نظر سنجی و پیشنهادات در مورد تغییرات در انجمن [ لطفا همه شرکت کنند]

harbiline

Edris
اگ هر دوقالب یعنی تالار - و سایت اصلی ریسپانسیو بشن خوبن..مخصوصا تو گوشی ها و تبلت ها...

و بیشتر تمرکز بیشتری روی تالار بشه ریسپانسیو

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
البته به تاپاتالک هم متصل بشه بد نیست .

tapatalk

اتصال دادنش کاری نداره توی وی بی ایران هست آموزشش .

خیلی از اندورید دارا با تاپاتاک انجمن ها رو باز میکنن

------------------------------------------------------------------------------

یک مورد دیگه هم که هست , الآن سایت اصلی نقش نخودی رو داره و تمام پرشین اسکریپت تو انجمن خلاصه میشه .

توجه به سایت اصلی کم شده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگ هر دوقالب یعنی تالار - و سایت اصلی ریسپانسیو بشن خوبن..مخصوصا تو گوشی ها و تبلت ها...و بیشتر تمرکز بیشتری روی تالار بشه ریسپانسیو
اینکه وب سایت ریسپانسیو بشه عملا کاربردی نداره... چون ما وب سایت وبمستری هستیم ، و کسی نمیاد با موبایلش اسکریپت از اینجا دانلود بکنه

اما بحث فروم جداست ، و نسخه ی موبایل در ورژن جدید افزوده خواهد شد.

nazemi

تازه وارد
به نظر من صفحه پروفایل زیاد جالب نیست .

اگه می شد تغییر بدید بهتر بود.

ALi.Reza

کاربر عضو
اینکه وب سایت ریسپانسیو بشه عملا کاربردی نداره... چون ما وب سایت وبمستری هستیم ، و کسی نمیاد با موبایلش اسکریپت از اینجا دانلود بکنهاما بحث فروم جداست ، و نسخه ی موبایل در ورژن جدید افزوده خواهد شد.
سلام و درود

ولی بگمونم باشن کسانی که مثلا با تبلت و اینترنت وای فای بیان سایت و دانلود انجام بدن

بعد اینکه الان بیشتر موضوعاتی که بیشتر وقت ها بالا هستن مربوط به ووکامرس میشن، احتمالا باید جدا بشه از فروم

و بقیه رو هم که دوستان گفتن و دارن میگن!

سپاس/

gilar

کاربر عضو
به نظر من پرشین اسکریپت خیلی زیاد تاکید میکنه بر وردپرس

بایستی در رویکرد جدید متفاوت تر فکر کنید وردپرس بد نیست ولی سیستم های دیگه نیز هرکدام کارآمد و مفید هستند

یه جایی اشاره شد به تگ زدن نکات مهم و کلیدی مثل معرفی یا آموزش که جنبه آلارم برای کاربر داشته باشه این خیلی خوبه

امتیازدهی با فرمول های مختلف به کاربران هم توصیه منه

آموزش اسکریپت های که در سایت قرارمیگیرد لازمه نحوه نصب و کلا داکیومنت گذاشتن برای اونها (میشه برای ایجاد داکیومنت از بچه های انجمن کمک گرفت و بهشون امتیازهای کاربری مختلف داد)

استفاده ازapp tapatalk برای مرور کامنت های انجمن میتونه مفید باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

باسلام میشه در باره این موضوع توضیح دهید
قراره این انجمن رو بترکونیم نیاز به باروت داریم.

شما هم دست برسون پیشنهاد و انتقاد سازنده داری مطرح کن
.gif' alt=':; ;) :'>

mostafa98

کاربر عضو
سلام به همه کاربران عزیز لطفا کمی آهسته تر الان بدنتون گرمه چند روز بگذره دیگه متاسفانه کسی نمی یاد بگه چی شد توی فلان انجمن چرا کسی جواب نمیده حالا که از انجمن انتظاراتی دارین پس تا آخرش باشین خدمت شما عرض کنم که انجمن روال خوبی داره نیازی به جداسازی انجمن های دیگه نیست تنها مشکل انجمن چند تا ناظر هستن که باید به پست ها رسیدگی کنن( مثل تیم پشتیبانی انجمن که شامل چند نفر باشه که به تالارهای مربوط دسترسی داشته باشن) و اما آموزش ویدیویی خوبه ولی به صرفه نیست چون وقت نمیشه در همه حال به آموزش ها رسید(آموزش تصویری (عکس) بهتره) با کمی توضیح کاربر متوجه میشه. موفق باشید

Ehs@n

کاربر عضو
قراره این انجمن رو بترکونیم نیاز به باروت داریم. شما هم دست برسون پیشنهاد و انتقاد سازنده داری مطرح کن
default_;
حنان (اسمت رو یاد گرفتم :D ) انجمن رو میدی به هوا ؟! ایول بابا ! آتیش روشن کردنش با من!

بقیه اش با شما ها :p

سلام به همه کاربران عزیز لطفا کمی آهسته تر الان بدنتون گرمه چند روز بگذره دیگه متاسفانه کسی نمی یاد بگه چی شد توی فلان انجمن چرا کسی جواب نمیده حالا که از انجمن انتظاراتی دارین پس تا آخرش باشین خدمت شما عرض کنم که انجمن روال خوبی داره نیازی به جداسازی انجمن های دیگه نیست تنها مشکل انجمن چند تا ناظر هستن که باید به پست ها رسیدگی کنن( مثل تیم پشتیبانی انجمن که شامل چند نفر باشه که به تالارهای مربوط دسترسی داشته باشن) و اما آموزش ویدیویی خوبه ولی به صرفه نیست چون وقت نمیشه در همه حال به آموزش ها رسید(آموزش تصویری (عکس) بهتره) با کمی توضیح کاربر متوجه میشه. موفق باشید
من با مصطفی موافق ام! به نظرم جدا کردن ووکامرس خیلی درست نیست ! به نظرم بهتره آخرین ارسال ها رو دسته بندی کنه محمد و ارسال های ووکامرس تو یه تب دیگه بیاد!

تولید ویدو هم درسته سخته، ولی کار ماندگاری ه! به نظرم به زحمتش می ارزه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه جدا کردن ووکامرس منتفی هست

بخش ویدئو کارهاش انجام شده... و قطعی هست. اما اموزش تصویری در کنارش خواهیم داشت

mehran121

کاربر عضو
قراره این انجمن رو بترکونیم نیاز به باروت داریم. شما هم دست برسون پیشنهاد و انتقاد سازنده داری مطرح کن
default_;
این چه حرفی بود زدی من همین که باروت رو آوردم منفجر شد این هم مدرک

attachment.php

ولی من برای انجمن دعا می کنم به حق این روز های عزیز به موفقیتی برسد که در دنیا حرف اول را بزند

You must be registered for see images attach

the mob

تازه وارد
آموزش تصویری با عکس خیلی بهتره و سریعتر ومن خودم اینجوری بیشتر دنبالش میرم تا ویدیو چون ویدیو حجم میبره دان نمیکنم

:33:​

mehran121

کاربر عضو
آقا حالا یک چیزی به نظرم رسید

به نظرم من خوبه هر کسی هم قبول داره این تشکر رو بزنه تا داش ممد اضافه کنه

یک قسمت و بخشی به انجمن اضافه بشه چون اینجا بیشتر کاربرها وبمستر هستن و سایت دارند فکر کردم این بخش توی این انجمن جاش خالیه

یک قسمت باشه تا کربرای سایت بتونن تبلیغ سایتشون رو به اجاره یا فروش بزارن مثلا فقط کاربرهای فعال هم اجازه استفاده داشته باشن

به عنوان مثال من یک تایپیک ایجاد می کنم

یک تصویر از محل تبلیغ ها

+

شرح مختصری از سایت + رتبه ی سایت و هزینه تبلیغ در سایت

hannanstd.ir

آقا یه انجمن هم اضافه کن برای درگاه نویس ها

iranenaz

کاربر عضو
سلام

تغییر هسته کار درستی نیست ، قالب بهتری اگر باشه چرا که نه ...

دسته بندی موضوعات انجمن نیاز به ویرایش و بروزرسانی داره.

خیلی وقته که انجمن پرشین اسکریپت شده پرسش و پاسخ !!

باید اسکریپت ها ، قالب ها ، افزونه ها ، آموزش ها و ... توسط مدیران و کاربران انجمن ارائه بشه و بهترین ها صفحه اصلی منتشر بشه نه اینکه یک عده مدام سوال بپرسند و عده دیگه جواب سوال دسته اول رو بدند

چند ناظم مشخص کنید تا مدیران مجبور نباشند کار نظمدهی به انجمن رو انجام بدن و وقتشون رو صرف ارائه محتوا کنند

کاری کنید واسه بالا بردن انگیزه ارائه محتوا

موفق باشید

Majid_one

تازه وارد
از انجمن ساز زنفورو استفاده کنید خودم هم پشتیبانیش میکنم رایگان

hannanstd.ir

Arrow Chaaaaaaaaaaaat :D !!!!! ؟؟؟

لااقل فقط با دوستان . اینجوری انجمن اکتیو تر میشه و جو دوستی بین کاربرا بیشتر میشه .

بکوب این لایک قشنکه رو .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Arrow Chaaaaaaaaaaaat :D !!!!! ؟؟؟ لااقل فقط با دوستان . اینجوری انجمن اکتیو تر میشه و جو دوستی بین کاربرا بیشتر میشه .

بکوب این لایک قشنکه رو .
فکر نکنم خوب باشه. به هر حال فروم هست. اینطوری کاربران یکسره به دنبال رفع مشکلاتشون از طریق گفتگو و چت هستند...

alihesari

کاربر عضو
در بخش برنامه نویسی یه انجمن داریم به عنوان php/mysql اگر برای دیتابیس های دیگر و جدیدتر مثل nosql ها هم جایی باز بشه علاوه بر اینکه باعث آشنایی کاربران با دیتابیس های جدیدتر میشه باعث جذب گروهی از برنامه نویسان که با این خانواده از دیتابیس ها در حال کار هستند خواهد شد. در بحث nosql متاسفانه هنوز گسترش زیادی به وجود نیومده! البته مهاجرت برای کاربرانی که عمری sql و mysql کار کردند مقداری دشواره! خودم اولش مقداری برام دشوار بود! در هر صورت پیشنهادی از طرف من هست که میتونید بررسی کنید.

با تغییر هسته انجمن هم موافق نیستم.

بالا