پوسته زیبای سایت www.itemp.ir

• نویسنده موضوع 9kia
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

9kia

تازه وارد
سلام به کاربر و مدیر فعال سایت

ببخشید من هر فروم که رفتم جواب ندادن من نمیدونم پس چرا این فرم ها را را اندازی میکنند.

من یک پوسته دقیقا تو مایه همین طرح و چهار چوب پوسته سایت

میخوام به صورت رایگان اگر کسی میتونه کمک کنه.مرسی.

nulledscriptz

کاربر عضو
این قالب رو ایشون نشستن با هزار زحمت طراحی کردن برای سایت خودشون شما چطور از ما انتظار دارین برای شما آمادش کنیم ؟ کپی کردنش کاری نداره ولی دور از قوائد و قوانین برادری اینترنتیه :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

9kia

تازه وارد
این قالب رو ایشون نشستن با هزار زحمت طراحی کردن برای سایت خودشون شما چطور از ما انتاظر دارین برای شما آمادش کنیم ؟ کپی کردنش کاری نداره ولی دور از قوائد و قوانین برادری اینترنتیه :دی
مدیر عزیز و محترم خوب من به این قالب خیلی احتاج دارم . حالا اگر امکان داره برام ایمیل کنید.اگر هم یک طرح که تو همین 4 چوب باشه را معرفی کنید.مرسی آخه من میخوام یک سایت ماهواره راه اندازی کنم و به این قالب خیلی نیاز دارم.

texas

کاربر عضو
مدير اين سايت خودشون اينو زدن

كار خودشون اينه

هزينه كنين توي مايه هاي همين برات ميزنه

9kia

تازه وارد
دوست گرامی من وکیل نخواستم...من یک قالب تو این مایه ها میخواستم گفتم اگر کیسی داره کمک کنه.ما ایرانی ها یاد گرفتیم دیگه.تا آدم چول خرج نکنه به هدفش نمیرسه یک خورده هم انصاف داشته باشید.و به همدیگه کمک کنید.

9kia

تازه وارد
چی شد کسی نمیخواد یک قالب یا حداقل یک مرجع قالب وردپرس را معرفی کنه.

cedar

کاربر عضو
اینجا کسی قالب کسی دیگه رو منتشر نمیکنه ....

سرچ کنید بد نیست " قالب وردپرس" ... کلی سایت پیدا میشه ...

texas

کاربر عضو
دوست گرامی من وکیل نخواستم...من یک قالب تو این مایه ها میخواستم گفتم اگر کیسی داره کمک کنه.ما ایرانی ها یاد گرفتیم دیگه.تا آدم چول خرج نکنه به هدفش نمیرسه یک خورده هم انصاف داشته باشید.و به همدیگه کمک کنید.
اقا جان ما وكيل نيستيم

خواستم راهنماييت كنم

شما به ايني كه قالب كسي رو بخواي بدزدي ميگي انصاف ؟

زدن طرح ايشون ميشه دزدي !

اگر انصاف داري بيا دو روز براي من مجاني كار كن !!

دوستان ببخشيد كه كمي زياده روي كردم آخه ايشون حرفي زده بودن جوابشو دادم

ebadian

تازه وارد
عزیزم من مدیر سایت آی تمپ هستم , : علی عبادیان

گل من خیلی جالبه که میخواهی تو روز روشن ....

با سپاس از برو بچه های پرشین اسکریپت برای حمایت از آی تمپ و تمی که من سرش کلی زحمت کشیدم .

دوست عزیز 9kia هیچ وقت نخواه که از کسی دزدی کنی یا حداقل با سختی هیچ کس چیزی بهت نمیده .

تو یک جمله : از هر دست بدی از همون دستم میگیری .

یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا