ویرایش صفحه اصلی محصولات ووکامرس چگونه است ؟

irmacfa

تازه وارد
سلام ، من ووکامرس رو نصب کردم و خودش اتوماتیک برگه فروشگاه ایجاد کرد اما وقتی وارد این برگه میشم هیچی وجود نداره ولی در صفحه اصلی فروشگاه محصولات رو نمایش میده. اما من میخوام در این برگه افزونه اسلایدر و افزونه خرید شده و اینا رو بزارم ولی خراب میکنه ! آیا راحلی هست که بتوانیم صفحشو ویرایش کنیم.

یا میشه یه برگه با تمامی موارش محصول و .... ایجاد کرد و اونو کرد صفحه پیش فرض محصولات ؟ چطوری ؟

​

You must be registered for see images attach

Master_Power

تازه وارد
سلام

توی برگه ها برید . برگه ساخته شده را پیدا کنید و با ویژئال کامپوزر المان های خودتون را بزارید

irmacfa

تازه وارد
سلام

توی برگه ها برید . برگه ساخته شده را پیدا کنید و با ویژئال کامپوزر المان های خودتون را بزارید
این کارو کردم اما باز به غیر از محصولات ای که با ویژوال زدم محصولات پیش فرض هم در پایینش نمایش میده

Master_Power

تازه وارد
خب یه کاری کن . شما کلا اون صفحه را بیخیال شو

بیا یه برگه جدید بساز و با ویژوال کامپوزر درستش کن و به منوی اصلیت مرتبط کن

irmacfa

تازه وارد
خب یه کاری کن . شما کلا اون صفحه را بیخیال شو
بیا یه برگه جدید بساز و با ویژوال کامپوزر درستش کن و به منوی اصلیت مرتبط کن

مشکلی که با این یه مورد دارم اینه مثلا من 12 تا محصول رو نمایش بدم دیگ‌جایی برای صفحه دوم رفتن نداره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Master_Power

تازه وارد
مشکلی که با این یه مورد دارم اینه مثلا من 12 تا محصول رو نمایش بدم دیگ‌جایی برای صفحه دوم رفتن نداره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

خب راه آخر

اگه صفحه خالی که ووکامرس ساخته آدرسش shop هست باید خالی بمونه

بعدش توی قسمت تنظیمات پوسته دنبال shop setting یا تنظیمات فروشگاه بگرد و تنظیماتتون اعمال کن

مثل : تعداد ستون نمایش محصولات . نمایش سایدبارهای مختلف ، جایگاه سایدبارها ، نوع نمایش محصولات به صورت لیست یا شبکه بندی و . . .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چون شما در تنظیمات ووکامرس ، صفحه مذکور رو به عنوان فروشگاه انتخاب کردید این موضوع اتوماتیک رخ میده و محصولات رو نمایش میده

باید یک صفحه اختصاصی طراحی کنید و با این صفحه کاری نداشته باشید.

irmacfa

تازه وارد
چون شما در تنظیمات ووکامرس ، صفحه مذکور رو به عنوان فروشگاه انتخاب کردید این موضوع اتوماتیک رخ میده و محصولات رو نمایش میده

باید یک صفحه اختصاصی طراحی کنید و با این صفحه کاری نداشته باشید.
خوب مشکلی که وجود داره اینه مثلا در فروشگاه بخواهیم محصولات صفحه دوم بره دیگ نمیشه اینطوری ....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

بالا