مگا منو با هاورِ سریعِ ماوس از روش هم باز میشه :/

malekimm

تازه وارد
سلام دوستان ببخشید وقتی ماوس از روی مگامنو خیلی سریع رد میشه هم مگا منو باز میشه
چطور میتونم کاری کنم این حالت با یکم مکث اتفاق بیوفته؟

karimihandicrafts . com هست آدرس سایتم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما باید در بخش از css سایت دنبال این کلاس و آی دی ها باشید
ul.menu .mega-menu ul.menu .sub-menu
دنبال این گزینه باشید
transition
سپس زمان مشخص شروع را افزایش دهید و تست بگیرید.
این کار فقط از طریق تغییر در روت سرور انجام شود.
به علت فعال بودن کش احتمالا دائما باید کش را خالی کنید پس بهتر است موقتا کش را غیر فعال کنید
موفق باشید

malekimm

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
شما باید در بخش از css سایت دنبال این کلاس و آی دی ها باشید
ul.menu .mega-menu ul.menu .sub-menu
دنبال این گزینه باشید
transition
سپس زمان مشخص شروع را افزایش دهید و تست بگیرید.
این کار فقط از طریق تغییر در روت سرور انجام شود.
به علت فعال بودن کش احتمالا دائما باید کش را خالی کنید پس بهتر است موقتا کش را غیر فعال کنید
موفق باشید
سلام مهندس ببخشید من transition-delay رو توی اینسپکت افزایش دادم اما نشد
میشه اگر فرصت کردید یه نگاهی بندازید لطفا؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به علن کش بودن سایت شما امکان بررسی نیست چون خطای کش ایجاد می شود.
ضمنا transition فوق دارای دو زمان مختلف در یک آن واحد برای هر کلاس بود و دو قسمت مجزا داشت در آغاز و پایان شما باید نقطه آغاز را تغییر دهید. اینtransition در قبلش یک نام دیگری هم بود که الان یادم نیست بگردید روی همون مسیر پیداش می کنید
ضمنا به شما گفته شد که باید کش را غیر فعال کنید چون کش باعث ایجاد خطا می شود و زمان گذشته را گاها از روی کوکی یا ذخیره 301 روی گوشی یا رایانه شما استفاده می کند. پس بهتره هم کش سرور و هم کش مرورگر گوشی یا موبایلتون رو خالی بفرمایید. این شامل کوکی ها منهای رمز ورود و نام کاربری است
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: malekimm

malekimm

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
به علن کش بودن سایت شما امکان بررسی نیست چون خطای کش ایجاد می شود.
ضمنا transition فوق دارای دو زمان مختلف در یک آن واحد برای هر کلاس بود و دو قسمت مجزا داشت در آغاز و پایان شما باید نقطه آغاز را تغییر دهید. اینtransition در قبلش یک نام دیگری هم بود که الان یادم نیست بگردید روی همون مسیر پیداش می کنید
ضمنا به شما گفته شد که باید کش را غیر فعال کنید چون کش باعث ایجاد خطا می شود و زمان گذشته را گاها از روی کوکی یا ذخیره 301 روی گوشی یا رایانه شما استفاده می کند. پس بهتره هم کش سرور و هم کش مرورگر گوشی یا موبایلتون رو خالی بفرمایید. این شامل کوکی ها منهای رمز ورود و نام کاربری است
موفق باشید
#menu-item-5646 a {
transition-delay: 2s !important;
}
سلام
اقا من کش راکتو پاک کردم این کدو گذاشتم تغییری نکرد :(

بالا