يك پيشنهاد در مورد فروم پرشين اسكريپت

saeedpersian

کاربر عضو
با سلام به همه ي كاربران پرشين اسكريپت و بخصوص مديران انجمن

ابتدا از زحمات مديران و همه ي كاربراني كه بدون هيچ چشم داشتي در اين انجمن فعاليت ميكنند تشكر ميكنم و بابت اينكه يك كاربر كهنه كار نيستم و به خودم جرات دادم تا در اين مورد اظهار نظر كنم معذرت خواهي ميكنم.

نظرات بعضي از دوستان در چت باكس انجمن در مورد روند انجمن باعث شد تا به فكر بيفتم و نظرم خودم رو در قالب يك تاپيك بگم شما هم اگر نظرات خودتون رو در همين تاپيك بگين خيلي خوب و جامع ميشه.

انجمن پرشين اسكريپت: انجمن يك سايتي كه اسكريپت ها و قالب ها و افزونه هاي كاربردي رو معرفي ميكنه - بعضا خودش ترجمه ميكنه و ميسازه و در اختيار عموم قرار ميده. يكي از كارهاي قشنگي هم كه كرده فارسي سازي ووكامرس و افزونه هاي اونه وپشتيباني از كاربراي ووكامرس پارسي. حتي من خودم هم براي پيدا كردن جواب سوالم به اين انجمن اومده بودم و خيلي هم كيف كردم.

خيلي از انجمن ها (تقريبا همه ي انجمن هاي مفيد و فعال) براي جذب كاربر و داشتن يك يا چند موضوع براي گفتگو يك خدمات يا اموزش هايي رو رايگان ارائه ميدن و در موردش بحث و كفتگو و پرسش و پاسخ ميشه. پرشين اسكريپت هم (تا اونجايي كه من ديدم و ميدونم) در مورد ووكامرس اين كار رو انجام داده و ميده. و خيلي از تاپيك هاش درمورد پرسش و پاسخ ووكامرس هستند.

*** يه چيزي ر وميخاستم اينجا بگم ولي اخر مطلبم ميگم***

خيلي خوب ميشه كه براي ايجاد تغيير حس و جذاب تر كردن انجمن خدمات ديگري هم ارائه بشه.

به نظر من بهتره در مورد موضوعاتي مثل (فقط بعنوان مثال ميگم): فارسي سازي و راست چين كردن قالب / طراحي قالب / برنامه نويسي هاي جاوا - پي اچ پي - و خيلي از موضاعات ديگه اي كه نياز به تخصص داره آموزش داده بشه. موضوعاتي كه معمولا وقتي كاربر در مورد اون مشكل داره حاضر ميشه در ازاي پرداخت مبلغ يكي براش حل كنه. پس كاربراي زيادي جذب ميكنه.

البته منظور من همه ي موضوعات نيست. مثلا چند هفته در مورد فارسي سازي قالب آموزش كامل داده بشه. و اون كار توسط يكي از مديران يا كاربران حرفه اي كه تخصص و حوصله دارند انجام بشه و در مورد سوالات فراگيران هم پشتيباني بكنه. اموزش ها فصل بندي شده و با ترتيب قرار داده بشند (پشت سر هم مثلا هر هفته يك درس)و در صورت امكان تصويري و ويدئويي باشه.(مناسب براي مبتدي) ميتونه در آخر هر قسمت هم يك تمرين براي اون درس گذاشته بشه و خيلي كاراي ديگه. بعد از چند ماه كه اين موضوع تموم شد يك موضوع ديگه شروع بشه.

البته همونطور كه گفتم براي همچين حركتي بايد يك يا چند نفر داوطلب - علاقمند - متخصص - با حوصله باشه (كه بهتره مدير انجمن اين كار رو شروع كنه

*** چيزي كه ميخاستم اون بالا بگم اين بود كه: نميدونم شايد جدا كردن انجمن ووكامرس از پرشين اسكريپت مفيد باشه. شايد هم با ايجاد تغييرات و موضاعات جديد به انجمن نيازي به جدا كردن نباشه و ووكامرس هم همينجا جذاب باشه. شما هم نظر خودتون رو بگين***

هدف من از اين تاپيك ايجاد يك بهانه براي گفتن پيشنهادات همه بود. باز هم معذرت ميخام و ممنون كه اين تاپيك رو ميخونيد :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
به نظرم لازمه یکم باید به آقا محمد فرصت داده بشه که بتونه تصمیم بگیره . ولی دلم روشنه که سحر نزدیک است .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنونم از نظرات شما ، در مورد ووکامرس نمیدونم ، اینکه جدا بشه یا نشه... باید به رای گذاشته بشه این موضوع :39:

درباره باقی موارد ، در فرصت یک هفته یا دو هفته ای ، ساز و کارهایی برای روشن کردن مجدد موتور انجمن وقت میخوام. که فکر میکنم سورپرایز بشید در این موارد...

بالا