مشکل نبود گزینه فروشنده شو دکان در فرم عضویت Ultimate Member

hosseinele

تازه وارد
سلام من از افزونه Ultimate Member برای عضویت و ورود کاربران استفاده میکنم بعد افزونه دکان هم نصب کردم اما گزینه فروشنده شو در فرم عضویت نیست مشکل کجاست ایا باید افزونه جانبی نصب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

harbiline

Edris
افزونه دکان روی ووکامرس سوار میشه..
شما قسمت my-accoun رو که بزنید یعنی زمانی ک میخواهید وارد بشید از این قسمت اونجا بخش ثبت نام میزنه ایا کاربر هستید یا فروشنده ک طرف با انتخابش میتونه انتخاب کنه..

hosseinele

تازه وارد
ممنون بابت راهنمایی ولی بعضی از سایت ها حتی موقعی که به عنوان مشتری ثبت نام کنی بعد تو حساب کاربری دکمه فروشنده شو هم هست ولی من تو حساب کاربری پیش فرض ووکامرس این دکمه رو ندیدم البته وقتی هم رو دکمه فروشنده شو داخل حساب کاربری میزنی فقط فرم فروشنده شو رو نشون میده مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

harbiline

Edris
ادرس سایتتو بزار یه بررسی کنم..
نهایت میگم دسترسی بده اینک any desk بده چک کنیم

hosseinele

تازه وارد
مرسی ممنون من افزونه Ultimate Member پاک کردم و دیگه از حساب کاربری پیشفرض ووکامرس استفاده میکنم ولی هنوز وقتی کاربر به عنوان مشتری ثبت نام میکنه داخل حساب کاربری دکمه فروشنده شو نیست ممنون میشم کمکم کنید سایت gelec.ir

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
آیا از شورت کد یا آدرس دهی افزونه دکان استفاده می کنید ؟
افزونه های اینچنینی در بیشتر اوقات یا برگه ها یا صفحات مشخص خودشان را دارند و فقط موارد محدودی تنظیمات هماهنگ سازی با ووکامرس دارند. اما در بسیاری از آنها شما قادرید با شورت کدها آنها را در برگه های مانند حساب کاربری قرار دهید.
موفق باشید

بالا