هاست دانلود

milad3500

کاربر عضو
با سلام و عرض ادب

وقت بخیر

من یک سایت فروش فایل دارم که میخوام یک هاست دانللود برای فایل هام تهیه کنم

اگه کنترل پنل هاست دانلودم websitepanel باشه مشکلی نداره؟

و من میتونم براحتی هاست اصلیم رو که لینوکس هست به هاست دانلود که  websitepanle هست متصل کنم؟

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بهتره کمی دانش خودتون رو در زمینه سرورها پنلها سیستم عامل ها بالا ببرید کافیست مطالعه کنید {این یک توصیه دوستانه بود :53: }

چون سرور اصلی و سرور دانلود شما احتمالا هر دو از یک سیستم عامل اونهم لینوکس استفاده می کنند فقط ممکنه مدلاش فرق داشته باشه ؟

در سرورهای سایت اصلی بیشتر پنلهای یا دایرکت ادمین هست یا سی پنل که پولی هستند ولی وب سایت پنل رایگان هستش که ممکنه استفاده بشه

بیشتر ارائه دهندگان هاست دانلود از پنل دایرکت ادمین در کشور ما استفاده میکنند حالا چرا مال شما وبسایت پنل شده رو کاری نداریم پس هیچ مشکلی در نحوه استفاده شما وجود ندارد .

نکته مهم اینه شما روی هاست دانلود هیچ دیتا بیسی ندارید . ممکن است اگر دستورات محدود کردن دسترسی را قرار ندهید هر کسی قادر باشد فایلها را دریافت کند . تمامی مراحل آپلود شما باید توسط خودتان مانند رایانه منزلتان انجام شود و به علت عدم وجود ساختار وردپرسی بر روی آن بخش آپلود و سیستمی که فایلها را بر اساس سال یا ماه یا روز دسته بندی کند وجود ندارد پس دقت کنید

و نکته آخر مطمئن شوید نحوه اتصال فایلها از وردپرس یا وکامرس یا edd  به سرور دانلود بصورتی باشد که مسیر اصلی قابل شناسایی از سوی کاربر نباشد و فقط بتواند دانلود انجام دهد.

مشکلات و آموزشهای احتمالی را در انجمن جستجو کنید .

موفق باشید

بالا