مقایسه بادی پرس فارسی و اکسوال فارسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sagebnegad

کاربر عضو
سلام

میخواستم هرکدوم از دوستان که میتونند یک مقایسه منطقی بین بادی پرس و اکسوال فارسی انجام بدهند.ومزایا و معایب هرکدوم رو بگویند تا دوستان ناشی مثل من راحت تر بتونند انتخاب کنند.

ممنونم

sagebnegad

کاربر عضو
از دوستان هیچکس نیس که بتونه در مورد هردو نظرکارشناسی بده؟

ممنونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اکسوال سیستم خوبیه ولی اون طور که می بایست در بین سایت های فارسی جا پیدا بکنه اینطور نبود!

وجود افزونه های تجاری در سیستم باعث شده افراد زیادی سراغش نرن! حتی سایت خارجی (اصلی) اون طور که می بایست باشه نیست! و فعالیت وسیعی ندارن!

هیچ سایتی نیست که کاربر زیادی داشته باشه و ببینیم که ایا اکسوال تا چه حد در استفاده از منابع قوی هست! برای همین نمیشه در این مورد تصمیم گرفت

sagebnegad

کاربر عضو
ممنونم محمد جان یعنی شما خودت این سیستم رو برای سرمایه گذاری مناسب نمی بینی؟ ممنونم میشم شما یا هرکدوم از دوستان که میتونه جواب منو بده چون میخوام با این سیستم شرو کنم و برام مهمه. ممنونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اپشن های زیاد دیگه ای هست

سوشیل انجین و پی اچ پی فاکس - بادی پرس و یا شیرترونیکس

masoomi

کاربر عضو
بادی پرس برای اونایی خوبه که میخوان با کمترین هزینه، یه شبکه اجتماعی پویا داشته باشن که هر دوره یه آپدیت رایگان + افزونه های رایگان ارائه میکنه.

بادی پرس نیازی به هاست وارز نداره. (اسکریپتهای نال شده مثل سوشال انجین و... نیاز به هاست وارز دارن که قیمت این نوع هاست در مقایسه با هاست لینوکس با حجم ثابت، گرونتره.

اکسوال در ایران توسط گروهی خاص توسعه داده میشه. اما بادی پرس در ایران توسط همه ایرانیایی که قبلا وردپرس کار بودن، گسترش داده میشه.

از نظر امنیت، میشه بادی پرس رو جلوتر از اکسوال دونست. چون روی هسته اصلی وردپرس نصب میشه.

از نظر سخت افزار مورد نیاز برای راه اندازی شبکه های اجتماعی بزرگ با بادی پرس(5000 کاربر آنلاین در یک لحظه)، نیاز به سرورهای پرقدرت و گرون ندارید.

افزونه ها، پوسته ها، بسته های فارسی ساز و... بادی پرس رایگانتر از اکسواله. (یعنی منابع رایگان بادی پرس بیشتر از اکسواله).

kasraa

کاربر عضو
سلام masoomi جون

کم پیدایی ها

ایشاالله بتونیم از توانائیت بیشتر استفاده کنیم :x

دوست عزیز sagebnegad من باید بگم که علاوه بر تایید گفته های دوستان بادی پرس رو به اکسوال ترجیح میدم که یکی از دلایل قویش رایگان بودن اون هست که خیلی راحت میتونید شخصی سازی کنید و سرمایتون هم از بین نره

در قسمت بعدی باید بگم که سعی کنید اگر هم سراغ سیستم های پرمیوم میرین توجه کنید که لایسنس بگیرین چون نال شده علاوه بر مشکلاتی مثل باگ و امنیت میتونه از نظر هاستینگ هم تاثیر بزاره

دنبال یه سیستمی باش که بتونی بعدن به صورت راحت آپدیت کنی مثلا دنبال سیستمی نرو که بعد از چند هزار کاربر تازه دوباره بخوای به فکر این بیفتی که سیستمتو عوض کنی !

توی ایران بادی پرس موفق تر از اکسوال بوده و کمتر سایتیرو پیدا میکنید که از سیستم اکسوال استفاده کرده باشه و موفق هم شده باشه !

در هر صورت نیاز شما مهمترین اصل هستش که باید بهش توجه کنی

موفق باشی

masoomi

کاربر عضو
kasraa جان من افتادم توو خط برنامه نویسی موبایل و شبکه های اجتماعی موبایل.

sagebnegad جان، این نکته رو هم بگم که: در حال حاضر شخصا نسخه موبایل شیرترونیکس و سوشال انجین رو به نسخه موبایل بادی پرس ترجیح میدم.

اگه فکر میکنی که وجود نسخه موبایل برای شبکه اجتماعیت ضروریه و حدود 50% کاربرات قراره با موبایل پیگیر شبکه باشن، به هیچ وجه (البته فعلا.... شاید بعدا درست شه...)... به هیچ وجه نرو روی بادی پرس. چون نسخه موبایلش واقعا عقب مونده :D

kasraa

کاربر عضو
kasraa جان من افتادم توو خط برنامه نویسی موبایل و شبکه های اجتماعی موبایل.
پس حتما میام سراغت واسه app برای آیفون و اندروید :x

sagebnegad جان، این نکته رو هم بگم که: در حال حاضر شخصا نسخه موبایل شیرترونیکس و سوشال انجین رو به نسخه موبایل بادی پرس ترجیح میدم.

اگه فکر میکنی که وجود نسخه موبایل برای شبکه اجتماعیت ضروریه و حدود 50% کاربرات قراره با موبایل پیگیر شبکه باشن، به هیچ وجه (البته فعلا.... شاید بعدا درست شه...)... به هیچ وجه نرو روی بادی پرس. چون نسخه موبایلش واقعا عقب مونده :D
اگر از نظر نسخه موبایل فقط بخوای من phpfox رو پیشنهاد میدم که نسخه موبایلش خیلی عالیه :x

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا