پرسش در مورد تگ توضیحات و کلمات کلیدی در وردپرس

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام مجدد

من میخواستم بپرسم تگ توضیحات رو پوسته وردپرس معمولا در کدوم فایل میزرن و چطور میشه ویرایشش کرد؟

ضمنا من برای تمام مطالبم کلمات کلیدی میزارم ولی توی برسی سایت میزنه کلمات کلیدی نداره باید توی فایل خاصی هم کلمات کلیدی بزارم؟

ممنونم

حسـام

کاربر عضو
ابزار سئو نصب دارید؟

توضیحات باید در مورد نوشته شما و یک متن کوتاه باشه که در جستجوی گوگل نمایش داده میشه و دقیقا باید مشابه متن پست شما باشه

sagebnegad

کاربر عضو
ابزار سئو نصب دارید؟توضیحات باید در مورد نوشته شما و یک متن کوتاه باشه که در جستجوی گوگل نمایش داده میشه و دقیقا باید مشابه متن پست شما باشه
ممنونم از پاسختون

بله هم ابزار سئو استفاده میکنم هم از اکثر تکنیک های سئو دذ زمان ارسال مطلب ولی برام عجیبه که میزنه متای توضیحات نداره مطالبم

حسـام

کاربر عضو
ممنونم از پاسختونبله هم ابزار سئو استفاده میکنم هم از اکثر تکنیک های سئو دذ زمان ارسال مطلب ولی برام عجیبه که میزنه متای توضیحات نداره مطالبم
من هم به همین مشکل خوردم دقیقا یک متن از نوشته خودتون اونجا بزارید حل میشه

sagebnegad

کاربر عضو
ببخشید دوست عزیز منظورتون از اونجا داخل کادر کلمات کلیدیه؟من حتی تیتر نوشته رو دورن کلمات میزارم ولی بازم تفاوتی نمیکنه

بنظرتون چه کار کنم؟

ممنونم

حسـام

کاربر عضو
ببخشید دوست عزیز منظورتون از اونجا داخل کادر کلمات کلیدیه؟من حتی تیتر نوشته رو دورن کلمات میزارم ولی بازم تفاوتی نمیکنهبنظرتون چه کار کنم؟

ممنونم
attachment.php

یک متن از نوشته که میزارم داخل توضیحات متا قبول میکنه

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا