نمایش محصولات برای گروه خاص

Hatefi

کاربر عضو
با سلم

میخاستم محصولات سایت و به طوری کلی قسمت shop برای افراد به خصوصی که عضویت تایید شده و جزو گروه خاصی هستند ( مثلا همکاران ) نمایش داده بشه و برای افراد دیگر که عضو نشدن پیغامی مبنی بر عضویت بیاد

آیا امکانش هست؟

rocki3oy

کاربر عضو
با سلم میخاستم محصولات سایت و به طوری کلی قسمت shop برای افراد به خصوصی که عضویت تایید شده و جزو گروه خاصی هستند ( مثلا همکاران ) نمایش داده بشه و برای افراد دیگر که عضو نشدن پیغامی مبنی بر عضویت بیاد

آیا امکانش هست؟
با سلام و احترام.

می تونید از کد زیر برای این کار استفاده کنید.اگر جای رو متوجه نشدید بفرمایید کمکتون کنم.

کد:
<?php if ( $user_ID ) : ?>
کد یا متنی که مدنظرتون هست برای کاربران عضو نمایش داده شود.
<?php else : ?>
مطالب یا کدهایی که می خواهید برای کاربران غیر عضو نمایش داده شود.
<?php endif; ?>
موفق باشید.

alihesari

کاربر عضو
با سلم میخاستم محصولات سایت و به طوری کلی قسمت shop برای افراد به خصوصی که عضویت تایید شده و جزو گروه خاصی هستند ( مثلا همکاران ) نمایش داده بشه و برای افراد دیگر که عضو نشدن پیغامی مبنی بر عضویت بیاد

آیا امکانش هست؟
به طور کلی در وردپرس برای اینکار شما اول باید نقش کاربر رو چک کنید برای مثال چک کنید نقش کاربر جزو همکاران می باشد یا خیر. برای چک کردن باید از تابع current_user_can استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده منبع وردپرس مراجعه کنید:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین این همونیه که میخوای

کد:
http://www.woothemes.com/products/groups-woocommerce/

Hatefi

کاربر عضو
با سلام و احترام.می تونید از کد زیر برای این کار استفاده کنید.اگر جای رو متوجه نشدید بفرمایید کمکتون کنم.

کد:
<?php if ( $user_ID ) : ?>
کد یا متنی که مدنظرتون هست برای کاربران عضو نمایش داده شود.
<?php else : ?>
مطالب یا کدهایی که می خواهید برای کاربران غیر عضو نمایش داده شود.
<?php endif; ?>
موفق باشید.
دوست عزیز اگه یه کم توضیح بیشتری بدید ممنون میشم

تاح دودی متوجه شدم

بالا