نمایش صفحه سفید به جای مرحله دوم نصب

armin1

تازه وارد
30/11/15
27
0
1
با سلام

اسکریپت لینکدونی پرشین اسکریپت ۲.۱ رو روی لوکال نصب کردم و بدون مشکل کار کرد. اما هنگام نصب روی سرور، در پس از وارد کردن مشخصات دیتابیس، هنگام فراخوانی فایل step-2.php صفحه سفید نمایش داده می‌شه. اطلاعات دیتابیس درست هست چند مرتبه چک کردم.
کدهای عدم نمایش ارور در فایل کانفیگ رو هم حذف کردم اما خطایی نمایش داده نشد.

آیا احتمالا توابعی در اسکریپت استفاده شده که در سرور غیرفعاله؟

armin1

تازه وارد
30/11/15
27
0
1
پاسخ رو پیدا کردم. اسکریپت با php 7 کار نمیکنه. نسخه php رو به 5.6 تغییر دادم و مشکل حل شد.

armin1

تازه وارد
30/11/15
27
0
1
@Mohammad 

سلام. هنوز نسخه سازگار با php7 منتشر نشده؟ توی وب پیدا نکردم

نسخه قبلی دیگه کار نمیکنه حتی روی php5,6

armin1

تازه وارد
30/11/15
27
0
1
ممنون از شما

اما در هنگام نصب، بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس، صفحه دوم نمایش داده نمیشه و این خطاها نمایش داده میشه (php7 تا 7.2 رو تست کردم):

Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in .../install/step-2.php on line 24
Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in /.../install/step-2.php on line 24
Warning: include(): Failed opening '../include/MahdiYdb.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/share/pear') in /.../install/step-2.php on line 24
Fatal error: Uncaught Error: Class 'MahdiYdb' not found in /..../install/step-2.php:26 Stack trace: #0 {main} thrown in /.../install/step-2.php on line 26

@MahdiY

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,100
19
38
اینترنت!
ممنون از شما

اما در هنگام نصب، بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس، صفحه دوم نمایش داده نمیشه و این خطاها نمایش داده میشه (php7 تا 7.2 رو تست کردم):

Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in .../install/step-2.php on line 24
Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in /.../install/step-2.php on line 24
Warning: include(): Failed opening '../include/MahdiYdb.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/share/pear') in /.../install/step-2.php on line 24
Fatal error: Uncaught Error: Class 'MahdiYdb' not found in /..../install/step-2.php:26 Stack trace: #0 {main} thrown in /.../install/step-2.php on line 26

@MahdiY
سلام

https://github.com/MahdiY/Persian-Link-Cms/tree/v2.2

آخرین نسخه را از این آدرس دانلود کنید، تست کنید و نتیجه رو اطلاع بدید.

• Like
Reactions: mahdi2lone

irsalam

تازه وارد
9/6/09
26
3
1
19
مشهد
این نسخه رو من تست کردم مشکلی نداشت ولی بزرگترین مشکلی که هست اینکه که این اسکریپت رسپانسیو نیست و گوگل وبمستر بهش گیر میده و باعث ایجاد ارور در کنسول گوگل میشه که زیاد جالب نیست 

• Like
Reactions: mahdi2lone