نقد صریح از سایت و گروه مدیریت

• نویسنده موضوع Ehs@n
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ehs@n

کاربر عضو
سلام علیکم!

اینبار تو این تاپیک جایی برای احوال پرسی و .. نیست!

مستقیم میریم سراغ اصل مطلب و نقد صریح من از گروه مدیریت مخصوصا خود محمد!

بدون حاشیه و کنایه حرف میزنم! سوئ برداشت نشه! تو این تاپیک هیچ کس منظورم نیست و تنها اسمی که خواهید دید اسم محمد ادمین سایت ه

آقا اصلا گروهی که داری خوب نیست! کاری هم با شخص خاصی ندارم!

نمی دونم پشت پرده چی میگذره بین خودتون ولی چیزی که روی صحنه است فعالیت ضعیف و نه چندان رضایت بخش گروه مدیریت ه. علت همش رو هم خودت می دونم(محمد) چون به هر دلیلی نمی تونی به همه بخش ها برسی! خودمونی تر وقت کم میاری!

شکر، قبلا مشکلات سایت زیاد بود ولی آلان چیزی که در ظاهر دیده بشه چیز خاصی نمیشه پیدا کرد ولی تو پنل سایت چی میگذره خدا می دونه و اون به خودت برمیگرده و نباید بذاری این مشکلی به بخش دیگه سایت بزنه!

اضافه نمی نویسم! کلا جای کار زیاد داره سایت و مخصوصا گروه مدیریت!

یه چیز دیگه هم که داره یواش یواش بین بروبچ باب میشه کل انداختن های بیخود و بی ارزش ه که سر هیچی باعث از بین رفتن رفاقت ها و رفتن کاربرا میشه! یکیش همین کسرا (کسرا رو مثال می زنم چون میدونم با خودت هم دوسته و خیلی وقته رفته! شاید کمتر اعضا بشناسنش تو انجمن) به نظر شخضی خودم تا این لحظه کسی پیدا نشده که بتونه جاش رو پر کنه و شاید هم کسی نیاد.

تو اینجور مسائل محمد تو باید قاضی شی نه کسی دیگه ای البته باید قضاوت عادلانه بکنی و به نفع شخص خاصی رای ندی! نباید بذاری بچه ها برن!

این بار برخلاق همیشه که خیلی شوخ ام، خیلی جدی نوشتم!

محمد اینا کم و کاستی های تو و سایت ه! رفعش کن

یه چیز دیگه هم هست! یکی رو که خودت میدونی سر هیجی برداشتی بن کردی(چند ماه پیش) ایشون هم به من ایمیل زده و به شدت از من گلایه کرده که چون تو گفتی پست بی محتوا و نامربوط تو انجمن زیاد زده میشه و به عنوان مثال منو نام بردی محمد منو بن کرد!

حالا به این موضوع هم خودت رسیدگی کن محمد بگو چرا اینو بن کردی که اونم اینجوری شاکی اومده سر من و از من گلایه کرده؟

بچه هایی که میخوان بنویسن تو این پست خیلی صریح بنویسند و حتی اگه از من ناراحتین هم خیلی صریح بنویسید!

قرار نیست تو این تاپیک کسی رو خراب کنیم ولی شاید وقت خوبی باشه که ایراد های همدیگه رو بگیم. هر کی هم حرفی بزنه که توهین به شخص خاصی باشه خودم بعد باهاش رفتار می کنم و مطمئن باشه که اگه حق هم با اون باشه ضد اون میشم!

یه بار دیگه هم تکرار میکنم کسی برداشت غلط نکنه!

EhsaanDev

کاربر عضو
سلام احسان جان.

اول اینکه بگم هرچی اون زیر نوشتم تمامش نظرات خودم و گفته هایی با شرایط خودم هستش

خیلی خیلی خیلی بسیار بسیار ممنون از این تاپیکت. قبلاً یه تاپیک دیگه ایجاد شده بود در همین موضوع که خودت در جریان هستی.

حداقل برای من، من این رو به ممد هم گفتم، فعالیت توی انجمن لذت سابق رو نداره. حداقل قبلاً کلی لایک می خوردیم، کلی تشکر می زدند، کلی استقبال می کردند، کلی کپی برداری (خب کپی برداری اگه بشه من دوست دارم! البته اگه با ذکر منبع باشه، بزار بگیم بازتاب) می کردند.

الان خدا نکنه کسی باید از من انتقاد کنه، یه فردی در Under The Hood تشریف دارن که این پستا رو لایک میزنن و یا حداقل PMهای ناراحت کننده میزنن، خب آدم هم آدمه. منم آدمم. هر کی باشه علاقه اش از بین میره.

erfan خیلی زحمت میکشه. واقعاً بار سختی رو دوششه. هر روز چندین نفر ثبت نام میکنن. erfan هم باید به چت باکس برسه، هم به تاپیک های کاربرای جدید، هم به تاپیک های قدیمی، هم به اعضای قبلی برسه!

وضعیت خودم رو هم که شرح دادم.

میرسه به مدیر بعدی AMIRJOON که من چندان باهاشون آشنایی ندارم، میزارم خودشون بیان

Mohammad که دانشجو یا دانش آموز نیست مثل ما. مخصوصاً توی ایام نوروز کارایی داره.

kassra را هم که خودمون از حال و وضعش خبر داریم.

zegersot هم خیلی به ایشون ارادت داریم، دارن به فروشگاهمون رسیدگی میکنن.

من این جواب رو دادم برای اینکه تکلیف انجمن برای همیشه روشن بشه. امیدوارم AMIRJOON هم شرایط خودش رو ذکر بکنه.

تا هممون راحت شیم!

من قضیه ای که بین شما و ممد بوده را نمیدونم. ولی من میدونم که ممد حداقل صاحب انجمنه و دلش برای انجمنش میسوزه، نمیخواد انجمن به این خوبی از بین بره.

حداقل توی Under The Hood من فقط یه قضیه بچه گونه داره میگذره که طرف بالاخره دست برداشتند (البته اگه لطف کنن وارد انجمن نشن) و خدا رو شکر داره قضیه میخوابه.

موفق باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنون بابت تاپیک

پشت پرده ای نداریم ما. تاپیک مدیران یک ماهی هست غیر فعاله!

بحث و کل کل هایی که هست بین مدیران کاملا شخصیه!

برای مثال من دلیل بحث احسان و رضا رو نمیدونم!

بهشونم گفتم اگر بحثی دارید شماره موبایل همدیگه رو بگیرید و از خجالت هم در بیاید...!

من با مدیران اتمام حجت کردم!

من برای این وبسایت زحمت کشیدم. با عشق باهاش کار کردم و کار میکنم.

با اینکه بارها هک شدیم. حذف شدیم و... ادامه دادم!

قهر کردنای کودکانه و یا خداحافظی ها ناشی از جو زدگی هست. شاید بدون دلیل

نمیدونم چرا! از تاپیک های خداحافظی مشخص هست...!

کسرا خودش خواست و رفت!

کسی نه مجبورش کرد و نه چیزی...

خودشون خواستن و رفتن.

من تنها گله ای که کردم این بود که چرا تالار رو متشنج کردن!

اینکه کسرا جایگزینی براش وجود نداره اشتباهه! هم من هستم و هم Amirjoon که ان شا الله فعالیتشون بیشتر میشه

میتونم پسوردم رو بدم به شمایی که مشکوکی به وضعیت.

یا به شما دسترسی بدم بخش مدیران رو ببینی! ن بحثی هست نه حرفی

طبق وظیفه از ایشون خواستم بمونن!

ولی نخواستن. کاری بیش از این از من بر نمیومد!

من وظیفم هست کاربران با لیاقت رو مدیر کنم. تا جایی بتونم بهشون کمک میکنم.

مدیران اینجا هیچ وظیفه ای نسبت به من یا شما ندارن و هر وقت که دوست داشته باشن میتونن برن

ehs@n عزیز. همیشه یک طرفه پی قاضی نرید! اینکه به شما یک چیزی گفته باشن و شما بدون هیچ بررسی این حرفا رو بزنید درست نیست.

هر سوالی دارید. هر سوالی در همین تاپیک بگید و لطفا تمومش کنید و به تالار استرس وارد نکنید!

همیشه هر وب سایتی دوران سردی داره ولی با کمک همدیگه میتونیم از این وضعیت ها بگذریم و سایت رو روز به روز بالاتر بکشیم!

من نه ادم کاملی هستم نه چیز دیگه ای. مثل شما یک وبمستر هستم. کم و کاستی هایی دارم و همه اون ها رو قبول دارم

من یا سایر مدیران کسی رو بدون دلیل بن نکردیم! لطفا نام کاربری فرد رو همینجا اعلام کنید تا به شما اعلام کنم دلیلش چی بوده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
پشت پرده ای نداریم ما. تاپیک مدیران یک ماهی هست غیر فعاله!

بحث و کل کل هایی که هست بین مدیران کاملا شخصیه!

برای مثال من دلیل بحث احسان و رضا رو نمیدونم!

بهشونم گفتم اگر بحثی دارید شماره موبایل همدیگه رو بگیرید و از خجالت هم در بیاید...!

من با مدیران اتمام حجت کردم!
والله ما که تا این لحظه پی موضوع این دوتا بودم هیچی نفهمیدم! اصلا نمی دونم چرا زدن به برج همدیگه؟! دلیلشون هم خیلی مزخرف ه!

من برای این وبسایت زحمت کشیدم. با عشق باهاش کار کردم و کار میکنم. با اینکه بارها هک شدیم. حذف شدیم و... ادامه دادم!
مگه گفتیم زحمت نمی کشی!؟ گفتیم نمی رسی به همه بخش ها! کمی کمک بگیر واسه خودت!

کسرا خودش خواست و رفت!کسی نه مجبورش کرد و نه چیزی...

خودشون خواستن و رفتن.

من تنها گله ای که کردم این بود که چرا تالار رو متشنج کردن!
من با رفتن و دلیل رفتن کسرا کاری نداشتم! همه می دونیم که کسرا مریض شد و رفت هر چند ....

میتونم پسوردم رو بدم به شمایی که مشکوکی به وضعیت.

یا به شما دسترسی بدم بخش مدیران رو ببینی! ن بحثی هست نه حرفی

طبق وظیفه از ایشون خواستم بمونن!

ولی نخواستن. کاری بیش از این از من بر نمیومد!
چرا اعصابت رو میریزی به هم؟! :43: شما باید دلیل رفتننشون رو بفهمی! و علت رو رفع کنی!

من وظیفم هست کاربران با لیاقت رو مدیر کنم. تا جایی بتونم بهشون کمک میکنم.مدیران اینجا هیچ وظیفه ای نسبت به من یا شما ندارن و هر وقت که دوست داشته باشن میتونن برن
اینجا نیومدیم خدمت که وظیفه داشته باشیم! ولی کسی که قبول میکنه مدیر بشه باید از من متمایز باشه!

ehs@n عزیز. همیشه یک طرفه پی قاضی نرید! اینکه به شما یک چیزی گفته باشن و شما بدون هیچ بررسی این حرفا رو بزنید درست نیست.
مطمئن باش من هیچ وقت یک طرفه قضاوت نمی کنم! اینجا من حرفی رو زدم که دلم می خواست! اگه هم که چیزی گفتم دلیلیش این بود که می خواستم سایت بهترین باشه

من یا سایر مدیران کسی رو بدون دلیل بن نکردیم! لطفا نام کاربری فرد رو همینجا اعلام کنید تا به شما اعلام کنم دلیلش چی بوده.
ali latifi (علی لطیفی)

آدرس ایمیل: ali.latifi13@gmail.com

Ehs@n

کاربر عضو
در ضمن ! اگه قرار بود به انجمن استرس وارد کنم میرفتم همه اینا رو تو چت باکس مینوشتم! :45:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقای لطیفی به دلیل اینکه 8 بار بهش گفتیم سوالات رو در پرسش و پاسخ بپرسید. باز هم کار خودشون رو میکردن. به مدت یک هفته اخراجشون کردیم.

فکر میکرد دلیلش مربوط به تاپیک کسرا هست که به ایشون گفتم (در ایمیل)

شما بهتره کامل یک بحث رو عنوان کنید! نه نصف و نیمه...

حتی یک بار هم پ.خ زدم بهشون و ازشون خواستم که دقت کنند در بخش بندی ها!

==

در مورد کمک گرفتن باید کمک بیاد بگیریم! از کی کمک بگیریم؟

کسایی هم که میان میگی باید از شما بیشتر بفهمن (برداشت از متمایز بودن) ! عذر میخوام نکنه شما اینجا عقل کل هستید اینجا...؟

من نه ناراحتی اعصاب دارم نه چیزی دوست گرامی. شما اون طوری که برات تعریف کردن برداشت میکنی! به همین دلیل گفتم دسترسی بدم تا واقعیت رو بهتر ببینی! نه از دیدگاهی که بهت گفتند...

ببخشید صریح حرف زدم ولی چون نوشتی "نقد صریح" اینطور گفتم ...

mostafa98

کاربر عضو
سلام به تمامی کاربران پرشین اسکریپت

سال نوی همگی مبارک امیدوارم سال خوب و خوشی رو در کنار کانون گرم خانواده خودتون داشته باشین.

و از این ایام لذت کافی رو ببرید.

شاید این تایپیک به من ربطی نداشته باشه ولی در جایگاه یه کاربر انجمن وظیفه خودم می دونم که توی این جور

مسائل حق صحبت کردن داشته باشم .

متاسفانه بازم جو داره مثل یه ماه پیش میشه لطفا تمام این مسائل رو به صورت غیر علنی با هم دیگه حل کنید

نه اینکه بیاین واسه همدیگه آیه و دلیل بیارن و همدیگه رو زیر سوال ببرین (خب دو سه تا انجمن بودن که به خاطر

همین مسائل تعطیل شدن)اسم نمی برم (ولی اگه من صاحب این انجمن بودم بدون شک الان انجمن تعطیل شده بود) لطفا شاکی نشین فرد خاصی رو هدف نگرفتم فقط می خوام به این مناظره ها خاتمه بدین چون من کاربر وقتی ببینم شما که اصل کاری ها و گردانندگان انجمن(مدیر ها و ناظم ها منظورم نیستن همه) پس جایی

در بین شما ندارم.کاربرایی که خیلیجدی به سوالات و مشکلات دیگر کاربران رسیدگی می کنند بدون هیچ انتظار تشکر و لایک و....

پس بزارین لااقل اون ها به کاری که علاقه دارن و بهش عشق می ورزن از این راه کنار نکشن تا کسانی در حال

یادگیری هستن اسیر (سو استفاده گران) نشن.

این کار رو که می تونیم انجام بدیم شما مگه همینو نمی خواستی لبخند کاربری که از کار شما راضیه

خوب بهترین جواب رو گرفتین پس چرا نیایم و....(یه دست صدا نداره)

عید همگی هم مبارک

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
اقای لطیفی به دلیل اینکه 8 بار بهش گفتیم سوالات رو در پرسش و پاسخ بپرسید. باز هم کار خودشون رو میکردن. به مدت یک هفته اخراجشون کردیم. فکر میکرد دلیلش مربوط به تاپیک کسرا هست که به ایشون گفتم (در ایمیل)

شما بهتره کامل یک بحث رو عنوان کنید! نه نصف و نیمه...

حتی یک بار هم پ.خ زدم بهشون و ازشون خواستم که دقت کنند در بخش بندی ها!
خوب این وسط ایشون دلیل بن شدنش رو من معرفی کرده!

واسه همین خواستم پیگیر شم!

در مورد کمک گرفتن باید کمک بیاد بگیریم! از کی کمک بگیریم؟ کسایی هم که میان میگی باید از شما بیشتر بفهمن (برداشت از متمایز بودن) ! عذر میخوام نکنه شما اینجا عقل کل هستید اینجا...؟
منظورم فقط تو قسمت انجمن نیست! چه طوره کلا مدیریت انجمن رو بدی به یکی دیگه و خودت نظارت کنی بهش! اینجوری راحت هم می تونی به بقیه کارات برسی(من خودم این کار رو کردم وخوب خیلی آلان کارم آسون تره)

بله من گفتم متمایز باشن ولی فقط در انجمن! قرار نیست منی که هیچ سوادی در مورد اسکریپت و سیستم ها ندارم بیام بشم مدیر!

من نه ناراحتی اعصاب دارم نه چیزی دوست گرامی. شما اون طوری که برات تعریف کردن برداشت میکنی! به همین دلیل گفتم دسترسی بدم تا واقعیت رو بهتر ببینی! نه از دیدگاهی که بهت گفتند...
کسی نگفت ناراحتی اعضاب داری!

من اونطوری که شنیدم قضاوت نمی کنم! من اول همه چیز رو میشنوم بعد! تا این لحظه هم به نفع هیچ کس رای ندادم! حرف های یک طرف رو شنیدم! دیدم حرفی که میزنه حق ه! ولی با این همه به نفع اون رای ندادم!

اینو مطمئن باش هر چیزی رو بلد نباشم! این یک مورد رو خیلی خوب از زندگی یاد گرفتم

ببخشید صریح حرف زدم ولی چون نوشتی "نقد صریح" اینطور گفتم ...
خوب کاری کردی! شاید برای فهمیدن حرف های همدیگه باید فریاد کشید! :53:

Ehs@n

کاربر عضو
مصطفی جان! اینجا ما نمی خوایم همدیگه رو تخریب کنیم! برای پیشرفت مخصوصا پیشرفت خوب ها باید هرزگاهی اینجور مسائل مطرح بشن تا عیب ها نمایان بشن! :53:

غیر علنی بودن هیچ فایده ای نداره! اینجا باید همه کمک کنیم به بهتر شدن وگر نه با حرف زدن مستقیم یکی مثل من و محمد شاید یک مشکل حل بشه ولی همه مشکلات هیچ وقت مطرح نمیشه مگر علنی باشه و هرکی یه چیز بگه! :67:

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
خوب دوستان کافیه خاتمه بدید بره پی کارش ( حتی شما مدیر گرامی :68: )

انجمن خیلی خوب داره میره جلو به نظر من هم هیچ مشکلی نیست!

بیخود جو سازی نکنید :p

:53:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا