نت افراز

mohsenshayan

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

یه راهنمایی کنید بنده رو ممنون میشم:

بنده در حال حاضر سرور مجازی پارس پک رو دارم هر روز دردسر و... که خودتون در جریانید.عده ای از دوستان هم میگن نت افراز هاست بگیر خودت رو راحت کن.

خواستم اینجا از تجربیات شما استفاده کنم کسی از نت افراز هاست گرفته البته برای سایت پربازدید و چند تا سایت با هم میزبانی شه تو یه پنل طلایی نت افراز به عنوان مثال /.

یاعلی

@Goback

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MohammadQ

کاربر عضو
نت افزار سایت معتبری هستش و شما میتونید از فراداده (پرشین اسکریپت) هم استفاده کنید .

اما تجربه شخصی بنده این هست که از لحاظ کیفیت hostiran.net خیلی خوبه و از لحاظ قیمت abtinweb.com

Mesmaili

کاربر عضو
سلام

من چندین ساله که برای مشتری هام از نت افراز میگیرم ، پلن های مختلفش رو ،‌خداروشکر راضی بودم. پارس پک که ...

البته فراداده هم یه پیگیری کنید ، من هنوز قسمت نشد از فراداده بگیرم اما همین پرشین اسکریپت هم روی سرور های فراداده هست و مدریتش یکیه !‌:دی

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سرور مجازی پارس پک چه مشکلاتی داره ؟ میشه راهنمایی کنید چون قصد داشتم یکی از پارس پک بخرم !

البته فرا داده سرور مجازی فکر نکنم برای فروش داشته باشه ؟؟ داره ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تقصیر پارس پک نیست دوستان ، به نظرم مشکل از افرادی هست که سرور مجازی میخرن و اطلاعاتی از مدیریت سرور ندارن ، دردسر زیاد داره VPS گرفتن

IAMIR

کاربر عضو
در مورد هاستینگ شرکت فراداده بهترین گزینه هست . در قدیم هاستینگ های آبتین وب هم خوب بود . ولی متسفانه الان کیفیت خدمات و پشتیبانیشون به شدت کاهش پیدا کرده .

درمورد سرور من تقریبا با خیلی از شرکت ها و افراد کار کردم .تنها فقط با یک مجموعه هست که شب با خیال راحت سر رو بالشت می ذارم . توی قضیه سررو فقط من yasit.ir (یاسین سنجری ) را پیشنهاد میکنم . واقعا بعد از چندین سال کار کردن با افراد مختلف الان به یک رضایت نسبی رسیدم .

omidrastegar

کاربر عضو
من خودم بعد از چند وقت جا به جا شدن سرور مجازی از مارال هاست گرفتم خیلی راضی هستم هم از نظر قیمت هم پشتیبانی

iSAEED

کاربر عضو
من رو فراداده هستم،کاملا راضی ام.ممنونم از اقای مجیدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dorea

تازه وارد
من چون دامنه ام رو از خیلی قبل‌ترها گرفتم، می‌خواستم یک هاست هم ازشون بگیرم!

هیچکی با برتینا تا حالا کار کرده، توصیه‌اش می‌کنید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بد نشنیدم ازشون. باید خوب باشن.

تجربه کار کردن ندارم باهاشون

mohsenshayan

تازه وارد
@Mohammad

اتفاقا پشتیبانی سرور به عهده کسی بود که تا الان فکر نکنم کسی به اندازه ایشون کار بلد بوده باشه.

دوستان در کل بنده به نت افراز اثاث کشی کردم خدایی خیال آدم از جهت به فنا نرفتن فایلها و... هست.

تشکر از همه دوستان

حسـام

کاربر عضو
اگر پیگیری کنید مستقیم vps از پارس انلاین بگیرید خیلی عالیه ولی اگر سرور اختصاصی میخواید فقط از شاتل بگیرید

هاست مفت >هاست نتورک اما سرعت داغون

هاست حرفه ای >فراداده

هاست عالی و با کیفیت>طلاهاست

نظر شخصیه دیگه ، دعوا نداره :D

بالا