نیاز به افزودن رزرو هتل + پرداخت آنلاین برای وردپرس

Arioman

تازه وارد
سلام و خسته نباشید ...

من یک وب سایت وردپرس برای هتل طراحی کردم الان میخواستم بدونم چطور میتونم امکان رزرو هتل و پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی رو اضافه کنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز . همچین پلاگینی به صورت رایگان وجود نداره . البته پلاگین رزرو وجود داره . اما یا انگلیسیه یا بدون درگاه پرداخت ایرانی . شما باید خودت فارسی کنی یا بدی برات فارسی کنن . حدودا 10 - 20 تومن . بعد بدی برات درگاه بنویسن . حدودا 40 50 تومن .

اما یه افزونه فروشی برای رزرو هتل تحت وردپرس وجود داره . نمی دونم طبق قوانین جدید انجمن اجازه معرفی رو دارم یا نه ؟

بهر حال

کد:
http://blog.gognoos.com/763

Arioman

تازه وارد
مرسی دوست عزیز از جوابتون

من این سایتی ک دادین رو چک کردم به نظره شما چقدر گفته هاش و عکس ها با واقعیت هم خوانی داره ؟؟ چون زیاد تو قسمت کامنت هاش پاسخگو نبودن و نمیدونم چقدر میشه به چند تا اسکرین شات اعتماد کرد .

مشکلی برای پرداخت وجه برای برنامه نویسیش نیس .

یه سوال مهم داشتم این ک میگین درگاه رو باید برام بنویسن دقیقا یعنی چی ؟؟ این درگاه فقط برای یه هاست و سایت نوشته میشه ؟؟ قابلیت استفاده از تمام کارت های عضو شتاب رو داره یا محدودیت داره بازم ؟؟

hannanstd.ir

حقیقتا نمیدونم که چقدرش راسته چقدرش نه .

ولی برای درگاه شما اولا باید پلاگینی پیدا کنین که حداقل درگاه خارجی مثلا پی پال رو داشته باشه . بعد از یه برنامه نویس میخواین که براتون درگاه مستقیم مثلا بانک ملت یا درگاه غیر مستقیم مثلا پی لاین رو بنویسه . بستگی داره شما از چه بانکی درگاه گرفته باشین برنامه نویس هم براساس اون درگاه خارجی میاد درگاه ایرانیش رو مینویسه . پس افزونه باید خودش درگاه داشته باشه .

محدودیتی روی هاست و دامین نیست . محدودیت روی بانکه . یعنی مثلا از برنامه نویس میخواید برای فلان بانک بنویسه . یعنی شما باید حساب پرداخت آنلاین فلان بانک رو داشته باشین که برای گرفتن درگاه بانکی مستقیم باید مراحل اداری طی بشه . درگاه غیر مستقیم یا واسطه راحت به شما حساب میدن ولی مالیات میگیرن .

alifiresoft

کاربر عضو
حقیقتا نمیدونم که چقدرش راسته چقدرش نه .ولی برای درگاه شما اولا باید پلاگینی پیدا کنین که حداقل درگاه خارجی مثلا پی پال رو داشته باشه . بعد از یه برنامه نویس میخواین که براتون درگاه مستقیم مثلا بانک ملت یا درگاه غیر مستقیم مثلا پی لاین رو بنویسه . بستگی داره شما از چه بانکی درگاه گرفته باشین برنامه نویس هم براساس اون درگاه خارجی میاد درگاه ایرانیش رو مینویسه . پس افزونه باید خودش درگاه داشته باشه .

محدودیتی روی هاست و دامین نیست . محدودیت روی بانکه . یعنی مثلا از برنامه نویس میخواید برای فلان بانک بنویسه . یعنی شما باید حساب پرداخت آنلاین فلان بانک رو داشته باشین که برای گرفتن درگاه بانکی مستقیم باید مراحل اداری طی بشه . درگاه غیر مستقیم یا واسطه راحت به شما حساب میدن ولی مالیات میگیرن .
خیلی ممنون میشم که

1- دیگه قیمتی رو توی سایت از خودتون نگید. این مسئله رو هم قبلا مطرح کردم اما تا زمانی که صلاحیت شما از طریق مدیران وب سایت تایید نشده لطفا قیمت برای کاری نگید.

2- مردم را به اشتباه راهنمایی نکنید!!! کی گفته باید حتما درگاه خارجی داشته باشه تا بشه برای آن درگاه ایرانی نوشت؟ برای هر اسکریپت و سیستمی میشه درگاه نوشت . به برنامه نویس ربط داره که تا چه حد برنامه نویسی بلده.

hannanstd.ir

دوست عزیز ؛ هدف راهنمایی ایشون بود بدونه چی به چیه ، الکی الاف نشه . سریعتر به هدفش برسه ؛ قیمتی هم که گفتم تقریبا درست گفتم شما مزنه دستت نیست . حالا 10 تومن پایین بالا .

درمورد جمله ی "این مسئله رو هم قبلا مطرح کردم " : جنابعالی ؟

بالای آواتار شما نوشته کاربر فعال ، پس تا زمانی که مدیر نشدین و صلاحیت شما از طریق مدیران وب سایت تایید نشده به صورت دستوری حرف نزنین .

دوما . من میگم !!!!!

اسکریپت و هزینه از من ، برنامه نویس از شما . من یه افزونه میارم شما براش درگاه بنویس . قبوله ؟

والا من امروز قوانین جدید رو خوندم دلم نمیخواد به مدیر بی احترامی کنم و کل کل کنم با شما .

ولی من توجه کردم بیشتر پستهایی که شما میزارین بیشتر به حواشی میپردازین تا اینکه پاسخ بدین .

خب من چرت جواب ایشون رو دادم و ازین به بعد هم سعی میکنم کلا دیگه پست نذارم تو این انجمن .

شما که همیشه ادعات میشه کار طرف رو راه بنداز .

یا حق . به امید موفقیت شما

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقایون بحث نکنید . ممنون. اومدیم اینجا چهار کلمه از هم یاد بگیریم...

این بحث قیمت دادن و... باعث میشه کاربر سردرگم بشه. ممکنه قیمت تقریبی باشه ولی هر فرد ممکنه قیمت خودش رو بده...

سعی کنیم هم دیگه رو تحمل کنیم.

Mr Footer

کاربر عضو
اگر مایل باشی من برات انجام میدم اگر هم افزونه خاصی رو در نظر داری برای فارسی سازی با قیمت توافقی به صورت استاندارد برات انجام میدم.

farsadf

کاربر عضو
دوست عزیز بهترین افزونه برای این کار که رایگان باشه

spsgorgan

تازه وارد
دوستان من تاپیک جدید نزدم دیگه. پلاگین برای رزرو چیزی هست ؟

alifiresoft

کاربر عضو
البته بنده یک قالب هم دیده بودم که این کار رو میکرد و بسیار عالی بود. برای همین رزرو هتل هم بود. (البته خارجی بود). بگردید پیدا میکنید. من هم اگه پیداش کردم میزارم همینجا

amin_b1993

کاربر عضو
سلام من تاپیک جدیدی راه ننداختم وزیر همین تاپیک سوالمو مطرح میکنم
توی این 3-4 سالی که از مطرح شدن این سوال ها میگدره میخوام بدونم آخر کسی به جواب رسید و همچین پلاگینی نوشته شد یا نه؟
و کسی هست که بتونه بنویسه این پلاگینو

Qalekhani

قلعه‌خانی
افزونه رزرواسیون زیاده دوست عزیز. مشکل قسمت تقویم هست که همگی تقویمشون میلادی هست.

تا به امروز ندیدم برای هیچ افزونه رزرواسیونی، کسی در یک اقدام جسورانه، date picker میلادی رو به هجری شمسی تبدیل کنه.

sarah1370

تازه وارد
یکی از بهترین سایتهای رزرواسینون که در زمینه فعاله سایت ی شب هست. وبسایت شب تو این زمینه خیلی قوی و خوب کار کرده. 

بالا