نظرسنجی در مورد قالب جدید وبسایت چی بخوریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farsadf

کاربر عضو
screenshot.png

با سلام

توی این هفته ( که هفته آخر قبل مهر هست :( ) یه قالب برای وبسایت چی بخوریم ؟ نوشتم ( از صفر ) فعلا جا های زیاد کار داره ( مخصوصا دو سه تا باگ که بزودی رفع میشه - باگ امنیتی نیست ) قالب خوبی شده ولی خوب از شما استادا میخوام نظرتون رو اعلام کنید . اگه باگی هم دیدید بگید تا رفع کنم.

آدرس پیاده سازی شده :

boy.irani70

تازه وارد
سلام دوست من

به نظر من که قالب خوبی شده البته هنوز جای کار زیاد داره موفق باشی

Mr Footer

کاربر عضو
پسندیدم,خوبه ولی جای کار داره به جای عکس بیشتر از رنگ و جی کوئری استفاده کن.

MahdiY

راهبر انجمن
روی اندازه فونت ها و اون منو های بالا و مخصوصا منو های افتادنیش کار کن

منظورم مکانشه و بیارش سمت راست

در کل ساده و خوبه

Acrobat

کاربر عضو
1- سایز فونت های قالبتون بیش از اندازه بزرگن. منظورم این قسمت هاست:

سرتیتر های ابزارک های پایین

li های فهرست های بالا

2- متاسفانه اکثر بچه های طراح تعصب خاصی روی فونت یکان دارن!!

دوست من بهتره از فونت یکان فقط توی سرتیتر ابزارک ها و فهرست بالایی و عنوان نوشته هات استفاده کنی.

و برای مطالبت از فونت تاهوما سایز 12 اسفتاده کن. مطمعنم زیبایی قالبت دوچندان میشه.

همچنین برای فونت یکان توی قسمت اخرین نوشته های سایتت ( که به صورت باکس در وسط قالبت هست ) از این مقدار توی استایلت استفاده کن: font-weight:100;

3- یه کنترولر برای اسلایدر بالای سایتت بذار که کاربر اگر نرسید یه متن رو بخونه برش گردونه و بخونه ( برای راحتی کار کاربرت می گم. چیز مهمی نیست خیلی )

4- آیکن هایی که برای اون سه تا لینک ( انجمن و پرسش و پاسخ و ... ) گذاشتی رو یا عوض کن یا برای همون سایزش رو دانلود کن. توی فتوشاپ بزرگشون نکن. کیفیتشون پایین میاد.

برای بکگراند سایتت حتمن از یه پترن با رنگ گرم استفاده کن.مخاطب اصلی سایتت خانوماس!! بذار جذب بشن.

5- توی بخش نمایش مطلبت (single) یکم رنگ و لاعاب بیشتری بده. مثلن میتونی بخش مواد لازم رو یه از یک طیف رنگ انتخاب کنی و همینطور بخش های پایینتر ...

در کل به نظرم کار قشنگی شده. به توصیه های منم گوش بدی کارت قشنگ تر میشه.

موفق باشی توی کارت.

یا علی /.

farsadf

کاربر عضو
با تشکر از کاربر @Acrobat

1 - برای سرتیتر های فوتر رو کوچیک کردم ولی هدر رو نتوستم در عجب خیلی بد نوشتمش !

2 - که به صورت باکس در وسط قالبت هست - کدوم رو میگی ؟ | با تاهوما چک کردم جالب نشد.

3 - انشاالله میزارم تا یه یکی دو روز دیگه

4 - آیکن ها رو 512 پیکسل گرفتم تازه کویکشون کردم - اگه لطف کنی یه پترن با رنگ گرم بده تا منم عین همون رو پیدا کنم بزارم

5 - منظورت رو نفهمیدم متاسفم طیف رنگی یعنی گرادیانت بدم یا فقط رنگشو عوض کنم ؟

Acrobat

کاربر عضو
قربان تو دوستم.

1- فونت اخرین دیدگاه ها هم بزرگه. منظورم این متنه : پروین در برنجک

2- توی عکسی که پیوست کردم شماره 2 رو نگاه کن. همچنین برای شماره 1 از این مقدار استفاده کن: font-weight:100

3- انشالله

4- به هر حال با تجربه ای که من دارم دستکاری توی فتوشاپ از کیفیت عکس کم میشه. یا از ایکون دیگه ای استفاده کن یا همین ایکون ها رو با سایز مناسب بگیر. فک کنم 128 پیکسل مناسبشون باشه. همچنین برای دانلود ایکون های متنوع از این سایت استفاده کن: هر موضوعی خاستی جستجو کن برات نتیجه میده.

پترن:

پیشنهاد من:

بقیه اگر خواستی تست کن ببین خوبن یا نه:

5- میتونی هم گرادیانت بدی البته استفاده از گرادیانت توی وب دیگه منسوخ شده. شما سعی کن از رنگ ها مات استفاده کنی.

منظورمم از طیف رنگی این بود که هر باکس یه رنگ متفاوت نباشه که جلف بشه. مثلن رنگ پایه قرمز باشه. باکس اول قرمز کمرنگ باکس بعدی یه خورده پر رنگ تر. حتمن هم border بده به باکست. حتمن هم پررنگ تر از رنگ بکگراندت باشه. سعی هم کن از radius استفاده کمتر بکنی یا حداکثر بین 3 تا 5 پیکسل. اگر یه سایه با وسعت 10 یا 15 پیکسل به صورت Inset بدی که رنگش یه خورده ( یه خوردش خیلی مهمه ) از بکگراند پر رنگ تر باشه خیلی قشنگ میشه به نظرم.

رنگ نوشته هاتم اگر اینکارو می کنی سفید کن. از فونت یکان بهینه سازی شده هم استفاده کن.

----

عکس:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farsadf

کاربر عضو
1 - رفع شد

2 - شماره ی 2 اصلا ولش کن چون واقعا یه پیکسلش به چند تا جای دیگه بنده :) ولی شماره ی یک درست شد

3 و 4 نیاز به بررسی بیشتر دارن

5 - هم یه رنگی به مواد اولیه اضافه کردم فکر کنم بهتر شد

بازم ممنون @Acrobat

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا