نیازمند یک برنامه نویس حرفه ای با آشنایی کامل به PHP و وردپرس برای ایجاد تغیراتی در سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

شایان

تازه وارد
با سلام میخواهم تغییراتی در سایتم ایجاد کنم که وقتی خریدار وارد توضیحات محصولات میشود برای آن کالا امکاناتی مانند :

درصد تخفیف + پرداخت شما + ارزش واقعی کالا + مدت زمان باقی مانده + میزان فروش و ... مانند سایت های تخفیف گروهی

مانند عکس و لینک زیر به سایت اضافه بشود :

اگر کسی قادر به انجام دادن هست قیمت پ.خ کند با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو

شایان

تازه وارد
با سلام ممنون از راهنمایی تان من این قالب را قبلا دیدم هرچند خوب هست اما با چیزهایی که مد نظره من هست فرق داره و نمیخواهم فعلا قالب سایتم را تغییر بدم و آدرس سایت ما  این هست من میخواهم رو همان قالب خودم تغییراتی انجام بشود به همین دلیل گفتم این جا پیام بدهم اگر کسی میتونه قیمت بدهد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شایان

تازه وارد
کسی این جا برنامه نویس ورد پرس و php نیست؟ /:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز ، عضویت و فعالیت در پرشین اسکریپت ، دلیل بر بیکار بودن و امتحان دانشگاه نداشتن و صاحب مشغله نبودن نیست...

امیدواریم موفق باشید

:-"

شایان

تازه وارد
سلام

دوست عزیز ، عضویت و فعالیت در پرشین اسکریپت ، دلیل بر بیکار بودن و امتحان دانشگاه نداشتن و صاحب مشغله نبودن نیست...

امیدواریم موفق باشید

:-"
سلام دوست عزیز خوب شما یه کسی که حرفه ای باشه و آدم کار درست هم باشد به ما معرفی میکنید که ما دیگه سراغ افراد دیگه نریم .من نمیخوام کسی برام مجانی کار کنه دنبال کسی هستم که قیمتش خوب باشه و دو طرفه هم باشه و این که کار بلد و حرفه ای که کاره ما را انجام بده من تغییرات زیادی میخواهم رو قالب انجام بدم که یکیش این هست اگر خودتان میتوانید انجام بدید که قیمت بدهید یا اگر کسی را میشناسید که مورد اعتماد و حرفه ای و کار بلد هست ممنون میشم معرفی کنید

98cell.ir

کاربر عضو
افزادی ک بنده میشناسم همه الآن در دوره امتحانات هستند

در نتیجه گوگل و سرچ یا صبر و شکیبا بودنو پیشنهاد میکنم

:53:

98cell.ir

کاربر عضو

Qalekhani

قلعه‌خانی
ممنون بله یه چند نفر پیام دادم و معروف هم هستند منتظر قیمت هستم
در صورتی که همچنان به این کار تمایل دارید، با بنده در تماس باشید ( ). مستندات (نیازمندی ها) رو ارسال کنید تا قیمت بدیم خدمت تون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا