نمایش دسته ای خاص برای کاربران عضو

reza0241

تازه وارد
سلام
اگه بخوایم دسته ای خاص رو برا کاربران عضو نشون بدیم باید چی کارکنیم؟

امین موسائی

کاربر عضو
این افزونه رو امتحان کن ولی من خودم باهاش کار نکردم

kaj01

تازه وارد
سلام

برای این کار باید دو مرحله انجام دهید

مرحله اول ایجاد قسمتی برای اعضا

مرحله دوم  ایجاد دسته خاص ( که باید بین تگ مرحله اول قرار بگیر )

برای مرحله اول :

function mw_user_only( $atts, $content = null ){if( null != $content && current_user_can('read') ){return $content;} else {$mylink = get_permalink();return '<br/>[ <font color=red>برای دریافت فایل <a href=/wp-login.php?redirect_to='.$mylink.'>وارد شوید</a> و یا <a href=/wp-login.php?action=register>ثبت نام</a> کنید! </font> ]';}}add_shortcode('mandegarweb', 'mw_user_only');در functions.php قالب خود قرار بدید

و در هر جای سایت هر کدی بین دو تگ و   قرار دهید فقط برای اعضا به نمایش در میاد

مثلا  :  

[member] کاربر عزیز به سایت ما خوش آمدید [/member]مرحله دوم ( نمایش دسته ی خاص )

کد زیر را هر جایی از قالب که نیاز دارید قرار بدید ( و شمایی ک میخواید فقط برای اعضا نمایش داده بشه   کد زیر بین و
 قرار بدید ) :

<?php$my_query = new WP_Query('showposts=6&cat=13');while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;?> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></br><?php endwhile; ?>در showposts=6  جای 6 میتوانید تعداد مطالبی که میخواهید نمایش داده شود را وارد کنید
در cat=13  به جای 13 میتوانید ID دسته مورد نظر را وارد کنید

برای پیدا کردن ID هم میتونید تو قسمت دسته ها برید و اخر لینک هر دسته شماره ID  رو نوشته میتونید استفاده کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza0241

تازه وارد
سلام

برای این کار باید دو مرحله انجام دهید

مرحله اول ایجاد قسمتی برای اعضا

مرحله دوم  ایجاد دسته خاص ( که باید بین تگ مرحله اول قرار بگیر )

برای مرحله اول :

function mw_user_only( $atts, $content = null ){if( null != $content && current_user_can('read') ){return $content;} else {$mylink = get_permalink();return '<br/>[ <font color=red>برای دریافت فایل <a href=/wp-login.php?redirect_to='.$mylink.'>وارد شوید</a> و یا <a href=/wp-login.php?action=register>ثبت نام</a> کنید! </font> ]';}}add_shortcode('mandegarweb', 'mw_user_only');در functions.php قالب خود قرار بدید

و در هر جای سایت هر کدی بین دو تگ و   قرار دهید فقط برای اعضا به نمایش در میاد

مثلا  :  

[member] کاربر عزیز به سایت ما خوش آمدید [/member]مرحله دوم ( نمایش دسته ی خاص )

کد زیر را هر جایی از قالب که نیاز دارید قرار بدید ( و شمایی ک میخواید فقط برای اعضا نمایش داده بشه   کد زیر بین و

قرار بدید ) :

<?php$my_query = new WP_Query('showposts=6&cat=13');while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;?> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></br><?php endwhile; ?>در showposts=6  جای 6 میتوانید تعداد مطالبی که میخواهید نمایش داده شود را وارد کنید

در cat=13  به جای 13 میتوانید ID دسته مورد نظر را وارد کنید

برای پیدا کردن ID هم میتونید تو قسمت دسته ها برید و اخر لینک هر دسته شماره ID  رو نوشته میتونید استفاده کنید.
ممنون ولی خودم می دونستم

ولی با این روش هر بار که می خوای تو اون دسته مطلب بزاری باید تو تگ قرار بدی

من می خوام وقتی دسته انتخاب شد دیگه لازم نباشه تگ اضافه کنم خودش اتومات این کار رو انجام بده

راهی هست

بالا