نشان دادن علامت سوال در ایمیل ها

• نویسنده موضوع kima
  • تاریخ شروع

kima

تازه وارد
سلام دوستان

روز بخیر

من هاستم رو عوض کردم چند روی پیش بعد یک مشکل جدید پیدا کردم از بعد از اون اونم اینه که ایمیل هایی که سایت ارسال می کنه تمامی کلمات فارسیش با علامت سوال نشون داده میشه

البته ممکنه مشکل از تعویض هاست نبوده باشه و آپدیتی بوده همون موقع که باعث این مورد شده

پیشاپیش دوستان بتونن کمک کنن ممنونشون میشم

You must be registered for see images attach

mehrpouya

کاربر عضو
احتمالا تنظیمات یونیکد شما اشکال داره. سی ام اس شما چی هستش؟

kima

تازه وارد
سی ام اس که خب وردپرس هست و ایمیل ها رو هم ووکامرس ارسال می کنه

بعد هم من مشکلی با هیچ جای سایت ندارم فقط ایمیل ها رو اینجوری ارسال می کنه

6ehzad

تازه وارد
این مشکل دوستمون حل نشده؟ راه حل چی بوده؟

msm70

تازه وارد
منم این مشکل رو دارم دوستان  لطفا راه حل بدین

6ehzad

تازه وارد
یکی به داد ما برسه... این علامت های سوال توی ایمیل های ارسالی ووکامرس رو چطور درست کنیم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این مشکل مربوط به یونیکد UTF-8 هستش که دوستمون قبلا اشاره کردن این مشکل رو باید ببینید از سمت افزونه است یا سرور یا مرورگر دریافت کننده . بعضا برخی افزونه ها به علت عدم پشتیبانی از RTL این افزونه ها رو درست نمی کنند . بهتره افزونه وردپرس فارسی نسخه بروز رو نصب کنید و تست کنید و چه در صورت پیدا کردن جواب یا عدم جواب پیگیر باشید .

متاسفانه بیشتر تاپیک ها همین مشکل رو دارند طرف سوال رو میپرسه و دیگه نه جوابی میده که مشکل حل شده یا نه که اگر حل نشده حلش کنند و اگر حل شده چجوری

موفق باشید

6ehzad

تازه وارد
جاویدان عزیز

تمامی افزونه ها رو بررسی کردم و بروز هستند. افزونه وردپرس فارسی هم بروز بود. در مورد مرورگر هم باید بگم توی هر مرورگری امتحان کردم همین مشکل وجود داشت. حالا باید چه کار کنم؟

Mehr@ban

کاربر عضو
یه سوال

در تب نمایش متن ایمیل، از نوار ابزار مرورگر > یونیکد متن رو بر روی utf-8 قرار بدین

ببینین هنوز اون علامت سوالا هست یا نه!

kima

تازه وارد
نه والا مشکل من حل نشده

یونیکد همه جا ست شده و هر راهی که میتونستم و به ذهنم میرسید رو انجام دادم اما برطرف نشده مشکلم هنوز

kima

تازه وارد
یه سوال

در تب نمایش متن ایمیل، از نوار ابزار مرورگر > یونیکد متن رو بر روی utf-8 قرار بدین

مشکل از این نیست چون همه جا اوکی هست یونیکد و همه جا ست شده

واقعا عجیبه مشکل از کدوم ناسازگاری بوجود اومده

6ehzad

تازه وارد
یه سوال

متاسفانه مشکل بنده هم حل نشده هنوز... همه چی هم درسته

Qalekhani

قلعه‌خانی
فول بکاپ ریستور کردید یا دیتابیس رو دستی ایمپورت کردید؟ به نظر میاد از collation دیتابیس باشه

kima

تازه وارد
فول بکاپ ریستور شد

بعد اینکه کلاشن تمامی دیتا بیس هم چک کردم اوکی هست

6ehzad

تازه وارد
امکانش هست مشکل از این مورد باشه؟

Multibyte String:

Your server does not support the   functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.

دیگه مورد دیگه ای به عقلم نمیرسه. با این افزونه بالا هم آشنایی ندارم. mbstring مال چی هست؟ هر کار کردم از پی اچ پی ورژن نتونستم فعالش کنم.

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگه این خطا رو به شما داده، پس باید mbstring فعال باشه. از قسمت PHP Selector | extensions باید بتونید فعالش کنید.

You must be registered for see images attach

اگه نشد با هاستینگ تون در میان بذارید.

6ehzad

تازه وارد
من خودم نتونستم mbstring رو فعال کنم. تیکت فرستادم برای هاستینگ اما هنوز اقدامی انجام ندادن. توی این مدت افزونه  Email customizer  رو نصب کردم و انگار مشکل رو برطرف کرده. دارم یکی یکی ایمیل هایی که فرستاده میشه رو تست میکنم و فعلا که جواب داده.

افزونه هم از  در دسترس هست و میشه دانلودش کرد. حالا باز پیگیری میکنم و همینجا اطلاع رسانی رو انجام میدم.

zigleri

تازه وارد
سلام افزونه WooCommerce Email Customizer را نصب کنید علامت سوالها درست میشه

اگر هم خواستید css رو هم تغییر بدید فایل  email-styles.php را توی  پوشه ووکامرس درون تم کپی کنید وتغییرش بدید

من خودم فونتهاش رو tahoma گذاشتم

* {  font-family: "Tahoma"; }​

​

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مرسی از دوستان که ، در هنگام به نتیجه رسیدن ، راه حل رو در اختیار باقی دوستان قرار میدن.

بالا