نسخه جدید پرشین اسکریپت شروع به کار کرد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پس از هفته ها سعی و تلاش ، بالاخره نسخه جدید پرشین اسکریپت شروع به کار کرد! در این نسخه سعی کردیم مشکلات موجود در نسخه پیشین وب سایت را رفع کنیم ، ظاهر وب سایت را تغییر دهیم و یک سری امکانات جدید ، به وب سایت بیافزاییم. جزئیات بیشتری درباره نسخه جدید پرشین اسکریپت عرض خواهیم کرد.

[h=2]ظاهر جدید وب سایت[/h] در نسخه جدید وب سایت ، ظاهر به کل دگرگون شده ، دسترسی کاربران به بخشهای مختلف وب سایت بسیار راحت تر شده ، رنگ بندی وب سایت از حالت بی روحی خارج شده و سعی کردیم ظاهری شیک ، زیبا و در عین حال کاربرپسند را خدمت شما ارائه دهیم.

همچنین تالار گفتگو نیز ، دچار تحول شده و ظاهر همانند وب سایت تنظیم شده است.

[h=2]امکان جدید: بخش ترجمه آنلاین[/h] خیلی وقت ها ، کاربران از وضعیت سرعت عمل پایین بخش ترجمه افزونه ها و قالب ها ناراضی بودند. هم اکنون شما هم میتوانید در ترجمه افزونه ها و قالب ها با ما سهیم باشید و در کنار ما اقدام به ترجمه قالب ها و افزونه های مختلف کنید! با کمک شما سرعت ارائه افزونه ها و قالب های جدید بیشتر خواهد شد!

[h=2]امکان جدید: بخش ویدئو ها (تلویزیون پرشین اسکریپت)[/h] شاید کاربران قدیمی تر پرشین اسکریپت در جریان باشند که ما قصد داشتیم بخش ویدئوهای آموزشی را راه اندازی کنیم! اما متاسفانه به علت نبود وقت کافی و همچنین زیرساخت مناسب ، این بخش سال ها در حالت معلق باقی ماند. در این مدت هم وب سایت های مختلفی اقدام به ارائه ویدئوهای آموزشی نموده اند و ما در این زمینه متاسفانه عقب ماندیم! اما نگران نباشید… ما با ارائه ویدئوهای با کیفیت و همچنین صدایی رسا و موضوعاتی کاربردی این عقب ماندگی را جبران می کنیم ; )

[h=2]تبلیغات هدفمند![/h] کاربران همیشه از وضعیت آگهی ها ناراضی بودند! اما نمیشد کاری انجام دهیم… تمامی امکانات و خدمات پرشین اسکریپت رایگان هستند و ما به اجبار می بایست از طریق آگهی ها کسری بودجه هزینه های جاری وب سایت را جبران می کردیم. در نسخه جدید سعی کردیم آگهی ها را از بالای وب سایت در جای جای سایت پخش کنیم. و از حجم آن ها بکاهیم.

[h=2]امکان جدید: تغییرات در امکانات تالار گفتگو[/h] یکسری امکانات جدید در تالار گفتگو برای کاربران فراهم شده! مانند قابلیت برچسب زدن کاربران (مانند [MENTION=2]Mohammad[/MENTION]) ، اطلاع رسانی تشکر ها ، بهینه سازی بخش های تالار و افزوده شدن بخش های جدید به تالار… با این حال تالار گفتگو ، با کمک شما به مرور ارتقاع خواهد یافت.

[h=2]حذف بخش دیدگاه ها از وب سایت[/h] با توجه به اینکه کاربران انتظار داشتند در بخش نظرات پاسخگوی مشکلاتشان باشیم و بعضا ساعت ها وقت صرف پاسخگویی و تایید دیدگاه های کاربران می شد. تصمیم گرفتیم بخش دیدگاه ها حذف شود . از این پس تنها در تالار گفتگو پاسخگوی مشکلات کاربران خواهیم بود.

و…

کلام آخر: از تمامی دوستان ، کاربران و همراهان همیشگی پرشین اسکریپت که در ارائه نسخه جدید یاری رسان ما بودند کمال سپاس را داریم. خوشحال می شویم نظرات ، پیشنهادات خود را از نسخه جدید در همین تاپیک اعلام کنید...

harbiline

Edris
تبریک میگم آقا محمد..سبک جدید فلت و زیبایی یک پارچگی..

فقط تو قسمت هیدر سایت بخش مشخصات کاربران یه خورده جاش کوچیکه..اگ سایزش بزرگ تر بودش بهتر میشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تبریک میگم آقا محمد..سبک جدید فلت و زیبایی یک پارچگی..فقط تو قسمت هیدر سایت بخش مشخصات کاربران یه خورده جاش کوچیکه..اگ سایزش بزرگ تر بودش بهتر میشد
ممنونم. اینو رفع کردم ولی رو سرور cache شده... بررسی میشه

hamed12

کاربر عضو
سلام آقا محمد

این قالب بد نیست ولی یکی از عیب های که به نظر من هستش زیاد استفاده کردن از رنگ سفید هست البته این نظر من شاید دیگران با من موافق نباشن

این میزان رنگ سفید چشم ها رو اذیت می کنه

saeedpersian

کاربر عضو
تبریک و خسته نباشید میگم. خیلی خوب شده. سایت اصلی هم عالی شده.

قسمت تلویزیون هم امیدوارم ادامه بدین.خیلی باکلاسه :D

قسمت ترجمه آنلاین هم... پروژه های تمام شده و در حال انجام از هم جدا بشن خوب میشه. و اینکه کاربرا درمورد الویت بندی توجیه بشن که مثلا میخوان کمک کن سعی کنن از پروژ هایی بالای شروع کنن تا یکی یکی پروژه ها تموم بشن و از لیست خارج بشن و اینجوری نباشه که همه همزمان کار بشن و همزمان ده ها پروزه نصف کاره داشته باشیم.(رسوندم منظورمو؟)

چند تا نظر هم که قبلا گفته بودم.

حالا بازم یادم افتاد میگم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . اولا خیلی عالی شده . دوما بابت پست گرویتی خیلی تشکر میکنم .

آقا من یه مشکل کوچیک توی قالب پیدا کردم :

شما از تو صفحه اصلی سایت ، بر روی همون مشاهده و دریافت همون پست گرویتی بزن ، توی صفحه ادامه مطلب 2 تا لینک دانلود هست . ولی حالا همون لینک ادامه مطلب رو کپی کنید و توی تب جدید باز کنید یه دونه دانلود هست . در مورد تعداد بازدید هم وقتی لینک رو دوباره توی تب جدید باز میکنی 12 تا نشون میده همش .

خیلی عجیبه !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
یه ایراد دیگه ای هم داره..

روی لوگو میره تو قسمت منو ها و جاهای دیگه رنگ مشخصات کم رنگ تر میشه و وقتی لوگو کارش از چرخش تموم شدش استاپ شد به حالت اول برمیگرده..نمیدونم اینجوری طراحی شده یا اینکه یه مسله هستش؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

آقا عالی شده

فقط ظاهرا لینک قسمت ویدیو مشکل داره

ممنون

mehran121

کاربر عضو
مبارکه مبارک :x:

حال کردیم به این میگن یه سایت توپ

ایشالله براش جشن رتبه 1جهان رو بگیریم

شرینیش رو بده داش ممد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام . اولا خیلی عالی شده . دوما بابت پست گرویتی خیلی تشکر میکنم .آقا من یه مشکل کوچیک توی قالب پیدا کردم :

شما از تو صفحه اصلی سایت ، بر روی همون مشاهده و دریافت همون پست گرویتی بزن ، توی صفحه ادامه مطلب 2 تا لینک دانلود هست . ولی حالا همون لینک ادامه مطلب رو کپی کنید و توی تب جدید باز کنید یه دونه دانلود هست . در مورد تعداد بازدید هم وقتی لینک رو دوباره توی تب جدید باز میکنی 12 تا نشون میده همش .

خیلی عجیبه !!!
حنان (درست گفتم؟ :دی)

در مورد بازدید که عادیه... مشکلی نمی بینم... تست کن مجددا

اما در مورد لینک دانلود حق با توئه! در واقع نباید مشکلی باشه

من برای لینک های بیش از یکی ، از افزونه acf pro استفاده میکنم. یه حلقه تکرار شونده گذاشتم... عجیبه واقعا...اینو بررسی میکنم

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

یه ایراد دیگه ای هم داره..روی لوگو میره تو قسمت منو ها و جاهای دیگه رنگ مشخصات کم رنگ تر میشه و وقتی لوگو کارش از چرخش تموم شدش استاپ شد به حالت اول برمیگرده..نمیدونم اینجوری طراحی شده یا اینکه یه مسله هستش؟
لوگو چرخش داره. اما منظورت رو نفهمیدم

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

سلامآقا عالی شده

فقط ظاهرا لینک قسمت ویدیو مشکل داره

ممنون
عالی خودتی

اوووممم. کدوم قسمت . لینک بده مهدی جان

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

مبارکه مبارک :x: حال کردیم به این میگن یه سایت توپ

ایشالله براش جشن رتبه جهان رو بگیریم

شرینیش رو بده داش ممد
سلامت باشی... :x:

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

تبریک و خسته نباشید میگم. خیلی خوب شده. سایت اصلی هم عالی شده.قسمت تلویزیون هم امیدوارم ادامه بدین.خیلی باکلاسه :D

قسمت ترجمه آنلاین هم... پروژه های تمام شده و در حال انجام از هم جدا بشن خوب میشه. و اینکه کاربرا درمورد الویت بندی توجیه بشن که مثلا میخوان کمک کن سعی کنن از پروژ هایی بالای شروع کنن تا یکی یکی پروژه ها تموم بشن و از لیست خارج بشن و اینجوری نباشه که همه همزمان کار بشن و همزمان ده ها پروزه نصف کاره داشته باشیم.(رسوندم منظورمو؟)

چند تا نظر هم که قبلا گفته بودم.

حالا بازم یادم افتاد میگم.
ممنونم سعید عزیز

قسمت ویدئو رو حتما ادامه میدیم. چون برام هزینه بر هم بوده ... و همچنین برنامه طولانی مدت داریم

قسمت ترجمه حتما انجام میشه. کارای ترجمه رو سپردیم دست [MENTION=24380]khalil.delavaran[/MENTION]

MohammadQ

کاربر عضو
خیلی خوب شده ، درسته این ماه ناراحتت کردم ، اما کارت مثل همیشه درسته ! موفق باشی

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام ، عالی شده

فقط منم چند تا نکته میگم (البته ببخشید) :

- امضاء رو اگه دورش یک کادری بدین بهتر میشه

- تو پست بیت این دو کلمه "یاد شده و برچسب زده شده " رو هم دورش کادر بزارید (تا پست بیت یک دست بشه)

- و همین بخش مشخصات کاربری که در هدر که کوچیکه اونم که گفتید حلش کردید

- و تو قسمت هدر سایت جایی قوانین کلی و ترجمه ی آنلاین وآپلود فایل رو به صورت تب بندی درست کردین ، لینک این قسمت "
featured2.jpg
اگر می خواهید یکی از اعضای تیم فارسی ساز پرشین اسکریپت باشید. کافیست در بخش ترجمه عضو شوید و شروع به فارسی سازی کنید! برای شروع .

لینکش رو اصلاح کنید (لینک اینجا کلیک کنید)

"

:53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام

از وقتی که قالب رو عوض کردین دیگه این آمارگیر برا من کار نمیکنه!

خوش به صورت آجاکس بروز نمیشه

مطالب خونده شده رو از ناخونده ها مشخص نمیکنه

این رو هم یه نیگا بندازین

saeedpersian

کاربر عضو
سلاماز وقتی که قالب رو عوض کردین دیگه این آمارگیر برا من کار نمیکنه!

خوش به صورت آجاکس بروز نمیشه

مطالب خونده شده رو از ناخونده ها مشخص نمیکنه

این رو هم یه نیگا بندازین
اتفاقا براي من قبلا اين مشكلات وجودداشت كه با اين قالب جديد الان درسته. احتمالا از مرورگر شماست. من از فايرفاكس 34 استفاده ميكنم.

Acrobat

کاربر عضو
قالب قشنگی شده. اما چند نکته رو یاد اور میشم..

1- اون بالای انجمن لینک شبکه های اجتماعی گذاشته شده، متن ها با آیکن ها از لحاظ مکان هارمونی ندارن! یعنی یکمی زیادی نزدیکن به هم . متن ها دو سه پیکسل اگه بالا تر و چپتر باشن بهتره. :)

2- رنگ قالب وبسایت سفیده. رنگ قشنگیه اما چشم خسته میشه.. پیشنهاد خاصی ندارم !!! فقط خواستم بگم خسته میشه چشم :دی

3- توی قسمت مشخصات کاربری که پست رو ارسال کرده ( سمت راست محل متن )، یکی از مشخصاتی که ذکر شده تاریخ عضویت هستش.. که وقتی مثلن طرف September باشه، میره خط بعدی و اصلا قشنگ نیست. اگه عرض این قسمت زیادتر باشه بهتره خیلی..

4- توی فرم جستجو در انجمن، "عبارت مورد نظر خود را جهت جستجو وارد کنید" دوتا عیب داره، اولن رنگش خوب نیست.. دومن، متنش خوب نیست. به نظر من همین جمله ی "جستجو..." یا " جستجو در مطالب..." گویای همه چیز هست! دیگه چشم همه ما عادت داره با این سری جملات کلیشه ای.. نیازی به این جمله ی طولانی نیست.

5- رو ببینید!

6- رو هم ببینید!! :)

7- بخش ترجمه هم من نتونستم توش فعالیتی بکنم!! یعنی عضو میشم ولی با اکانتم وارد نمیشه!! بازم به عنوان میهمان هستم.. تازه لینکی که از داشبرد بهم میده به صفحه لاگین هستش!!

بازم به محمدجان خسته نباشید میگم. من بیشتر از دوسال هستش که توی پرشین اسکریپت عضو هستم و همیشه شاهد تغییراتی بودم که سیر صعودی داشتن.. امیدوارم همیشه موفق باشید ..

یاعلی

بالا