معرفی قالب مناسب برای فروشگاه موبایل و محصولات تکنولوژی

aso_leo

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان پرشین اسکریپت . 

من به تازگی با این سایت اشنا شدم و دارم کسب و کارمو راه اندازی میکنم و هنوز کارمو شروع نکردم . ابتدا برای فروشگاه قالب تک استور رو از سایت دیگری خریداری کردم بدون اطلاع از اینکه هر قالب ممکنه باگهای متفاوت داشته باشه و الان بعد یه ماه تست قالب با باگهای عجیب و غریبی مواجه میشم که بعضیاش به شدت آزار دهتدست و نمیتونم فروشگاه رو به این شکل برای مشتریام به نمایش بذارم هرچند قالب شیک و ساده ای هست . الان میخوام قالب رو تغییر بدم دنبال قالبی هستم که در عین حال هم ساده باشه و هم امکانات هم داشته باشه برای فروش ویژه و اینا

خودم دوتا قالب رو مدنظرم هست اولی که قالب " الکترو " هست که تو همین انجمن هم معرفی شده ولی با توجه به اینکه بنظر میرسه نسخه های ابتدایی قالب هست میترسم بلای قالب تک استور دوباره برام تکرار بشه 

دوم قالب " Hi market " هست که مدت زمان زیادی از عرضش میگذره اما نمیدونم راستچین کننده اصلیش کجاس که بتونم از آپدیت ها مطمئن باشم چون قالبش امکانات زیادی داره و ظاهر شیکی هم داره 

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید قول میدم فروشگاه راه افتاد به اعضای انجمن تخفیف بدم  :x: :))

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام.

به عنوان یک راهنمایی عرض میکنم: با توجه به این که از عرضه نسخه 3 ووکامرس حدود 2.5 ماه میگذره، قالب هایی که قبل از این تاریخ در عرصه وب می بینید (رایگان / پولی) ممکنه تداخلاتی با نسخه جدید داشته باشند. هنگام انتخاب برای جلوگیری از تجربه مشابه تک استور، حتماً به زمان انتشار قالب دقت کنید.

aso_leo

تازه وارد
خب من از کجا تاریخ انتشار رو بفهمم ؟؟؟ بعد شما خودتون بین این قالب کدوم رو ترجیح میدین برای فروش محصولات تکنولوژی ؟؟ من برام مهمه که ساده باشه که امکان فروش ویژه داشته باشه 

بالا