نظر سنجی: اجباری کردن عضویت خوب است یا بد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdi66

کاربر عضو
دوستان میخواستم نظر شما رو در مورد اجباری کردن عضویت در سایت بدونم

مثلا من یه سایت موزیک دارم می خواستم بدونم آیا اجبار کردن کاربران به عضویت برای دانلود یه فابل خوبه یا نه؟

کلا آمار و اعتبار سایت داره ربطی به تعداد اعضا داره یا نه؟

در کل نظر شما چیه؟

cniran

کاربر عضو
توی 2 سال اول فعالیت سایت فکر خوبی نیست.توی 100 سال آینده هم فکر خوبی نیست :دی

ببینید سایت هایی با بزرگی میهن دانلود و آسان و کمیاب و... هنوز دارن بدون عضویت لینک دانلود میدن. چرا؟ چون اگر من بیام توی سایت شما ببینم باید عضو بشم میرم یه سرچ توی گوگل میزنم بدون عضویت رو پیدا میکنم.من حاضرم 10 صفحه از گوگل رو بگردم ولی عضو یه سایت اجباری نشم.کی حوصله عضویت رو داره؟

مطالب تاپ و جدید و بدون کپی بزارید اعضاتون زیاد میشه

اگر هم کپی می کنید حتما""""""""""""""""""""""" منبع رو بزارید تا هم مطلب رو داشته باشید هم کلاس کار خودتون رو.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
موافق جواب دوست بالایی هستم...

البته در بعضی مواقع ارزش عضویت داره. مثل آموزش خاص و... اینا

اگه فکر میکنی خیلی خاصی... یعنی تکی

عضویت بزار...

ولی بازم روش فکر کن :دی

exiler

تازه وارد
عزیز شما خودتو بزار جای کاربر:

کاربر که فقط سراغ سایت شما نمیاد ، کلی سایت می بینه بخواد تو هر سایتی عضو بشه ، سخته واسش. مخصوصا کسایی که از دایال آپ دارن، یا از نت سر در نمیارن !

الان بیشتر طرفدارای موزیک فقط بلدن برن تو سایت و رو موزیک کلیک کنن، خیلیاشون حتی ایمیل هم ندارن.

من خودم پریروز دنبال آلبومهای evanescence می گشتم، 10 تا فروم پیدا کردم که همشون عضویت می خواستن، ادم اعصابش خورد می شه، البته من معمولا واسه این وبسایت ها از گوگل یا پلاگینای فایرفاکس استفاده می کنم که عضو نشم و این روش هم داره کم کم جا میفته. اما زمانی که این روش رو بلد نبودم ، سریعا از سایت خارج می شدم.

شما می تونی کاربرا رو با وعده هایی مثل مزایای ویژه برای عضویت ، ترغیب به عضویت در سیستم هایی مثل خبرنامه کنید و مجبور کردن به عضویت اصلا درست نیست.

به نظر من حتی link protection در فرومها هم درست نیست

best4best

تازه وارد
هیچ کسی اجبار رو نمی پسنده مگر هدف ارزشش رو داشته باشه

اگه سایتت ارزشش رو داره بذار !

mahdi66

کاربر عضو
من هم خودم مخالف این کار هستم با این که مطالب سایت من تو سایت دیگه ای نیست و همه بلافاصله از من کپی میکنن ولی بازم عضویت رو اجباری نکردم

تجربه سایتهای بزرگ هم اینو نشون میده ولی شما دقت کنید سایتهای بزرگ در آمدهای خوبی هم دارند و الان کاملا شناخته شده هستند

اما یه سایت کم بازدید که درآمدی هم نداره تعداد کاربران می تونه اعتباری برای اون سایت باشه البته در صورتی که مطالبش جایی دیگه کپی نشده باشه!

sagebnegad

کاربر عضو
سلام

منم مدتهاست که سر دوراهی گیرم.من برای فایل های دانلودی برخلاف سایر سایت های دانلود هیچ پسوردی قرار نمی دم (برای رفاه حال کاربرام).حالا بنظرتون میتونم به جاش لینک ها رو روی افراد غیر عضو ببندم؟

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
بنظرم اصلا این کارو نکن.

من که کاملا مخالفم

تو اینجور سایتا میرم میبینم عضویت اجباری میرم و پشت سرمو نگاه نمی کنم.

البته بعضی مطالب به قول ممد جان ارزششو داره .

virangar

کاربر عضو
تک تک سلول های بدنم متنفر از عضویت اجباریه :دی وقتی اینجور سایت هارو میبینم سریع میبندم :دی کلی سایت دیگه هست که بدون عضویت سرویس عالی میدن البته من نظر Mohammad رو قبول دارم اگه خیلی تکی . . . .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا