پنل وبلاگدهی میخوام

mand1404

تازه وارد
سلام دوستان دنبال یک اسکریپت هستم که خیلی راحت بشه باهاش یک سایت زد. اما راحت باشه. مثله وردپرس یا جوملا قالباش راحت طراحی بشه. Html قبول کنه یعنی کلی فایل css یا php نداشته باشه!!!. در اصل میخوام پس از نصب مثله بلاگفا، رزبلاگ یا... یک مدیریت بهم بده و توش سایتم رو شروع کنم، امکاناتش هم خوب باشه

matin.b

تازه وارد
باتوجه به امكاناتي كه شما بيان كردي بهترين و كاملترين سيستم هاي مديريت محتوا همون وردپرس يا جوملا يا نيوك هستش

هر اسكريپت يا سيستم مديريت محتواي كاملي كه بخواي تم يا قالبش معمولا php هستش و در سيستم هايي نظير بلاگفا يا رزبلاگ يا ساير سرويس دهنده ها هم شما كد html رو بهمراه تگها در يك باكس قرار ميدي ولي هنگام نمايش بدون اينكه شما متوجهش باشي همون كد html كه شما در قسمت ويرايش قالب گذاشتي در فايل loader يا index از نوع php يا aspx ايمپورت ميشه وگرنه كه سيستم مديريت محتوا با قالب استاتيك بدون هيچگونه تگ يا هكي كه امكانپذير نيست. همون قالبهاي بلاگفا يا ... رو هم كه از سايت هاي سازنده قالب ميگيري اگر كمي در هدرش دقت كني ميبيني كه فراخوان css داره - امروزه روز ديگه بدن css كه سايت معني نداره.

اگر سيستم مديريت محتوا نياز داري پيشنهاد من وردپرس يا جوملا هستش

اگر هم كه نياز يك سيستم وبلاگدهي داري به لينكهاي زير 1 سر بزن:

mand1404

تازه وارد
بله من با اینا کار کردم ولی قالباشون واقعا وقتگیر ساخته میشه و من وقت این همه تعریف ندارم راستش رو بخواین!

میخواستم یک مدیریت محتوا باشه بشه با html سریع سروته اش جمع کرد! حالا با 2و3 تا css اضافه! دقیقا یک چیزی تو مایه های وبلاگدهی های ایرانی

بالا