نحوه آپدیت دستی قالب وردپرس

mayer1

تازه وارد
با سلام و عرض ادب

این ارور مرتبا در هاست میاد
The WC_Cart::get_cart_url function is deprecated since version 2.5. Replace with wc_get_cart_url.

در قسمتئ وضعیت وب سایت این ها رو نوشته

لطفا راهنمایی کنید که چجوری باید اینهها بروزرسانی بشه

ممنون

فایل woocommerce.php پوسته شما، نمی تواند الگوی سفارشی woocommerce/archive-product.php را نادیده بگیرد. زیرا woocommerce.php اولویت بالاتری نسبت به archive-product.php دارد. این کار برای جلوگیری از مشکلات نمایش می باشد.
بازنویسی kutetheme/woocommerce/cart/mini-cart.php نسخه 2.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.5.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/content-product.php نسخه 2.4.10 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/content-single-product.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/global/quantity-input.php نسخه 2.1.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/loop/add-to-cart.php نسخه 2.1.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.3.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/loop/loop-end.php,
kutetheme/woocommerce/loop/loop-start.php نسخه 2.0.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.3.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/loop/sale-flash.php,
kutetheme/woocommerce/single-product/rating.php نسخه 2.3.2 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/related.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.0.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/review.php نسخه 2.1.0 بروز نیست. نسخه پایه 2.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/tabs/additional-information.php نسخه 2.0.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.0.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/tabs/description.php,
kutetheme/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php,
kutetheme/woocommerce/single-product/up-sells.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.0.0 می باشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالبتون بروز نیست!
باید بروزرسانی بشه
توابعی درون قالبتون هست که مربوط به سری 2 ووکامرس هست.

amirfff

تازه وارد
با سلام و عرض ادب

این ارور مرتبا در هاست میاد
The WC_Cart::get_cart_url function is deprecated since version 2.5. Replace with wc_get_cart_url.

در قسمتئ وضعیت وب سایت این ها رو نوشته

لطفا راهنمایی کنید که چجوری باید اینهها بروزرسانی بشه

ممنون

فایل woocommerce.php پوسته شما، نمی تواند الگوی سفارشی woocommerce/archive-product.php را نادیده بگیرد. زیرا woocommerce.php اولویت بالاتری نسبت به archive-product.php دارد. این کار برای جلوگیری از مشکلات نمایش می باشد.
بازنویسی kutetheme/woocommerce/cart/mini-cart.php نسخه 2.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.5.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/content-product.php نسخه 2.4.10 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/content-single-product.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/global/quantity-input.php نسخه 2.1.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/loop/add-to-cart.php نسخه 2.1.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.3.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/loop/loop-end.php,
kutetheme/woocommerce/loop/loop-start.php نسخه 2.0.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.3.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/loop/sale-flash.php,
kutetheme/woocommerce/single-product/rating.php نسخه 2.3.2 بروز نیست. نسخه پایه 3.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/related.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.0.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/review.php نسخه 2.1.0 بروز نیست. نسخه پایه 2.6.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/tabs/additional-information.php نسخه 2.0.0 بروز نیست. نسخه پایه 3.0.0 می باشد,
kutetheme/woocommerce/single-product/tabs/description.php,
kutetheme/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php,
kutetheme/woocommerce/single-product/up-sells.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 3.0.0 می باشد
سلام نسخه ی جدید تر قالبتون رو نصب کنین یا از قالب دیگه استفاده کنین

mayer1

تازه وارد

The WC_Cart::get_remove_url function is deprecated since version 3.3. Replace with wc_get_cart_remove_url.

توفایل ارور لاگ تو هاستم اینارو مینویسه ، لطفا بگید تو کجا باید بروزرسانی انجام بدم از هاست

mayer1

تازه وارد
این ارور هم در ارور لاگ تو wp-admin میاد مرتبا

Mixed content fixer was successfully detected on the front end

mayer1

تازه وارد
لیست خطاها ی قالب

پیوست‌ها

• 262656.png
    262656.png
    57 کیلوبایت · بازدیدها: 8

mayer1

تازه وارد
نسخه جدید قالب رو روی هاست اپلود کنین و جایگزین نسخه قبلی کنین .. البته قبل از انجام حتما بک آپ بگیرین از سایتتون

نسخه جدید قالب نیومده ، تو سایت چیزی برای آپدیت نزده

میخوام دستی آپدیتش کنم.
لطفا بگید چه کدهایی رو در کجا باید جایگزین کنم

ممنون

PaletteWebdesign

تازه وارد
نسخه جدید قالب نیومده ، تو سایت چیزی برای آپدیت نزده

میخوام دستی آپدیتش کنم.
لطفا بگید چه کدهایی رو در کجا باید جایگزین کنم

ممنون
به روز رسانی زمانی میتونه اتفاق بیوفته که آپدیت جدیدی از قالبتون ارائه شده باشه ..
قالبتون چیه؟
نسخه فعلی قالبتون چیه؟

mayer1

تازه وارد
تو عکس پیوست کردم مشخصاتشو

چند پست بالاتر

kute theme هست

ورژن 1.4.4

پیوست‌ها

• Untitledxxx.png
    Untitledxxx.png
    290.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2

localroot

تازه وارد
فایل woocommerce.php را باز کنید و این متن رو پیدا کنید :

WC()->cart->get_cart_url()

و سپس اینو با متن زیر جایگزین کنید و سپس ذخیره کنید:

wc_get_cart_url()

-------------
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mayer1

mayer1

تازه وارد
ممنون ، لطفا ادرس دسترسی به فایل woocomerce در هاست cpanel را بنویسید.

من رفتم تو پوشه پلاگین ، ووکامرس ، یه فایل بود به این اسم ولی کد بالا رو توش پیدا نکردم.

تصویر پیوست شد

پیوست‌ها

• 21xvxzv.jpg
    21xvxzv.jpg
    95.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

localroot

تازه وارد
دستی آپدیت کردید؟ مشکل فکر کردم با آپدیت دستی حل بشه

mayer1

تازه وارد
ممنون ، لطفا ادرس دسترسی به فایل woocomerce در هاست cpanel را بنویسید.

من رفتم تو پوشه پلاگین ، ووکامرس ، یه فایل بود به این اسم ولی کد بالا رو توش پیدا نکردم.

تصویر پیوست شد
راهنمایی کنین توضیح بالا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر تخصصی ندارید بهتره با طراح یا توسعه دهنده قالب در میون بگذارید!
این کار ممکنه باعث خرابی سایتتون بشه.
در نهایت بگ اپ تهیه کنید

بالا