هاست چت روم

mp88

تازه وارد
سلام

دوستان من می خوام یه هاست واسه چترومم تهیه کنم ولی بین انتخاب دو سایت گیر کردم

می خواستم اگه میشه راهنماییم کنید

و

Ehs@n

کاربر عضو
منفکر نکنم از بچه ها کسی ازشون هاست گرفته باشه!

بهتره از مشتریاشون پرس و جو کنید ببینید کدوم بهتره! راه دیگهای نیست!

یکی هم به آپ تایم و محل سرور دقت کنید!

A_pormehr

کاربر عضو
اگه هاست خوب میخوای من خودم دارم در خدمیتم :) اگه هم از جای دیگه میخوای به نظر من هاست پی سی پارسی یا توپاز وی پی اس خوبه از این 2 تا هم خواستی بگیری باز هاست به هاست از دیسینگ بهتره :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
من خودم از آبتین سرویس داشتم اوایل خوب کار کرد ولی این اواخر کلا وضعیت سایت من بهم ریخت و مدام سرویس بسته میشد که به نظر سرورشون از لحاظ سخت افزاری توان مناسبی نداشت . البته برنامه سایت منم لود بالایی می برد . ولی رفتار و پشتیبانیش تقریبا خوبه .

شما برو قبلش یک تیکت بزن ببین میتونن سایتت را میزبانی کنند . یا فردا مصرف سایتت وسایتت بازدید گرفت و نتونستن میزبانی کنند . هی بهانه نیارن سایتت ببندند . در کل تو مسدود کردن هاست سرعت عمل خوبی دارند . وبعضی مواقع با پیغام قبلی و بعضی مواقع سرخود سایتت را می بنند .

ولی در کل پشتیبانیشون و احترام به کاربر تائید میشه .

mp88

تازه وارد
اگه هاست خوب میخوای من خودم دارم در خدمیتم :) اگه هم از جای دیگه میخوای به نظر من هاست پی سی پارسی یا توپاز وی پی اس خوبه از این 2 تا هم خواستی بگیری باز هاست به هاست از دیسینگ بهتره :53:
دوست عزیز آدرس سایتتون راقرار بدید واز این دو سایتی که معرفی کردید با کدومشون کارکردید یا مشتریشون بودید

sarinoo

Banned
اگر دنبال یه هاست خوب و مطمئن با قیمت مقرون به صرفه هستی ، سارینو بهترین گزینه هست.پشتیبانی هم 24 ساعته و هفت روز هفته از طریق تیکت ، تلفن و ایمیل

اگه خواستی با شماره 09375443163 تماس بگیر.

A_pormehr

کاربر عضو

این آدرس سایت هر موقع خواستی در خدمتیم

در مورد اون دوتا هم با توپاز کار کردم خوبه ولی پی سی پارسی کار نکردم ولی میگن که خوبه :53:

بالا