واگذاری سیستم وبلاگدهی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
سلام . سیستم وبلاگدهی بر پایه وردپرس با 460 وبلاگ فعال به فروش می رسد ادرس سایت :  کاج بلاگقیمت پایه : 500 هزار تومانراه ارتباطی : هزینه نگهداری : ماهیانه 20 هزار توماندارای 4 سیستم بسیار عالی پرسشکده کاج بلاگ : سیستم پرسش و پاسخ با 300 کاربر  سیستم آزمون انلاین : سایت تخصصی ازمون وکالت ، قضاوت و ارشد حقوق دارای حدودا 1000 نفر کاربر که در این ازمونها شرکت کرده اند . جدیدا ازمونها را پولی کرده ایم که بخاطر مشکلات شخصی نشد ازمون جدید برگزار کنیم . فروشگاه شارژ و پرداخت قبوض سامانه پیامکی منحصر به فرد دارای سامانه پیامکی با قابلیت نمایندگی وارسال از طریق خطوط تلفن همراه به بلک لیست مخابرات هست با دو خط اختصاصی / ارسال پیامک صوتی / ارسال ایمیل تبلیغاتی مدتها بود به دلیل مشکلات شخصی برام مقدور نبود فعالیت کنم . حدودا 80 درصد از وبلاگها مالکیتش با خودم هست . قبلا که رو وبلاگ کار می کردم رتبه آن 2400 بود . سیستم دارای افزونه فید خوان هست . میتونید با یک برنامه نویس هماهنگ کنید تا ربات به سیستم اضافه کنه بصورت خودکار وبلاگ ثبت کند . (نمونه خارجی را دیدم )برخی از وبلاگها رتبه خوبی دارند فقط نیاز به فعالیت مستمر دارد .نمیخوام تعریف کنم اما یک فرصت استثنایی برای کسانی که در این زمینه علاقمند هستند . دامنه هم بیش از 5 سال عمر داره و برند هست کاج بلاگ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا