يه جا که همه نوع دامينی رو ثبت مي

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع

djary

کاربر عضو
يه جا که دامين با قيمت خوب ثبت ميکنه و همه نوع دامينی رو ثبت ميکن معرفی کنيد زوووووود فقط

arash

کاربر عضو
قیمت دامنه ها همه جا تقریبا یکسان است :(

فقط دامنه آی آر هست که تفاوت داره که بهتره از خود نیک بخری و با واسطه مالی پولش رو پرداخت کنید :D

Dark-Man

کاربر عضو
قیمت دامنه ها همه جا تقریبا یکسان است :( فقط دامنه آی آر هست که تفاوت داره که بهتره از خود نیک بخری و با واسطه مالی پولش رو پرداخت کنید :D
آرش جان کجا مساویه؟!

دامین بر عکس هاست هرچی قیمتش کمتر باشه و کنترل پنلش معتبر نشون میده اون شرکت اعتبار زیادی داشته!

من نظر رادکام هست!خیلی کار درستن

موفق باشی

ehsan21

تازه وارد

:roll: :wink: :idea: :p :oops:

arash

کاربر عضو
قبل از خرید حتما ازشون سوال کنید که آیا می تونید دامنه های خریداری شده را به کنترل پنل دومین دات کام و ... منتقل کنید یا اینکه نه ؟ :(

marshal

کنترل سایت
سلام دوست عزیز،

خریدن دامنه که این همه دردسر نداره که

چند تا از بهترین محل ها رو برای ثبت دامنه براتون پیام خصوصی میگذارم که تبلیغ نشه.

من خودم شخصا حاظرم چند تومانی بیشتر بدم ولی امکان ثبت آنلاین و پرداخت آنلاین و ثبت دامنه در چند کلیک و کنترل پنل و مالکیت کامل داشته باشم

.... قیمتش یکم نسبت به جاهای دیگه بالاست ولی خوب از معروفترین شرکت ها ثبت میکنه مثلا دایرکتی که من فکر میکنم بهترینشونه البته بازم میگم قیمت بالاتره

معمولا جاهایی که ارزونتر میدن و معروف نیستند کنترل پنل با امکانات کامل به شما تعلق نمیگیره شما فقط قادر به تغییر dns و بعضی موارد اطلاعات مالک دامنه خواهید بود.

بعضا شرکت ها دامنه ای که براتون ثبت می کنند شما مالک دامنه نمیشید چون به نام خودشون ثبت میکنند.

arash

کاربر عضو
همونطو رکه وطن ديتا جان توضيح دادن! :)

مالکيت رو به شما نمي دهند و اين يعني اينکه شما يبايد مشتري ابديشون باشين و اگر هم مشکلي پيش بياد دامنه تان را مصادره مي کنند :(

و شايدم يک روز دردي به توقي خورد و کرديت کارت پيدا کردين :wink:( منو هم فراموش نکنين :D ) و خواستين به طور مستقيم از شرکت ها ي تامين کننده مادر دامنه تان را تهيه نماييد يا به کنترل پنل خودتان در آنجا منتقل نماييد :lol:

amir_juju

تازه وارد
سلام

توسط کلانتر ویرایش شد!!!

متاسفم ولی تبلیغات فقط پیام خصوصی

اونم کاربرای عزیز پس از مشورت با مدیران سایت و حصول اطمینان اقدام کنند.

ممنون که رعایت می کنید

بالا