پلیر خوب برای وردپرس

Acrobat

کاربر عضو
سلام.

به یک پلیر خوب و راحت(برای یک فرد خیلی ابتدایی میخوام)، که پلی لیست داشته باشه و صد البته از فارسی هم پشتیبانی کنه برای وردپرس نیاز دارم.

ممنون میشم کمکم کنید.

تاحالا هرچی دم دستم اومده امتحان کردم نشده.

:( :45:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منم دنبال پلیر خوب بودم. چیزی پیدا نکردم...

نسخه های HTML5 معمولا mp3 انلاین پلی نمیکنن...

چه امکاناتی مد نظرته؟ چه پسوندی رو play میخوای کنی؟

Acrobat

کاربر عضو
توی اسکرین شات هاشون خیلی ظاهر خوشگلی دارن. ولی وقتی نصبشون میکنی و میخای ازشون استفاده کنی، اصن هیچ خبری ازون ظاهر نیست. و فقط پیغام دانلود از طریق IDM میاد!! عجیبه.

امکان خاصی مد نظرم نیست. فقط میخوام پلی لیست داشته باشه و mp3 & OGC رو پخش کنه.

ظاهرشم ساده باشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینکه پیغام idm میاد مربوط به مرورگر شماست که افزونه idm روش فعاله و طوری تنظیم هست که فایل های چند رسانه ای رو اتوماتیک بگیره. و اجازه پخش نده...

Acrobat

کاربر عضو
اینکه پیغام idm میاد مربوط به مرورگر شماست که افزونه idm روش فعاله و طوری تنظیم هست که فایل های چند رسانه ای رو اتوماتیک بگیره. و اجازه پخش نده...
میدونم. منظورم از بیان این حرف این بوده که افزونه کار خودش رو میکنه و مدیا رو به پست اضافه میکنه. ولی اونطور که باید باشه نیست :33:

alifiresoft

کاربر عضو
منم مشکل سیو کردن با idm رو قبلا داشتم. با افزونه کاری نمیشه کرد اما میتونی برای اینکه کارت راه بیفته از هر کدوم از پلیر ها که به صورت html5 وجود داره یا از هر کدوم که خوشت اومد توی قالبت استفاده کنی و اونجایی رو که ازت لینک آهنگارو میخواد از "زمینه دلخواه" استفاده کنی و لینک ها رو بهش بدی.

Acrobat

کاربر عضو
منم مشکل سیو کردن با idm رو قبلا داشتم. با افزونه کاری نمیشه کرد اما میتونی برای اینکه کارت راه بیفته از هر کدوم از پلیر ها که به صورت html5 وجود داره یا از هر کدوم که خوشت اومد توی قالبت استفاده کنی و اونجایی رو که ازت لینک آهنگارو میخواد از "زمینه دلخواه" استفاده کنی و لینک ها رو بهش بدی.
فک کنم باید همینکار رو بکنم!!!

HamedR

کاربر عضو
فک کنم باید همینکار رو بکنم!!!
اینا رو تست کن :

دمو :

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا