معرفی بهترین وب سایت های آمارگیر برای سایت !؟

anet311

کاربر عضو
سلام دوستان

هر سایت آمارگیر خوبی که می شناسید نام ببرید

برای اینکه مجموعه ای باشه از بهترین ها

با تشکر

anet311

کاربر عضو
اول من شروع میکنم

سایت

خیلی امکانات خوب و مفیدی داره

و من سالهاست از اون استفاده میکنم

البته یه هفته است سرورشون دچار مشکل شده. ولی به زودی درست میشه

امکانات خاصی که داره اینه که ورودی هارو میزنه از کجا اومدن.

اما گوگل انالیز نمیزنه متاسفانه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bookman

تازه وارد
خب آمارگیرهای زیادی هستند

بیشترشون رو هم تست کردم ولی آخرش هم برگشتم روی همون وبگذر و آمارگیز خود سایت ( که اقا مصطفی نوستن ) برای وردپرس !

البته حرف و حدیث هایی هم پشتش هست که حداقل برای بنده زیاد مهم نیستند !

IAMIR

کاربر عضو
من افزونه آماره وردپرس را خیلی می پسندم بعدش اگر بخوام آمارگیر استفاده کنم از وبگذر استفاده می کنم .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پرشین استت هم میتونه گزینه خوبی باشه

کد:
www.persianstat.com

yahova

تازه وارد

anet311

کاربر عضو
دوستان من در بسیاری از سایتها ثبت نام کردم ؛ اما مشکلی که همه دارند اینه که یک امکانی که مد نظرم هست رو ندارند:

اینکه: وقتی کاربری در گوگل کلمه ای رو جستجو میکنه و وارد سایت من میشه، سایت آنالیز اون کلمه سرچ شده رو ثبت کنه و به من نمایش بده

gostats این امکان رو داره و 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم؛ ولی یک ماهه سرورشون دچار مشکل شده
17.gif

william

کاربر عضو
دوستان من در بسیاری از سایتها ثبت نام کردم ؛ اما مشکلی که همه دارند اینه که یک امکانی که مد نظرم هست رو ندارند:اینکه: وقتی کاربری در گوگل کلمه ای رو جستجو میکنه و وارد سایت من میشه، سایت آنالیز اون کلمه سرچ شده رو ثبت کنه و به من نمایش بده

gostats این امکان رو داره و 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم؛ ولی یک ماهه سرورشون دچار مشکل شده
17.gif
منم فکر میکردم سرورش دچار مشکل شده.

اما به نظر میرسه با ip ایران مشکل داره!

من با ip کشور های دیگه وارد میشم مشکلی نداره.

البته Google Analytics این قابلیت رو حرفه ای تر در اختیار شما قرار میده. فکر کنم Piwik هم این قابلیت رو داشته باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

anet311

کاربر عضو
منم فکر میکردم سرورش دچار مشکل شده.اما به نظر میرسه با ip ایران مشکل داره!

من با ip کشور های دیگه وارد میشم مشکلی نداره.

البته Google Analytics این قابلیت رو حرفه ای تر در اختیار شما قرار میده. فکر کنم Piwik هم این قابلیت رو داشته باشه.
Google Analytics نمیزنه که کدوم کلمه سرچ شده؛ فقط میزنه که از کدوم سایت اومده. :frown:

william

کاربر عضو
در Google Webmasters در پنل مدیریت سایت و در قسمت Search Traffic و در زیرمجموعه، Search Queries عبارت های ورودی به همراه درصد کلیک روی اون رو نمایش میده.

anet311

کاربر عضو
از همه دوستان به خاطر راهنمایی ها ممنونم؛

بالاخره مشکل سایت gostats حل شد

واقعا gostats بهترین سایت آمارگیره که امکانات خاصی رو در اختیار کاربرا میذاره

بالا