معرفی مناسب ترین اسکریپت آزمون آنلاین

Masrour

تازه وارد
سلام به نظر اساتید مناسب ترین اسکریپت رایگان راه اندازی آزمون انلاین کدام سیستم هست؟ زیاد پیچیده نباشه و نیازهایی که داریم اینه که معلم ها آزمون بزارن و دانش آموزان پاسخ بدن و نمره ی آزمون بگیرن (گزارش آزمون)

چند تایی توی همین سایت هست اگه کسی با هر کردوم کار کرده یه راهنمایی کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بهترین ازمایش کننده خود شما هستید. تمام اسکریپت های ازمون انلاین این قابلیت ها رو دارند

manouchehr71

تازه وارد
سلام

من با wp pro quiz  کار کردم ولی حقیقتش نتونستم کاری کنم که دبیران به پست های هم دسترس نداشته باشند آیا راه حلی هست؟

یا اینکه ممنون میشم افزونه ی دیگه ای چیشنهاد کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

من با wp pro quiz  کار کردم ولی حقیقتش نتونستم کاری کنم که دبیران به پست های هم دسترس نداشته باشند آیا راه حلی هست؟

متاسفانه بنده تخصصا با هیچ کدام کار نکردم و تجربه خاصی درشون ندارم.

ahs5500

تازه وارد
سلام

پیشنهادم اینه که یه سطح مدیریت جدید توی وردپرستون تعریف کنید و بعد با افزونه برای نقش تعریف شده تعیین سطح کنید. از اونجایی که ممکنه ادمین بلاکم کنه از گذاشتن لینک یا اسم این پلاگین ها معذورم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پیشنهادم اینه که یه سطح مدیریت جدید توی وردپرستون تعریف کنید و بعد با افزونه برای نقش تعریف شده تعیین سطح کنید. از اونجایی که ممکنه ادمین بلاکم کنه از گذاشتن لینک یا اسم این پلاگین ها معذورم.
دست شما درد نکنه. ما برای موارد تبلیغاتی مشکل داریم. برای راهنمایی دوستان ، شما مختار هستید. متشکرم

ahs5500

تازه وارد
سلام

برای تعیین نقش جدید و دادن دسترسی خاص به اون از این افزونه در مخزن وردپرس استفاده کنید

Advanced Access Manager

kazzem

تازه وارد
اکثر این اسکریپت ها مناسب نیستن من همشون رو بررسی کردم اما چیزی که واقعا به درد بخور باشه ندیدم
بعضی از سایت های ایرانی مانند منتا و امکانات خوبی راه اندازی کردن ولی اونا فکر کنم از پایه اختصاصی کد نویسی کردن

بالا