نظر سنجی و پیشنهادات در مورد تغییرات در انجمن [ لطفا همه شرکت کنند]

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان نظرتون چیه که:

بخش کامنت های سایت برداشته بشه و برای هر مطلب ، در تالار تاپیکی ایجاد بشه که مشکلات احتمالی از اون طریق رفع بشه؟ و لینک تاپیک در مطلب باشه؟

ALi.Reza

کاربر عضو
دوستان نظرتون چیه که:بخش کامنت های سایت برداشته بشه و برای هر مطلب ، در تالار تاپیکی ایجاد بشه که مشکلات احتمالی از اون طریق رفع بشه؟ و لینک تاپیک در مطلب باشه؟
سلام

خیلی هم خوب،

فروشگاه که منتفی شده ولی کـــاملا نبودش احساس میشه،

سپاس/

saeedpersian

کاربر عضو
دوستان نظرتون چیه که:بخش کامنت های سایت برداشته بشه و برای هر مطلب ، در تالار تاپیکی ایجاد بشه که مشکلات احتمالی از اون طریق رفع بشه؟ و لینک تاپیک در مطلب باشه؟
من كه متوجه نشدم!

كامنت

مطلب

تاپيك

/:)

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من كه متوجه نشدم!كامنت

مطلب

تاپيك

/:)
مثلا یه پست تو سایت اصلی میزارن . بعد که میری تو ادامه مطلب دیگه بخش نظرات نداره و بجای نظرات منتقل بشی به تاپیک مربوط به همون پست توی انجمن .

یعنی همزمان با انتشار پست توی سایت اصلی تاپیکش هم توی انجمن میزنن .

saeedpersian

کاربر عضو
مثلا یه پست تو سایت اصلی میزارن . بعد که میری تو ادامه مطلب دیگه بخش نظرات نداره و بجای نظرات منتقل بشی به تاپیک مربوط به همون پست توی انجمن .یعنی همزمان با انتشار پست توی سایت اصلی تاپیکش هم توی انجمن میزنن .
اگه اینجوری باشه خیلی خوبه

هم ما که همیشه توی انجمن هستیم و ب سایت اصلی کم سر میزنیم اونجا هم هر مطلب جدیدی باشه توی انجمن هم نشون داده میشه.

هم اینکه اگه کسی مشکلی با اون مطلب توی سایت اصلی داشت (اسکریپت یا قالب یا افزونه و ...) دیگه گیج نمیشه کجا چجوری یه تاپیک بزنه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلامخیلی هم خوب،

فروشگاه که منتفی شده ولی کـــاملا نبودش احساس میشه،

سپاس/
علی رضای عزیز ، فروشگاه جز دردسر برای ما چیزی نداشت...

دست ما هم بسته میشد تو ارائه اسکریپت های رایگان...

کلا در پرشین اسکریپت هیچ کار تجاری از سوی مدیران انجام نخواهد شد.

ضمن اینکه الان دید خوبی برای فروشگاه ها و مارکت ها در بین کاربران نیست

MahdiY

راهبر انجمن
تو منو های مدیریتی بالای تاپیک

مثلا حذف موضوع و ...

استایل ندادی بهش

اینجا هم که پایین تاپیک و بالا پاسخ سریع زده بازنگری رنگ متن و پس زمینه یکیه و متن معلوم نیست

فعلا چیزی معلوم نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مهدی جان. این مسائل جدید ، رو شما میبینی و کاربرا نمیبینن. پ.خ کن :دی

HamedR

کاربر عضو
ممد از اون دست افراديه كه اول حرف همه رو گوش ميكنه ، آخر سر نظر خودشو اعمال ميكنه :)) (شوخي)

- بحث ريسپانسيو كردن انجمن بود! عاقا بنظرم taptalk بهتره !

- نكته بعدي اينه كه صفحه اصلي متروكه شده!

- ٢-٣ تا مدير اضافه كن
imagegif
اين هزار و يكمين بار !!!

- دسته بندي ها بايد بازنگري اساسي بشه !

اون قضيه تاپيك بجاي كامنت همه چيز خوبيست

و اينكه اگه ميتوني قابليت تگ كردن كاربرا تو پست رو اضافه كن ( مث شبكه هاي اجتماعيه بلاد كفر) :D

اينم بگم كه عاقا لطفا اين چت روم و ... رو بيخيال شين! همون چت باكسي كه پايينه انجمنه هم اضافه ست! نشد يه سري بيام ببينم اونجا سوال نپرسبدن :))

ديگه برم تا بلاكم نكردن :))

عاقا ما رفتيم تا يه قرن بعد...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

واسه این تگ کردن و این چیزها منم پایه ام . من افزونه اش رو قبلن نصب کردم و عالیه . حتی در صورت تگ شدن و نقل قول شدن و .... نوتیفیکشن میاد هرکاربر هم میتونه از تنظیماتش مشخص کنه میشه تگ بشه یا نشه ... حتی یه افزونه دیگه هست که میشه یه کاری کرد که توی یک پست ، پاسخ هر کار رو رو توی یک بی بی کد بزاری که هر کاربر فقط پاسخ خودشو ببینه و اینجوری بجای چندین پست ، یا یک پست با 10 تا نقل قول فقط یک پست ترو تمیز ایجاد میشه .

در مورد اینکه نظر میپرسه و کارخودشو انجام میده 100 در صد موافقم
.gif' alt=':; ;) :'> (شوخی) . چون میگه خوشحال میشم افزونه ها رو معرفی کنی بعدش محل نمیذاره دیگه . :29:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
واسه این تگ کردن و این چیزها منم پایه ام . من افزونه اش رو قبلن نصب کردم و عالیه . حتی در صورت تگ شدن و نقل قول شدن و .... نوتیفیکشن میاد هرکاربر هم میتونه از تنظیماتش مشخص کنه میشه تگ بشه یا نشه ... حتی یه افزونه دیگه هست که میشه یه کاری کرد که توی یک پست ، پاسخ هر کار رو رو توی یک بی بی کد بزاری که هر کاربر فقط پاسخ خودشو ببینه و اینجوری بجای چندین پست ، یا یک پست با 10 تا نقل قول فقط یک پست ترو تمیز ایجاد میشه .در مورد اینکه نظر میپرسه و کارخودشو انجام میده 100 در صد موافقم
.gif' alt=':; ;) :'> (شوخی) . چون میگه خوشحال میشم افزونه ها رو معرفی کنی بعدش محل نمیذاره دیگه . :29:
نه اقا گذاشتم دیگه... این اعتراض رو فعال میکنم

برای تگ کردنم یه چیزی معرفی کن... این جمعه سایت جدید بالا میاد... ایشالا اگه مشکلات رفع بشن

EhsaanDev

کاربر عضو
من؟ :33: ممد، اینم برای بار صدم، انجمن ووکامرس رو از انجمن اصلی جدا کن. :45: صد دفعه!اصن میتونی یه حالت پریمیوم بهش بدی. >:) :)" smilieid="20" class="inlineimg">

موفق باشی. :79:

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام .

به نظرم یک بخش اختصاصی برای فروش محصول به خارج بخشی رو ایجاد بکنید که کاملا حرفه ای باشه و مطمئن برای همه اینترنت کارها و...

- - - Updated - - -

من؟ :33: ممد، اینم برای بار صدم، انجمن ووکامرس رو از انجمن اصلی جدا کن. :45: صد دفعه!اصن میتونی یه حالت پریمیوم بهش بدی. >:) :)" smilieid="20" class="inlineimg" border="0">:)" smilieid="20" class="inlineimg">موفق باشی. :79:
با کسب اجازه ! جدا کردن انجمن ووکامرس به صورت کاملا مجزا حرکتی است به نظرم از پایه اشتباه و برهم زدن اون چیزی که تا حالا بوده میشه !

ووکامرس یک سیستم اپن سورس هست ! سوای این که این انجمن یکی از بهترین ها در ووکامرس هست ! هر جای که اپن سورس وارد شده پشایبانیش و خود سیستمش رایگان بوده ! مگر افزونه های اختصاصی که برای اون نوشته میشه که کم هم نیست !

به نظرم بهتر این پیشنهاد : به صورت جدا سازی افزونه های اختصاصی فارسی بشه خیلی بهتره !

یا علی .

HamedR

کاربر عضو
من؟ :33: ممد، اینم برای بار صدم، انجمن ووکامرس رو از انجمن اصلی جدا کن. :45: صد دفعه!اصن میتونی یه حالت پریمیوم بهش بدی. >:) :)" smilieid="20" class="inlineimg" border="0">:)" smilieid="20" class="inlineimg">موفق باشی. :79:
[MENTION=17158]Ehsan[/MENTION]

ووکامرس رو نباید از انجمن جدا کرد!

اگه دقت کنی همین الانش هم نصف سوالاتی که مطرح میشه در مورد ووکامرسه!

اگه انجمن جدا بشه، آمار بازدید و رنک افت میکنه!

الان فکر کنم وردپرس و ووکامرس بالاترین آمار سوالات مطرح شده رو داره تو انجمن!

hannanstd.ir

[MENTION=2]Mohammad[/MENTION]

به نظر من یه تولبار الکسا مثل تولبار سایت ظهور 12 برای انجمن درست کن و آر اس آس آخرین ارسال ها رو هم بزار ....

MahdiY

راهبر انجمن
اما من نظر دیگری دارم

که پ.خ شد

انشاالله اگه اجرایی شد کاربران هم مشاهده می کنند

بالا