پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

logofun

تازه وارد
هنگام درون ریزی به مشکل برمیخوره

اخرین ورژن وردپرس

میشه کمک کنین ؟

ebrahimzadeh

تازه وارد
چرا بعد از بارگذاری همش این پیغام رو میده؟؟؟

بیش تر از ده بار تلاش کردم ولی هر بار این پیغام رو میده  :-/

می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

جاویدان

کاربر عضو
چرا بعد از بارگذاری همش این پیغام رو میده؟؟؟

بیش تر از ده بار تلاش کردم ولی هر بار این پیغام رو میده  :-/

می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

هنگام درون ریزی به مشکل برمیخوره

اخرین ورژن وردپرس

میشه کمک کنین ؟
با سلام

دوستان عزیز

این قالب رو نمیشه از پنل وردپرس درون ریزی کرد {علت حجم زیاد} چون به مشکل می خورید خود سازنده هم گفته موقع بروزرسانی از طریق روت سرور وارد بشید نام پوشه قالب پورتو رو دارای 1 کنید و سپس ذخیره .

حالا ورژن جدید رو بصورت زیپ و نه ورژن دیگری فقط زیپ آپلود کنید حالا اکسترکت کنید بعد از باز شدن چک کنید پوشه مستقیم به فایلها دسترسی بده حالا به پنل تنظیمات خود قالب برید به هیچ عنوان قالب رو در قسمت پوسته وردپرس تایید نکنید چون خودش تایید شده میشه  . حالا در پنل تنظیمات خود قالب یه بار ذخیره رو بزنید همین . همه تنظیمات قبلی جایگزین میشه اگر دیدید مشکلی نیست قالب قبلی رو حذف کنید .

موفق باشید

logofun

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیز

این قالب رو نمیشه از پنل وردپرس درون ریزی کرد {علت حجم زیاد} چون به مشکل می خورید خود سازنده هم گفته موقع بروزرسانی از طریق روت سرور وارد بشید نام پوشه قالب پورتو رو دارای 1 کنید و سپس ذخیره .

حالا ورژن جدید رو بصورت زیپ و نه ورژن دیگری فقط زیپ آپلود کنید حالا اکسترکت کنید بعد از باز شدن چک کنید پوشه مستقیم به فایلها دسترسی بده حالا به پنل تنظیمات خود قالب برید به هیچ عنوان قالب رو در قسمت پوسته وردپرس تایید نکنید چون خودش تایید شده میشه  . حالا در پنل تنظیمات خود قالب یه بار ذخیره رو بزنید همین . همه تنظیمات قبلی جایگزین میشه اگر دیدید مشکلی نیست قالب قبلی رو حذف کنید .

موفق باشید
خداییش من متوجه نشدم چی فرمودید

جاویدان

کاربر عضو
خداییش من متوجه نشدم چی فرمودید
با سلام

دوست عزیز

شما مشکل درون ریزی داری درسته اول این فایل رو دانلود کنید و ذخیره کنید .

بهترین گزینه برای درون ریزی اینه که مستنداتش رو بخونید . دو راه وجود داره

راه اول در قسمت درون ریزی اولین گزینه تا آخرین گزینه رو دونه دونه میزنید و منتظر میشید تا درون ریزی براتون کامل انجام بشه و بهتون اعلام کنه یادتون باشه از اولین گزینه تا آخرین گزینه . سپس به قسمت بعد میرید و یه حالت رو انتخاب می کنید تا تنظیمات انجام بشه حتما منتظر پاسخ از سوی برنامه باشید . قبل از هر کاری یادتون باشه همه افزونه های مرتبط باید فعال باشند. در غیر اینصورت به مشکل می خورید .

راه دوم اینه ولی فقط برای کسانی که سایت خام دارند چون فقط احتمال پریدن همچی هست .

این فایل رو دانلود می کنید .

سپس این افزونه رو نصب کنید

فایل اولی رو داخل پوشه این افزونه تو سرور قرار بدید . با این افزونه این فایل رو نصب کنید .

حالا درون ریزی انجام شده و کافیه شما از قسمت دمو یه مورد رو انتخاب کنید . یادتون باشه این قسمت مجزا از قسمت قبلی هست و نباید قسمت اول رو انجام داده باشید چون احتمال تداخل هست .

موفق باشید

logofun

تازه وارد
ممنون موفق شدم

فقط یه راهنمایی بفرمایید در خصوص ترجمه ی قالب

من هرچی گشتم فایل زبانش که بشه با po edit ویرایش کرد رو ندیدم

سورس زبانش رو کجا میشه پیدا کرد . ضمن اینکه از دمو های فارسی دانلود کردم یه مورد رو اما جواب نداد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

بنده به شخصه 59 درصدش رو ترجمه کردم ترجمه هنوز روان نیست ولی قابل استفاده است اصلی ترین بخشها ترجمه شدن تنظیمات هم بخشیش هستش فایلش رو قرار میدم دوستان استفاده کنند اگر فرصت کردم تکمیلش می کنم نشد کسی تکمیل کرد قرار بده .

موفق باشید

You must be registered for see images attach

mehrpouya

کاربر عضو
با سلام

بنده به شخصه 59 درصدش رو ترجمه کردم ترجمه هنوز روان نیست ولی قابل استفاده است اصلی ترین بخشها ترجمه شدن تنظیمات هم بخشیش هستش فایلش رو قرار میدم دوستان استفاده کنند اگر فرصت کردم تکمیلش می کنم نشد کسی تکمیل کرد قرار بده .

موفق باشید

سلام.

من تا شب تکمیل و ویراستش می‌کنم.

اما خوب بود دوستان خودشون اقدام می‌کردن که لااقل چیزی یاد گرفته باشن.

mehrpouya

کاربر عضو
با سلام

موفق باشید

علی الحساب اینم گسترش ترجمه. تا ش هم اگه خدا بخواد تموم می‌کنم. بیشتر قسمت اصطلاحات طراح مونده که دنبال کلمات مترادف مناسبم.

logofun

تازه وارد
ممنون بابت ترجمه

ایا کسی از فونت اختصاصی در این قالب استفاده کرده ؟

mehrpouya

کاربر عضو
ممنون بابت ترجمه

ایا کسی از فونت اختصاصی در این قالب استفاده کرده ؟
سلام.

در حال تست فونت‌های مختلفم. فعلا گیر اصلی توی فونت هدر هستش و نحوه تغییرش. اونم یکی دو روزه با ترجمه نهایی برای دانلود منتشر می کنیم.

mehrpouya

کاربر عضو
دانلود فایل زبان فارسی نسخه نهائی و ویراست شده

با تشکر از جناب @جاویدان عزیز که نصف این فایل رو ترجمه کرده بودن.

Mirr0r

کاربر عضو
بسم الله

با سلام

این قالب عکس رو بنا به نیاز ریسایز میکنه ( مثلا من وقتی از ابزار Porto Recent Post استفاده می کنم ابعاد عکسم رو میزاره روی 450*231 درصورتی که اینطوری عکس بی کیفیت نمایش داده میشه)

میشه این امکان رو حذف کرد؟

یا مثلا این ابعاد پیشفرض رو از 450x231 به مقدار 768x432 تغییر بدیم ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrpouya

کاربر عضو
بسم الله

با سلام

این قالب عکس رو بنا به نیاز ریسایز میکنه ( مثلا من وقتی از ابزار Porto Recent Post استفاده می کنم ابعاد عکسم رو میزاره روی 450*231 درصورتی که اینطوری عکس بی کیفیت نمایش داده میشه)

میشه این امکان رو حذف کرد؟

یا مثلا این ابعاد پیشفرض رو از 450x231 به مقدار 768x432 تغییر بدیم ...
سلام

اندازه تصویر مطالب مرتبط

px
px

Please regenerate all the thumbnails in Tools > Regen.Thumbnails after save changes.

توی قسمت تنظیمات مطالب این گزینه وجود داره. میتونید به صورت دستی تغییر بدید. و البته طبق دستورالعمل باید از قسمت ابزارها، مجددا تصاویر بندانگشتی رو ایجاد کنید.

موفق باشید

Mirr0r

کاربر عضو
سپاسگزارم از شما @mehrpouya

یک مساله دیگه هم که من داشتم. از چپ به راست بودن مطالب Prto Recent Post در المان های صفحه اصلی (نه ابزارک ها) هست.

ینی آخرین مطالب بجای اینکه سمت راست باشن سمت چپ هستند و این مساله کارو داخل اسلایدر ها به خصوص خراب میکنه.

ممنون میشم اگه ممکنه دوستان برای حل این مشکل هم راهنمایی بفرمایند.

با سپاس

arsham.1987

تازه وارد
دانلود فایل زبان فارسی نسخه نهائی و ویراست شده

با تشکر از جناب @جاویدان عزیز که نصف این فایل رو ترجمه کرده بودن.

دوست عزیز ترجمه شما برای همین ورژن آخر یعنی 2.8.3 هست یا 2.8.2 ؟

mehrpouya

کاربر عضو
سپاسگزارم از شما @mehrpouya

یک مساله دیگه هم که من داشتم. از چپ به راست بودن مطالب Prto Recent Post در المان های صفحه اصلی (نه ابزارک ها) هست.

ینی آخرین مطالب بجای اینکه سمت راست باشن سمت چپ هستند و این مساله کارو داخل اسلایدر ها به خصوص خراب میکنه.

ممنون میشم اگه ممکنه دوستان برای حل این مشکل هم راهنمایی بفرمایند.

با سپاس
سلام.

لطفا اسکرین شات تهیه کنید و بفرستید تا دقیقا مشخص بشه اشکال کجاست. ضمنا بحث اسلایدر ارتباطی با پوسته نداره. اسلایدر رو باید به صورت دستی تغییرات و تنظیماتشو انجام بدید.

موفق باشید

Mirr0r

کاربر عضو
سلام مجدد

سایت ما این هستش:

banovane.com

توی برگه ای که برای صفحه اصلی درست کردیم (Home) از المان Porto Recent Post استفاده کردیم.

چه وقتی که حالت اسلایدی بهش میدیم مثل بالای سایت (عکس 1)

چه وقتی که چند مقاله رو میچینیم کنار هم(عکس 2)

مطالب از چپ شروع میشه!

ینی الان "طرز تهیه پیتزا گوشت" آخرین مطلب بخش آشپزی هست ولی سیستم بجای اینکه آخرین هارو از سمت راست شروع کنه از چپ شروع میکنه!

این مشکل طبیعتا توی حالت اسلایدی این المان مثل بالای سایت جالب نیست.

میخواستم بدونم چطور این مطالب از راست به چپ بشه.

بالا