نظر سنجی و پیشنهادات در مورد تغییرات در انجمن [ لطفا همه شرکت کنند]

mahmood.0131

تازه وارد
سلام...

هیچ سیستمی نمیتونه جای وی بی رو بگیره...

اگه نظره منو میخواهید فقط ازتون خواهشن دارم قالب جدید رو در سایت پینگدام و جی تی متریکس تست بزنید و مشکلاتشو حل کنید و بهترین بهینه سازی رو براش در نظر بگیرید و در سایت w3 خطاهای کدنویسی رو حتما برطرف کنید و از همه مهمتر سئو قالب رو بالا ببرید....

و بازم خواهش میکنم حتما سبک باشه صفحه ای اول که از 300 یا 400 کیلوبایت بیشتر نباشه... تبلیغ ها برای مهمان نشون داده نشه که سرعت لود خوب بشه...

و اینکه پست بیت رو یک طرحه جدیدی بزنید و زیره آواتار گزینه پیغام خصوصی رو بگذارید و در پست بیت زیره اسمه کاربر حالت آنلاین آفلاین رو حتما قرار بدید که خیلی بهتر میشه...

و اینکه براتون آرزوی موفقیعت میکنم تا همیشه خوشحال و سلامت باشید آمین...

قالب از نوع زدن و مشکلات شو برطرف کردن تا ادید بشه کاملا پدره آدم رو در میاره.... :71:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

elhamtak

تازه وارد
با سلام

بزرگترين مشكل پاسخگوييتونه:

نظرات رو كه جواب نميدين ديگه ضايع تر از اين نديده بودم. :59:

تو انجمن هم كه سوال ميپرسيم سالي يه بار يكي عشقش كشيد جواب ميده نكشيد جواب نميده. :39:

اينا حل بشه بقيه عاليه

HamedR

کاربر عضو
آقا همینجوری خوبه!

فقط یه خرده روی تولید محتوای انجمن تمرکز کن و چند تا مدیر اضافه کن تو بخش های مختلف :D

نمونه ی یک فرد لایق مدیریت :)

اون بخش ویدیو هم از زمانی که من تو رو میشناسم میخوای راه اندازی کنی :))

بنظرم بیخیال شو! اگه هم میخوای این کارو کنی بهتره روی آپارات کانال بزنی!

بچه های قدیمی رو هم برگردون انجمن :(

dawodr

تازه وارد
از انجمن ساز XenForo استفاده کن به نظرم از هر جهت بهتر از vb است

kourosh

کاربر عضو
با سلام ،1. شاید بی ربط به موضوع هم نباشه ، اگر یک سیستم برای انجمن راه اندازی بشود که کاربر ها بتونن خرید و فروش بصورت آنلاین (واریز وجه) رو انجام بدهند خیلی خوب میشه و میتونیم اعتبار رد و بدل و در موقعی که خواستیم با انجمن تسویه کنیم .

2. انجام پروژه های گروهی در انجمن و فارسی سازی و حمایت مالی کاربران از پروژه های مورد نظر

3. تغییر سیستم انجمن ساز از vBulletin به IPB : دلایل در yon.ir/uug7

با آرزوی شادکامی
در مورد گزینه سوم، جواب طرفدارای vBulletin چیه؟

IAMIR

کاربر عضو
با سلام ،1. شاید بی ربط به موضوع هم نباشه ، اگر یک سیستم برای انجمن راه اندازی بشود که کاربر ها بتونن خرید و فروش بصورت آنلاین (واریز وجه) رو انجام بدهند خیلی خوب میشه و میتونیم اعتبار رد و بدل و در موقعی که خواستیم با انجمن تسویه کنیم .

2. انجام پروژه های گروهی در انجمن و فارسی سازی و حمایت مالی کاربران از پروژه های مورد نظر

3. تغییر سیستم انجمن ساز از vBulletin به IPB : دلایل در yon.ir/uug7

با آرزوی شادکامی
1- در مورد اولی بحث زیاده شده . قبلا این کار را به صورت دیگه انجام دادیم ولی فقط ضررش برای پرشین موند .

2- متسفانه یک اشتباهی که در پرشین آغاز شد . عدت دادن کاربران به رایگان بود . اگر ما مثل خیلی سایت های دیگه کاربران را به هزینه عادت می دادیم . این ایده خیلی بهتر جواب میداد .

3-اصلا نمی ارزه . چون بالاخره انتقال اطلاعات بدون خطای هر چند کم امکان پذیر نیست . دوم وی بی پشتیبانی و امکانت در دسترس خیلی بیشتری داره .

در ضمن تسلط کاربران به این انجمن ساز نسبت به سیستم دیگه بالاتره .

kourosh

کاربر عضو
1) یه موردی که به نظرم می رسه اینه که تولید افزونه هم داشته باشیم.

مثلا کدی که آقا محمد گذاشته دوستان زحمت بکشن و به صورت افزونه بزارن.

2)افزونه ها به یه طریقی گروه بندی بشن. باید بررسی بشه که این گروه بندی چه طور باشه.

3)قسمت هم فعال تر بشه. تا سوالاتی مثل کمتر تکرار بشه. یه چیزی تو مایه های FAQ می خواد.

ritmsara.ir

تازه وارد
با سلام

1- به نظر من برای هر بخش مدیر بزارید.

من درباره یه اسکریپتی سوال کرده بودم خود محمدخان گفته بودن باید کد نویسی بشه.خب عزیزم منم میدونم باید کدنویسی بشه.

فقط یه نفر اگه بود خداشاهده توی 10 دیقه کارو ردیف میکرد.

اگه برا هر بخش مدیر متخصص باشه روند پیشرفت سایت بهتر میشه و همه میان اینجا سوالاتشونو میپرسن و خب مطمئنن رتبه میره بالا و کاربر پسند میشه.

2- این امتیاز ها که الان نوشتید زیاد جالب نیستن.

به نظر من چند رقمی بشه بهتره.مثلا به ازای هر بازید یا به ازای باقی موندن تو سایت یا بازدید صفحات یا تاریخ عضویت یا نظر دادن یا تاپیک زدن یا پاسخ دادن به تاپیک ها و میشه از همه اینا هم استفاده کرد.

ritmsara.ir

تازه وارد
با سلامبزرگترين مشكل پاسخگوييتونه:

نظرات رو كه جواب نميدين ديگه ضايع تر از اين نديده بودم. :59:

تو انجمن هم كه سوال ميپرسيم سالي يه بار يكي عشقش كشيد جواب ميده نكشيد جواب نميده. :39:

اينا حل بشه بقيه عاليه
کاملا موافقم البته حالا یه بخشی زده بشه به نام تاپیک های حل نشده یا جواب داده نشده.

اینطوری خیلی بهتره

مثل 7لرن هم بشه عالیه مثلا گزینه : این مشکل من رو حل کرد : داشته باشین امتیاز هم بدین به کسی که مشکل کسی رو حل کنه.و یه مبلغی به حساب طرف بره.

چون اینطوری باعث میشه هرطوری که شده برای یه سوال جواب پیدا بشه.اینطوری هم سطح سواد خود پاسخ دهنده میره بالا هم یه مبلغی (کم) میره حسابش هم مشکل تاپیک زننده حل میشه.

A_pormehr

کاربر عضو
من یه پیشنهاد دارم بیشترشو بچه ها گفتن اینم اینکه تو قسمت جهت اطلاع فقط پیام خصوصی بیاد اطلاع میده اگه بشه کاری کرد که تو هر پستی پاسخی ارسال کردیم هر اتفاقی تو اون پست افتاد یعنی بعد پاسخ ما کسی پاسخی ارسال کرد به کاربر اطلاع بده که تو پست مورد نظر چه رویدادی اتفاق افتاده :53: ;) ممنون اینم ایده من

IAMIR

کاربر عضو
آقا همینجوری خوبه!فقط یه خرده روی تولید محتوای انجمن تمرکز کن و چند تا مدیر اضافه کن تو بخش های مختلف :D

نمونه ی یک فرد لایق مدیریت :)

اون بخش ویدیو هم از زمانی که من تو رو میشناسم میخوای راه اندازی کنی :))

بنظرم بیخیال شو! اگه هم میخوای این کارو کنی بهتره روی آپارات کانال بزنی!

بچه های قدیمی رو هم برگردون انجمن :(
خودتم یک زمانی خیلی اکتیو بودی .

دوباره برگرد و به بچه ها کمک کن .

IAMIR

کاربر عضو
با سلام1- به نظر من برای هر بخش مدیر بزارید.

من درباره یه اسکریپتی سوال کرده بودم خود محمدخان گفته بودن باید کد نویسی بشه.خب عزیزم منم میدونم باید کدنویسی بشه.

فقط یه نفر اگه بود خداشاهده توی 10 دیقه کارو ردیف میکرد.

اگه برا هر بخش مدیر متخصص باشه روند پیشرفت سایت بهتر میشه و همه میان اینجا سوالاتشونو میپرسن و خب مطمئنن رتبه میره بالا و کاربر پسند میشه.

2- این امتیاز ها که الان نوشتید زیاد جالب نیستن.

به نظر من چند رقمی بشه بهتره.مثلا به ازای هر بازید یا به ازای باقی موندن تو سایت یا بازدید صفحات یا تاریخ عضویت یا نظر دادن یا تاپیک زدن یا پاسخ دادن به تاپیک ها و میشه از همه اینا هم استفاده کرد.
حرفت منطقی هست .

ولی خوب مدیران انجمن چند تا دست دارند به قول معروف .

که بخواهند تو همه زمینه ها به کاربران یاری برسونند .

یک بحث دیگه مدیریت هر بخشی اینه که از کجا مدیرش بیاریم .

ما چندین بار در خواست کردیم از دوستانی که توانایی مدیریت قسمت های انجمن دارند . اعلام کنند . تا بتونیم باهاشون همکاری کنم .

اگر هم مدیری اومد . فقط به صورت مقطعی یک مدتی با ما بود . بعدش دیگه یک سرم به سایت نزد .

فردی که مسمم به همکاری با سایت تو زمینه تخصص باشه کمه متسفانه .

william

کاربر عضو
من هفته ای سه چهار بار این انجمن رو چک میکنم. 99% مواقع هم دنبال سوال کاربرا میگردم که اگه بتونم کمکی کرده باشم.

اما خب خیلی ها نحوه ی سوال کردنشون اشتباهه. مثلا طرف میاد میگه من فلان کد رو میخوام که فلان کار رو کنه. یا 50 خط کد برنامه ش رو میذاره میگه جواب دلخواه رو نمیده.

اینجوری کسی اگه بتونه کمک کنه هم کمکی نمی کنه. چون هم خیلی زمان بر هستش و هم در آینده اگه کاربری به اون تاپیک بر بخوره احتمالش خیلی کمه بتونه استفاده مفید کنه.

به نظرم باید یه قانونی در نحوه سوال پرسیدن بذارید و کاربرا هم بهش احترام بذارن.

mehran121

کاربر عضو
فکر کنم دیر به تایپیک رسیدم دوستان گل همه چیز رو گفتن

ولی یک خواهشی که از داش محمد دارم این هست که اینجا انجمن وبمستر ها هست موضوعات فقط در همین زمینه و مربوط باشه

نه اینکه مثل بعضی از انجمن ها ( که نمی خوام اسم بیارم) آموزش آشپزی و بچه داری توش باشه :D

در پایان این رو هم بگم همیشه اولویت رو بدید به کاربرای سایت نه اینکه غریبه ها هر موقع اومدم ایمیل دادم واسه تبلیغ توی سایت گفته جا پره مکان خالی نداریم

داداش مثل سافت 98 که باید تبلیغ رزرو کنی یه همچین امکانی قرار بده هم این جوری نوبت رعایت میشه هم دل بعضی ها از انجمن نمیشکنه

فدای دوستان پرشین اسکریپتی

erfan3776

تازه وارد
سلام

مطالبو نخوندم فقط پ خ ادمین رو خوندم

نظر شخصی بنده اینه که ظاهر فروم عوض بشه-الان زمینش کلا سفیده و یکم چشمو اذیت میکنه ولی یه زمینه تیره باشه هم سنگین تره هم بهتر!

سایت جامع تر از اینجا مربوط به زمینه خودش تا حالا ندیدم من

دمتون گرم خدا قوت :41:

MAYRAN

کاربر عضو
درود

1.یک سیستم اعضای ویژه نیاز داره که نسبت به فعالیت شخص در انجمن هزینه حق عضویت ویژه رایگان و یا کم شود.

2.انتقال دهنده لینک خیلی بد هست زمان زیادی شخص باید صبر کند.

3.سیستم دریافت تبلیغات بنری: شخص بنر و لینک خود را ثبت کند و بعد از تایید مدیر درصورت خالی بودن مکان مورد نظر هزینه آن را پرداخت کند و بنر شخص نمایش داده شود.

hamed12

کاربر عضو
در پایان این رو هم بگم همیشه اولویت رو بدید به کاربرای سایت نه اینکه غریبه ها هر موقع اومدم ایمیل دادم واسه تبلیغ توی سایت گفته جا پره مکان خالی نداریم

داداش مثل سافت 98 که باید تبلیغ رزرو کنی یه همچین امکانی قرار بده هم این جوری نوبت رعایت میشه هم دل بعضی ها از انجمن نمیشکنه

فدای دوستان پرشین اسکریپتی
ابنو راست میگه تبلیغات متنی هم قرار بدین داخل انجمن

Ehs@n

کاربر عضو
کاملا موافقم البته حالا یه بخشی زده بشه به نام تاپیک های حل نشده یا جواب داده نشده.اینطوری خیلی بهتره

مثل 7لرن هم بشه عالیه مثلا گزینه : این مشکل من رو حل کرد : داشته باشین امتیاز هم بدین به کسی که مشکل کسی رو حل کنه.و یه مبلغی به حساب طرف بره.

چون اینطوری باعث میشه هرطوری که شده برای یه سوال جواب پیدا بشه.اینطوری هم سطح سواد خود پاسخ دهنده میره بالا هم یه مبلغی (کم) میره حسابش هم مشکل تاپیک زننده حل میشه.
نظرتون متین و قابل احترام ، ولی میشه بفرمایید این مبلغ اندک (اصلا گیریم هر پاسه 10 تومن) وقتی که روی هم جمع بشه ، و گیریم شد 1000 تومن ! کی میخواد بده؟!

شخص شما حاظر میشید که مبلغ پرداخت کنید واسه گرفتن پاسخ ، در صورتی که میتونید پاسخ رو در انجمن های دیگه، به رایگان دریافت کنید!؟

شاید انجمن هایی مثل VBIran تونستند از این طریق پولی به جیب بزنند ولی این مال زمانی بود که هنوز وی بی فقط یه پشتیبانی فارسی داشت! نه مثل حالا که هزار تا پشتیبانی وی بی پیدا شدن !

من یه پیشنهاد دارم بیشترشو بچه ها گفتن اینم اینکه تو قسمت جهت اطلاع فقط پیام خصوصی بیاد اطلاع میده اگه بشه کاری کرد که تو هر پستی پاسخی ارسال کردیم هر اتفاقی تو اون پست افتاد یعنی بعد پاسخ ما کسی پاسخی ارسال کرد به کاربر اطلاع بده که تو پست مورد نظر چه رویدادی اتفاق افتاده :53: ;) ممنون اینم ایده من
بعضی انجمن ها این امکان رو دارند، ولی به شدت آزار دهنده است چون واسه هر نوتیفیکیشنی ، یه ایمیل میزنند و این اصلا خوش آیند نیست واسه شخص خودم ! ولی اگه ایمیل نفرسته واسه هر چیزی، به نظرم خوبه !

Ehs@n

کاربر عضو
نظر سنجی جدید اضافه شد

دوستان لطفا در نظر سنجی ها شرکت کنید

بالا