پوسته پورتو

blackwolf_tab@yahoo.com

تازه وارد
سلام.من از پوسته پورتو استفاده میکنم.واقعا دستتون درد نکنه.ولی من تنظیمات جستجوی آژاکس رو فارسی میکنم اما فارسی نمیشه.البته فکر کنم به این دلیله که جستجوی پیش فرض مال خود پوسته هست میتونین راهنماییم کنین؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

کجاش رو فارسی کردید از داخل قالب یا بخش زبان قالب هر دو خروجی زبان رو قرار دادید یا خیر . اگر کش روی سایت دارید باید خالی بشه .

موفق باشید .

blackwolf_tab@yahoo.com

تازه وارد
دوست عزیزم من تازه کارم میشه کامل راهنمایی کنین منو؟theme option نمیشه فارسیش کرد.فقط تنظیماتش عوض میشه.میخوام به جایall catagoryمثلا همه دسته بندیها بنویسه ولی تابحال موفق نشدم 

blackwolf_tab@yahoo.com

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

کجاش رو فارسی کردید از داخل قالب یا بخش زبان قالب هر دو خروجی زبان رو قرار دادید یا خیر . اگر کش روی سایت دارید باید خالی بشه .

موفق باشید .
دوست عزیزم من تازه کارم میشه کامل راهنمایی کنین منو؟theme option نمیشه فارسیش کرد.فقط تنظیماتش عوض میشه.میخوام به جایall catagoryمثلا همه دسته بندیها بنویسه ولی تابحال موفق نشدم 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما برای تغییرات نیازمند ویرایش فایل زبان هستید نه چیز دیگه

کافیه تاپیک قالب پورتو رو تو انجمن جستجو کنید داخلش ترجمه کامل توسط دوستان قرار گرفته و تکمیل شده اگر اون مشکلاتون رو رفع نکرد از داخل بخش تنظیمات یه فضا روبروی همون نوشته all catagory وجود داره هرچی که دوست دارید و بنویسید و ذخیره کنید و بعدش اگر افزونه کش دارید خالیش کنید و بعد سایتتون رو نگاه کنید .

موفق باشید

blackwolf_tab@yahoo.com

تازه وارد
سلام داداش گلم.من فکر کنم یه کم عجله داشتم نتونستم منظورمو برسونم.توترجمه هیچ ایرادی نیس.فقط تو header تنظیمات جستجو فارسی نمیشه.من میخوام جستجو رو کلا فارسی کنم.تو تنظیماتی هم که تو theme optionهست فقط اندازش تغییر میکنه.اگه بگین تو بخش ترجمه ترجمه تب جستجوش کجاست خودم حلش میکنم

.امیر

کاربر عضو
سلام داداش گلم.من فکر کنم یه کم عجله داشتم نتونستم منظورمو برسونم.توترجمه هیچ ایرادی نیس.فقط تو header تنظیمات جستجو فارسی نمیشه.من میخوام جستجو رو کلا فارسی کنم.تو تنظیماتی هم که تو theme optionهست فقط اندازش تغییر میکنه.اگه بگین تو بخش ترجمه ترجمه تب جستجوش کجاست خودم حلش میکنم
سلام شما از حلقه ترجمه ووکامرس استفاده کن

از ووکامرس فارسی افزون حلقه ترجمه رو بزن و هر کلمه یا جمله ای که میخوای ترجمه بشه رو کپی پیست کن و بعد ترجمشو بنویس بعدم افزودن حلقه ترجمه رو بزن

به همین راحتی...

بالا