معرفی پایگاه آس خدمت

askhedmat

تازه وارد
آس خدمت جدیدترین و بروزترین مرکز ارائه خدمات بین المللی و تحریمی ویژه ایرانیان می‌باشد. رسالت آس خدمت ارائه خدمات با کیفیت با قیمت منصفانه به افرادی‌ست که دسترسی به خدمات و امکانات خارجی را ندارند. در ادامه برخی از محصولات و خدمات را معرفی می‌کنیم.بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن ها، به ایرانیان خدمات ارائه نمی‌دهند. بسیاری از خدمات نیازمند تایید و وریفای شماره موبایل می‌باشند اما شماره‌های ایرانی تحریم هستند. در اینجا می‌توانید سیمکارت های خارجی فعال در ایران را تهیه نموده و براحتی از خدمات بین المللی استفاده نمایید.یکی از مشکلات بزرگ وردپرس کارهای ایرانی عدم دسترسی به افزونه های وردپرس می‌باشد. قیمت بالا، عدم پشتیبانی از زبان فارسی و عدم دسترسی به امکان پرداخت خارجی از مشکلات وردپرس کاران ایرانی می‌باشد. این مشکل توسط بخش افزونه های وردپرس آس خدمت مرتفع گردیده است.یکی دیگر از خدمات برجسته آس خدمت، ارائه اکانت ها و اشتراک های بین المللی می‌باشد. اغلب اینگونه اکانت ها برای ایرانیان تحریم است یا نیاز به پرداخت خارجی دارد. از این رو خدمات اکانت های بین المللی آس خدمت با ارائه این خدمات مسیر را برای شما هموار کرده است.

  • ، ،
  • اشتراک و


یکی دیگر از خدمات مهم و برجسته آس خدمت، ارائه مدارک خارجی جهت ثبتنام و احراز هویت می‌باشد. این قابلیت از دقت فوق‌العاده بالایی برخوردار است و هیچگونه ضعفی در آن وارد نیست. تمامی مدارک و اسناد ارائه شده توسط آس خدمت توسط تیم حرفه‌ای ایجاد می‌شود و راستی آزمایی می‌شود. بنابراین میزان اعتماد و دقت در این خدمات در بالاترین حد ممکن می‌باشد.یکی از ملزومات امروزه ما ایرانیان، نیاز به تحریم شکن جهت ایمن سازی اتصال و استفاده از خدمات سایت ها و اپلیکیشن های خارجی می‌باشد. متاسفانه ما ایرانیان به واسطه تحریم های ناعادلانه جهانی، از بسیاری امکانات، خدمات و محصولات خارجی محروم هستیم. با استفاده از تحریم شکن های آس خدمت دیگر نگران ورود به اکانت های خود نباشید.

همچنین در آس خدمت امکان تهیه های مطرح جهان نظیر ، و میسر می‌باشد. قیمت های ارائه خدمات در آس خدمت فوق‌العاده پایین و منصفانه می‌باشد.
 

zak.bouhali

تازه وارد
Unlock a world of casual fun and excitement with the premier dating site.
Anonymous dating without prejudice
Actual Girls
 
بالا