مهم: فیلترینگ پی لاین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

i3ooter

کاربر عضو
سلام.

خیر. در اتحادیه اروپا مشغول کار مارکتینگ هستم و تا به این لحظه ظرف مدت 7 سالی که گذشته یک سنت هم مالیات از بنده طلب نشده. شما موقع خرید از تم فارست یا مجموعه کدکنیون شده مالیاتی پرداخت کنید؟ موقع پرداختهای ویزا چطور؟ تحویل بین المللی بله. اون زمان شما مالیات پرداخت می کنید. اونم در مورد کالاهای فیزیکی صدق می کنه.

موفق باشید
شما کسب و کارتون اگه جزو کسب و کار های اشتغال زایی و یا کارآفرینی باشه، مالیات نمیگیرن

بحث سر این هست چرا از افراد حقیقی میخوان مالیات بگیرن

بله، برای خرید های اینترنتی مالیات رو کسر میکنن، بنده هاست و سرورهایی که خریداری میکنم رو مالیاتش روش میاد

چجوری ؟ مثلاً خورده 3.99 دلار، اون 99 سنت میشه مالیات من، 3 دلار مربوط به شرکت میشه

یا تصویه حساب توی مارکت پلی استور و ...

mehrpouya

کاربر عضو
شما کسب و کارتون اگه جزو کسب و کار های اشتغال زایی و یا کارآفرینی باشه، مالیات نمیگیرن

بحث سر این هست چرا از افراد حقیقی میخوان مالیات بگیرن

بله، برای خرید های اینترنتی مالیات رو کسر میکنن، بنده هاست و سرورهایی که خریداری میکنم رو مالیاتش روش میاد

چجوری ؟ مثلاً خورده 3.99 دلار، اون 99 سنت میشه مالیات من، 3 دلار مربوط به شرکت میشه

یا تصویه حساب توی مارکت پلی استور و ...
خیر کسر نمی کنن.

شما زمانی که داری هاستی رو می خری، داری از فضای فیزیکی یه کشوراستفاده می کنی که سرور درش قرار داره و مکان سرور و مالکش داره هزینه و مالیات می ده و از دولتش خدمات می گیره.

اما به عنوان مثال سایت هایی که توی حوزه دانلود هستن و یا فروش فایل انجام میدن مالیاتی اضافه نمی کنن. مگه زمانی که درگاه پرداختشون مشول کارمزد و ریت و آور باشه.

موفق باشید

pooria_abdolahi

تازه وارد
حنان عزیز ظاهرا فراگیت هم فیلتر شد :(((

چقدر ازش راضی بودم و چقددر خوب بود

حیف واقعا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا