ووکامرس

majid413

تازه وارد
سلام
وقتی ووکامرس رو نصبش میکنم و فعالش میکنم میگه بد نصب شده وقتی هم ووکامرس فارسی رو نصب میکنم . فعالش میکنم میگه:
یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.
و سایت کامل از دسترسم خارج میشه چه کنم مشکل از چیست؟

imirza

تازه وارد
سلام خسته نباشید، روی هر محصولی تو ووکامرس کلیک می کنم که وارد صفحه محصول بشم ارور 404 میده. لطفا کمکم کنید خیلی ضروریه !

پیوست‌ها

• 1.png
    1.png
    94.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام خسته نباشید، روی هر محصولی تو ووکامرس کلیک می کنم که وارد صفحه محصول بشم ارور 404 میده. لطفا کمکم کنید خیلی ضروریه !
درود بر شما
در پیشخوان وبسایت خود به تنظیمات >پیوند های یکتا مراجعه نمایید و بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید.

rezasamniya

تازه وارد
سلام نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه ببخشید

ویژگی هایی که برای محصول وارد میکنم برای بار اول ثبت میشه ولی در زمان ویرایش و به روز رسانی از بین میره و باید مجددا ویرایش کنم و از اول ویژگی ها رو بزنم
چیکارش کنم درست بشه

کسی میدونه دلیلش چیه؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه ببخشید

ویژگی هایی که برای محصول وارد میکنم برای بار اول ثبت میشه ولی در زمان ویرایش و به روز رسانی از بین میره و باید مجددا ویرایش کنم و از اول ویژگی ها رو بزنم
چیکارش کنم درست بشه

کسی میدونه دلیلش چیه؟
با سلام دوست عزیز
اول اینکه شما باید مطمئن شوید تداخل افزونه ندارید. گاهی برخی افزونه ها که همینجوری بدون بررسی نیاز واقعی و هماهنگی با قالب و افزونه های دیگر صرفا با خوش آمد مدیر سایت نصب می شود می تواند باعث بروز مشکلات شود. همه افزونه های فعال را بجز موارد الزامی چون مثل وکامرس غیر فعال کنید و تک تک باز کرده تست چندباره بگیرید. قطعا در یکجا مشکل دیده می شود
دوم مطمئن شوید قالب شما با وردپرس و وکامرس بروز و هماهنگ است . برای این منظور بهتره از یک قالب پیش فرض مثل 2020 کمک بگیرید و تست کنید
سوم مطمئن شوید لاگ ووکامرس چیزی را ثبت نکرده است که اگر کرده باشد یعنی مشکل معلوم است
چهارم مطمئن شوید اگر افزونه کش دارید به صورت فشرده و نادرست پیکربندی نشده باشد. کش را به درستی باید خالی کرد .
پنجم مطمئن شوید در ویژگی ها اول باید ویژگی ذخیره شود سپس گزینه بروزرسانی محصول زده شود در غیر اینصورت هیچ عملی ذخیره نمی شود. بسیاری این اشتباه را دارند
ششم اگر افزونه امنیتی دارید مطمئن شوید به درستی پیکربندی شده باشند.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Netinaweb

rezasamniya

تازه وارد
سلام یه موضوع دیگه برام پیش اومده

وقتی ویژگی وارد میکنم ویژگی ها قیمت هم میزنم گاهی وقتی انتخاب میکنم توی برخی محصولات مبلغ رو نوشن نمیده و گاهی توی برخی محصولات نشون میده مشکل از کجا ست

مثلا ویژگی x با y رو میزنم برای انتخاب کاربر هر دوتا انتخاب میشه مبلغ رو نمیزنه اما مثلا ویژگی میشه x/y/u میزنه کاربر مبلغ رو نشون میده

حالا گیر کردیم که چرا نیون نمیده

هم توی قالب موبایل هم قالب دستکتاپ نشون نمیده

نمونه رو ببنیید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اول اینکه بروزرسانی اخیر شما در وکامرس اشتباه بزرگی بوده است . باید صبر می کردید تا مشکلات پیدا شوند بعد.
دوم اینکه به نظر می رسد قالب شما بروز نیست . برای درک موضع با یک قالب پیش فرض 2020 یا 2021 یا مشابه تست کنید.
تست تداخل افزونه یا جکوئری بگیرید
موفق باشید

بالا