ویرایش قالب فروشگاهی ووکامرس

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

تا الآن همه میگفتین چطوری قالب اصلی رو به ووکامرس تبدیل کنیم اما من قالبم رو انتخاب کردم و قالب فروشگاهی ووکامرس هست

اما وقتی از منو روی نمایش و سپس ویرایش میزنم و قالب رو ادیت اصلا تغییری نمیکنه ؟

میخوام بدونم برای طراحی یا ویرایش قالب باید فقط استایل قالب رو ادیت کنم و برای افزودن html و کد و بقیه چیزهای برم خود افزونه رو ادیت کنم؟

اصلا فایل فانکشن خود قالب با قالبهای دیگه فرق داره و به همه چی ارور میده

من کار اصلیم طراحی قالب به صورت html و css هست و میخوام یه قالب ووکامرس برای سفارشی طراحی کنم یا شاید مجبور بشم یکی از قالب های وووکامرس رو کلا شخصی سازی کنم . اما مثل قالب های وردپرس نیست

لطفا راهنمایی کنید برای شخصی سازی قالب رو ادیت کنم یا خود افزونه رو؟

mahdiali35

کاربر عضو
سلامتا الآن همه میگفتین چطوری قالب اصلی رو به ووکامرس تبدیل کنیم اما من قالبم رو انتخاب کردم و قالب فروشگاهی ووکامرس هست

اما وقتی از منو روی نمایش و سپس ویرایش میزنم و قالب رو ادیت اصلا تغییری نمیکنه ؟

میخوام بدونم برای طراحی یا ویرایش قالب باید فقط استایل قالب رو ادیت کنم و برای افزودن html و کد و بقیه چیزهای برم خود افزونه رو ادیت کنم؟

اصلا فایل فانکشن خود قالب با قالبهای دیگه فرق داره و به همه چی ارور میده

من کار اصلیم طراحی قالب به صورت html و css هست و میخوام یه قالب ووکامرس برای سفارشی طراحی کنم یا شاید مجبور بشم یکی از قالب های وووکامرس رو کلا شخصی سازی کنم . اما مثل قالب های وردپرس نیست

لطفا راهنمایی کنید برای شخصی سازی قالب رو ادیت کنم یا خود افزونه رو؟
برای هر تغییری فقط باید قالب رو تغییر بدید ... برای تغییرات ظاهری و استایل اصلا نیازی به تغییر در هسته ی پلاگین نیست ...

موفق باشید ...

danielortega185

تازه وارد
سلام
من برای سایت فروشگاهی خودم از قالب انفولد استفاده می کنم
قصد دارم برای صفحه ووکامرس (فروشگاه) سایت که محصولات را نشان میدهد ویرایشی اعمال کنم که محصولات را در دستگاه موبایل به جای یک ستون در ستون نمایش دهد و مقداری تغییرات در اندازه انجام دهم
ولی با اینکه فایل woocommerce-mod.css را از مسیر public_html/wp-content/themes/enfold/config-woocommerce پیدا کرده و در قسمت های مورد نظرم مثلا رسپانسیو تغییر ایجاد کردم
ولی بعد از رفرش سایت به همان حالت قبل نمایش داده می شود و تغییرات اعمال نمی شود
ممنون میشم راهنماییم کنید

بالا