نحوه ارسال کالا ؟

• نویسنده موضوع gafury
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gafury

تازه وارد
درود دوستان . یه چنتا سوال دارم.امیدوارم کسایی که تجریبه دارن پاسخ بدن.

من میخوام از طریق فرشگاه خشکبار بفروشم.حالا بخوام محصولاتم رو ارسال کنم از طریق پست باید چیکار کنم ؟

باید قرار داد ببینم ؟ 

خوب من میگم چون شروع کارمه معلوم نیست کارم بگیره به همین زودیا بازم باید قرار داد ببندم یا . . . راهنمایی کنید

و تا اونجایی که شنیدم ارسال محصولاتی که وزنشون زیاده خیلی برامون اب میخوره و به صرفه نیست برای مشتری مثلا فرض کنید من بخوام 50 کیلو یا 100 کیلو بار بفرستم . پس باید چیکار کنم.

ممنون دوستان راهنمایی کنید 

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

قرارداد با پست و سیستم COD به هیچوجه پیشنهاد نمیشه

چون محصولاتتو گم میکنن تسویه 2-3 هفته طول میکشه

هیچگونه پشتیبانی در کار نیست

مرسولات باز میشن

کم و زیاد یشن

اولویت ندارن در چرخه توزیع

پیشنهاد من پرداخت آنلاین و پرداخت قبل از ارسال هست ک اونم خیلی کم مردم اعتماد میکنن مخصوصا برای خشکبار ک بایست دید و انتخاب کرد البته نفس کار و ایده خوبه اما فرهنگسازیش ملزم به وقت و سرمایه مالی و صد البته صبر و شکیبایی هست

امیدوارم موفق و موید باشی

:-"

Qalekhani

قلعه‌خانی
استارتر عزیز، یه بررسی کنید. تا اونجا که من میدونم، مواد غذایی جز ممنوعات پستی هستند. به سایت پست مراجعه کنید یا بپرسید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
استارتر عزیز، یه بررسی کنید. تا اونجا که من میدونم، مواد غذایی جز ممنوعات پستی هستند. به سایت پست مراجعه کنید یا بپرسید
نه داداش خشکبار نیست تاجایی من میدونم ولی مایعجات و تولیدات انحصاری شرکتها ممنوعه

مثل رب انار ماست اینا

یا کیک سیمرغ یا کلوچه لاهیجان اینا...

mahdi7172

تازه وارد
تیپاکس

و

باربری هم شاید گزینه خوبی باشه برای شما.من یه چند دفعه  بار فرستادم از تهران تا شمال (چالوس) 2-3تا کارتون بود15000تومان گرفتن.تحویل در محل

98cell.ir

کاربر عضو
تیپاکس

و

باربری هم شاید گزینه خوبی باشه برای شما.من یه چند دفعه  بار فرستادم از تهران تا شمال (چالوس) 2-3تا کارتون بود15000تومان گرفتن.تحویل در محل
در صورتی ک قبلش مشتری مبلغو پرداخت کنه خوبه

اما مبلغها متغیره

مثلا اصفهان تهران تا 6 کیلو 13 تومنه ولی تا قم 25-30 تومنه

فقط برای شهرستان به پایتخت می ارزه

:-"

gafury

تازه وارد
تیپاکس شرکت ترن پارت تیپاکس

و

نقل قول انتخاب شده

پاسخ

نقل قول چندگانه
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

یه چیزایی از باربری شنیده بودم ولی تحویل درب منزل رو نه !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmirafshar

تازه وارد
دوستان این شرکت هایی که سوریس های cod با استفاده از پست ج.ا.ا ارائه می کنند چی؟ کسی تجربه داره؟ من چندتا شرکت دیدم مثل هایسل، ولکس، راگا، پرداخت و ... که همشون از طریق پست کار میکنند و تحویل در محل دارند و نوشتن که روزانه با شما تسویه حساب میکنند. کسی تجربه ای داره؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

به نظرم بهتره شما به خود اداره پست نزدیک به محلتون برید و قیمت نهایی رو از اونها بگیرید . چون یه چیزایی تو سایت نوشته که با واقعیت جور در نمیاد . ضمنا فکر کنم پست ارسال محموله بالای 100 کیلو هم داشته باشه فقط شاید در قیمت و روش ارسال تفاوت کنه .

ضمنا چون تازه شروع می کنید اگر بخواید تحویل در محل پول رو بگیرید فکر کنم این نیاز به داشتن قرار داد داره ، راهکار دوستان خوبه بخصوص حمل با شبکه اتوبوس رانی مثل اگر تهرانید آرژانتین یا آزادی که تا اوزان 100 کیلو براشون جابجا کردن راحته و قیمتشون هم مناسب فقط پرداخت در محل ندارن و باید به مراکزشون مستقیم مراجعه کنید.

البته DHL هم خوبه فقط یکم گرونه ولی سریع هستش .

کلا اداره پست یکم عجیبه رفتارش در این برهه که باید قیمتاش پایین باشه و خدماتش بالا

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا