نمایش ندادن قیمت بعد از انتخاب از لیست کشویی در محصولات متغییر

maxsoft

تازه وارد
با عرض سلام خدمت دوستان ارجمند

من سایتی دارم که در زمینه فروش محصولات فیزیکی با آدرس saminpack.com فعالیت می کند. مدتی هست که با مشکلی تازه و عجیب روبرو شده ام که هر کاری کردم و هر چقدر سرچ کردم توی اینترنت به راه حلی نرسیدم.

من در سایتم محصول متغییر دارم و حقیقتش بدون مشکل داشتند کار می کردند ولی مدتی هست که محصول متغییر ایجاد می کنم با مشکل نمایش قیمت در صفحه محصول روبرو می شوم. مثلا در لینک زیر شما اگر از لیست کشویی هر محصول را انتخاب کنید، به راحتی قیمت نمایش داده می شود.

ولی در محصول زیر که به تازگی (بعد از آپدیت ووکامرس هم اصلی و هم فارسی) ایجاد کردم، وقتی از لیست کشویی محصول مورد نظر را انتخاب می کنم، قیمت آن اصلا نمایش داده نمی شود با وجود اینکه تمام فیلد هایی که لازم بوده را پر کرده ام.

کارهایی که انجام دادم:

تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست.

ووکامرس هر دو نسخه را به یک نسخه عقب تر برگرداندم ولی باز هم مشکل رفع نشد.

با مطالبی که در تالار خوندم، رفتم انبار رو هم فعال کردم ولی باز هم مشکل رفع نشد. فیلد شناسه محصول، و گزینه فعال شدن را هم پر کردم ولی باز هم مسئله پابرجاست.

قالب را هم برگرداندم به نسخه پیش فرض وردپرس باز هم نشد.

اگر دوستان راه حلی به ذهنشان می رسد، لطفا راهنمایی بفرمایید که این مشکلم حل شود.

maxsoft

تازه وارد
بعد از کلی کار کردن روی این موضوع فهمیدم که مشکل از کجاست اینجا میگم که اگر کسی با این مشگل روبرو شد سریع حلش کنه

برای ویژگی های یک بخش نباید یک قیمت تعریف کنید، چون قیمت رو دیگه نمایش نخواهد داد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

simonamiri0069

کاربر عضو
بعد از کلی کار کردن روی این موضوع فهمیدم که مشکل از کجاست اینجا میگم که اگر کسی با این مشگل روبرو شد سریع حلش کنه

برای ویژگی های یک بخش نباید یک قیمت تعریف کنید، چون قیمت رو دیگه نمایش نخواهد داد

یعنی چی دقیقا؟

بالا