همکاری در افتتاح موتور جستجوی مفهومی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AminP

تازه وارد
درود دوستان

جهت افتتاح یک پروژه بزرگ نرم افزاری(موتور جستجوی مفهومی - مانند wolframalpha.com) به تعدادی همکار ترجیحا در شیراز نیازمندیم.

ویژگیهای شخص همکار:

داشتن انرژی و روحیه بالا و پشتکار مناسب(روزانه حداقل 8 ساعت)

علاقه به کار گروهی و موضوع پروژه

ضرورت ها:

گذراندن یک ماه دوره آموزشی مهندسی هستان شناسی که بصورت رایگان می باشد.

omidrastegar

کاربر عضو
درود دوستان

جهت افتتاح یک پروژه بزرگ نرم افزاری(موتور جستجوی مفهومی - مانند wolframalpha.com) به تعدادی همکار ترجیحا در شیراز نیازمندیم.

ویژگیهای شخص همکار:

داشتن انرژی و روحیه بالا و پشتکار مناسب(روزانه حداقل 8 ساعت)

علاقه به کار گروهی و موضوع پروژه

ضرورت ها:

گذراندن یک ماه دوره آموزشی مهندسی هستان شناسی که بصورت رایگان می باشد.
یعنی فرد برنامه نویسی بلد نباشه هم مشکلی نداره؟

AminP

تازه وارد
یعنی فرد برنامه نویسی بلد نباشه هم مشکلی نداره؟
درود جناب رستگار

اگر که بلد باشه تو توسعه سیستم هم کمک کنه که چه بهتر، جز این، خیر مشکلی نداره، برنامه نویسی ها انجام شده اما دانش با یه ساختار خاصی وارد موتور میشه و حجم آرشیو بسیار زیاده. هستان شناسی ها(ontology) باید مهندسی بشن و بعد وارد بشن برای محاسبات. در اینجا که یکی از مهمترین کارهای قبل از شروع هست نیاز به همکار داریم. اگر شرایط مهیا شد نیرو حقوق ثابت دریافت میکنه جز این تو بخشی از پروژه سهام دریافت میکنه و زمان سوددهی میتونه سود بیشتری نسبت به حقوق ثابت داشته باشه. خودم با توجه به اینکه چندین ساله تو دنیای برنامه نویسی فعالیت دارم و توی نالرز قدیم هم مدیر بودم و با اکثر پروژه های ایرانی آشنایی دارم میتونم به جرات بگم جزء اولین پروژه هایی هست که سال ها واسش تحقیق علمی شده و با دانش خودمون پیاده سازی شده. میتونه به موفقیت های زیادی برسه اگر همینطوری با برنامه پیش بریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا