نرم افزار ریپ کردن سایتها

ja2ogar

کاربر عضو
24/4/08
125
0
16
سلام

دوستان نرم افزاری میخوام که سایتهای html - flash و سایتهای css - jquery و به صورت کامل ریپ کند

homayon574

کاربر عضو
29/6/10
457
0
16
سلام

اگر عزیز منظورتون اینه که سورس نمایشی سایت های استاتیک رو که می بینی با تمام تصاویر و ... یک صفحه در حال مشاهده رو ذخیره کنید . لازم به نرم افزار نیست شما اگر مرورگر فایرفاکس دارید کافیه توی صفحه مورد نظر برید بعد از منو file گزینه save page as رو بزنید یا دکمه های ctrl+s رو بزنید خود به خود تمام اطلاعات اون صفحه توی فایل و فولدر توی مکانی که دوست دارید ذخیره میشه.البته یکم باید روش کار کنید وگرنه کار نمیکنه درست حسابی. :)

ولی اگر منظورتون اینه که قالب سایت های دینامیک رو ریپ کنه من چنین نرم افزاری رو ندیدم چون اگر وجود داشته باشه که دیگه همه چی به هم میریزه :D همه یه پا ریپر میشن خودشون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,423
342
83
31
PersianScript
اگه میخواین یک سایت رو به صورت کامل rip کنید (به صورت html) میتونید از offline explorer استفاده کنید

ja2ogar

کاربر عضو
24/4/08
125
0
16
یک سایت Html یا فلش رو میخوام کامل ریپ کنم

html رو میشه با استفاده از Save as ریپ کرد اما فلش رو چه جوری ریپ کنم . بهم میریزه

iranenaz

کاربر عضو
28/12/08
513
0
16
یک سایت Html یا فلش رو میخوام کامل ریپ کنمhtml رو میشه با استفاده از Save as ریپ کرد اما فلش رو چه جوری ریپ کنم . بهم میریزه
سلام

محمد آقا گفتند از offline explorer استفاده کنید

همچنین از Webzip هم میتونید استفاده کنید.

از میتونید دانلود کنید.

این و سریالش هم :

کد:
Name:crsky 
  Code:98B8-4CDB-4517-A0B5-F0F7
ابتدا سریال رو وارد کنید بعد نرم افزار رو ببندید و patch رو کپی کنید محل نصب و اجراش کنید.

موفق باشید.