مشکل هاستینگ قابل اعتماد

M.Shokrollahpoor

تازه وارد
سلام دوستان
هاست دانلود من دیروز بعد از 3 سال کار و اپلود کلی منبع روش کاملا پاک شد ،و تمام چیزی که از پشتیبانی نصیبم شد انگشت وسط به اضافه یه ماه هاست اضافه (میترسم ورشکست شن )بود
من از هاست تیک وب استفاده میکردم
حالا دنبال یه هاستینگ قابل اعتماد میگردم
هاستینگی که ب مرور زمان افت نکنه و یکی از این نمایندگی های کوچک نباشه
دوستان لطفا بهم معرفی کنید
و یه سوالی دیگه اینکه برای انتقال سایت روی یه هاستینگ دیگه باید چیکار کنم
چون هاست خود سایت هم روی تیک وبه و میخوام منتقلش کنم
ممنون میشم کمکم کنید❤

jamshimi

کاربر عضو
سلام دوستان
هاست دانلود من دیروز بعد از 3 سال کار و اپلود کلی منبع روش کاملا پاک شد ،و تمام چیزی که از پشتیبانی نصیبم شد انگشت وسط به اضافه یه ماه هاست اضافه (میترسم ورشکست شن )بود
ممنون میشم کمکم کنید❤

سلام
کلا هاست های دانلود فاقد بک آپ هستند
اما به قول شما انتخاب یک شرکت اصل و نصب دار در این مواقع شاید بتونه یه ذره در ریکاوری اطلاعات کمک کنه
شرکت های خوب مثل میهن وب هاست، هاست دی ال می توان اشاره کرد که قیمت ها نسبت به دیگر شرکت ها یه ذره بیشتر هست
برای انتقال هم یه فول بک آپ بگیرید
بعدش با شرکت جدید هماهنگ کنید و بقیه کارها..

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان
ممنون میشم کمکم کنید❤
درود بر شما
همانطور که دوستمون فرمودند هاست های دانلود تضمینی برای گرفتن بک آپ خودکار ندارند ولی تضمین در حفظ داده های فعلی باید داشته باشند و این یک اصل مهم و اساسی در هاستینگ هستش که متاسفانه از این قانون سوء استفاده میشه.
داده های روی سرور متعلق به شماست و هاستینگ موظف به حفظ اونها، حالا اگر بک آپی به شما ارایه نکردند مشکلی نیست ولی برای خودشون باید بک آپ می داشتند.

راجع به هاست هم چون خودمون ارایه کننده سرویس هستیم پس نظر خاصی ندارم فقط قبل از خرید از هر شرکتی یک حساب تست بگیرید ازشون و اینکه قوانین رو مطالعه بفرمایید.

موفق باشید.

jamshimi

کاربر عضو
البته ناگفته نماند بنده هم دنبال یک هاست دانلود خوب و قابل اعتماد ترجیحا خارج کشور و آلمان هستم و تاکنون موفق به تهیه از یه شرکت خوب با قیمت مناسب نشدم
هاست دی ال فقط ایران داره و میهن وب هاست هم یه کم گرون میده!

royairani

کاربر عضو
تو تجربه ای ک من تا الان داشتم و سراغ خیلی از شرکت ها رفتم به نتیجه رسیدم ک با نت افراز کار کنم . گرچه تجربه های قبلی من برتینا و ایران سرور و میهن وب هاست بود ک واقعا راضی بودم .
و میتونم بگم از شرکت ایران هاست و پرداز آی تی دوری کن

jamshimi

کاربر عضو
تو تجربه ای ک من تا الان داشتم و سراغ خیلی از شرکت ها رفتم به نتیجه رسیدم ک با نت افراز کار کنم . گرچه تجربه های قبلی من برتینا و ایران سرور و میهن وب هاست بود ک واقعا راضی بودم .
و میتونم بگم از شرکت ایران هاست و پرداز آی تی دوری کن
نت افراز هم بد نیست اما قیمت ها در مقایسه با رقبای دیگر که برند هستند یه کم زیاده
ایران سرور تایید نمیشه
پشتیبانی ضعیف و قیمت بالا

M.Shokrollahpoor

تازه وارد
سلام
کلا هاست های دانلود فاقد بک آپ هستند
اما به قول شما انتخاب یک شرکت اصل و نصب دار در این مواقع شاید بتونه یه ذره در ریکاوری اطلاعات کمک کنه
شرکت های خوب مثل میهن وب هاست، هاست دی ال می توان اشاره کرد که قیمت ها نسبت به دیگر شرکت ها یه ذره بیشتر هست
برای انتقال هم یه فول بک آپ بگیرید
بعدش با شرکت جدید هماهنگ کنید و بقیه کارها..
خیلی ممنون از راهنمایی های شما و همه دوستان
چطوری باید فول بک اپ بگیرم؟

M.Shokrollahpoor

تازه وارد
و دوتا سوال دیگه
برای سایتی که 90 درصد بازدیدش از ایرانه هاست ایران بهتره یا هاست خارجی؟
سایت من تقریبا روزی 2 هزار تا تا الان البته بازدید داره ،باید هاست پر بازدید بگیرم یا سی پنل معمولی؟

tpark

کاربر عضو
یک سرویس هایی به نام "هاست بک" آپ یا "فضای پشتیبان" وجود داره که معمولا از Raid هایی با redundancy بالا استفاده شده تا اطلاعات به راحتی از بین نره.
اگر اطلاعات مهم و حیاتی دارید از این نوع سرویس ها استفاده کنید.(اتصال و بکاپ از طریق ftp)
همچنین میتونید از یک هاست دانلود دیگه استفاده کنید و یا در نهایت یک هاست لینوکسی که Raid استفاده کرده باشه.

و اما در رابطه با پرسش دوم، بدون شک سرویس های داخلی برای استفاده شما مناسب تره.
تعداد بازدید اگر منظورتون 2000 آی پی باشه، حتما هاست های حرفه ای تهیه کنید ولی اگر منظورتون 2000 Page View هستش هاست های معمولی هم جواب میدن.

موفق باشید.

بالا