروز شد! دوستانی که با انگلیسی بودن ریال مشکل دارند، این افزونه را مجدداً دانلود کنند.

ali30n

تازه وارد
سلام

ابتدا تشکر میکنم بابت این کار با ارزشتون .. :) :41:

نسخه جدید هم اونطوری که متوجه شدم اومده ... البته با کلی تغییرات و قابلیت های جدید ..

اگه زحمت اصلاح اونم بکشید بسیار عالی خواهد شد.

پیشاپیش از زحماتتون کمال تشکر رو دارم.

موفق و موید باشید/

atryad

تازه وارد
سلام من نگارش 1.4.2 رو نصب کردم فقط از ترجمه دوستمون آقا احسان استفاده کردم عالی بو و نگارش 1.5 پی لاین رو هم نصب کردم فقط تنها مشکلم اینه که هر مبلغی که به ریال وارد میکنم چه قیمت ثابت چه متغیر وقتی به درگاه بانک می ره سه تا صفر اضافه داره (اعدداد اعشار نیست ) چون اعشارو از فایل formatting.php برداشتم مجبور شده واحد پولو به "هزار ریال" تغییر بدم یعنی یه دانلود 5000 ریالی رو من باید فقط 5 وارد کنم که می شه" 5 هزار ریال" کالا زیاده هست تو سایت خیلی وقت گیره اگه بخوام همه رو قیمتاشون رو اصلاح کنم چطور میتونم این مشکلو حل کنم (از افزونه پی لاین است یا خود افزونه اصلی با تشکر از همه دوستان به خصوص آقا احسان به خاطر ترجمه عالیش

atryad

تازه وارد
سلام من فقط

کد:
$amount = number_format( $amount, 2 );
$decimals = apply_filters( 'edd_format_amount_decimals', 2 );
رو برای حذف کردن اعداد بعد از اعشار به

کد:
$amount = number_format( $amount, 0 );
$decimals = apply_filters( 'edd_format_amount_decimals', 0 );

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا