پوسته idstore 3.4

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
این پوسته نیاز به معرفی ندارد. معرفی این پوسته را در پست می توانید بببینید. که نسخه 2.2 رو ارائه داده است.

آخرین نسخه پوسته idstore نسخه 3.4 رو برای عزیزان آماده کردم. که یه پکیج کامل به همراه فایلخای psd و راهنما می باشد. و از مهمترین ویژگیهاش میشه به همخوانی با ووکامرس 2.1 و وردپرس 3.9 اشاره کرد. تا اونجایی که وقتم اجازه داد اونو فارسی سازی کردم.

سپاس یادتون نره

s.m.b

تازه وارد
من بصورت کامل فارسی سازیش کردم با قیمت خیلی کم میفروشم . دوستان خواستند در خدمتیم . ببخشید اگه بد جا پست دادم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mr.dp

تازه وارد
کسی میدونه برای تنظیم این قسمت که عکسشو پایین گذاشتم (همچنین قسمت پاینش که محل قرار گیری محصولات "Latest Product" و "Featured Product " ) و قسمت فوتر چه کاری انجام بدیم ؟

هر چی گشتم نتونستم پیداشون کنم.

You must be registered for see images attach

mani22

تازه وارد
برای قسمت پایین و latest product و featured product به قسمت برگه ها، برگه home برید. نوشته ها و آدرس عکس ها در اونجا هست. برای فوتر به ابزارک ها برید. و همینکه ابزارکی در فوتر گذاشتید ابزارک شما جای ابزارک پیش فرض را می گیرد.

ARGholamiSH

تازه وارد
با سلام.

توی این قالب زمانی که کاربر سفارش رو انجام میده و وارد صفحه پرداخت نهایی میشه این گزینه ها نمایش داده میشه و البته به هیچ لینکی هم وصل نیستند.

لطفا کمک کنید

attachment.php

آدرس سایت:

You must be registered for see images attach

harbiline

Edris
با تشکر از شروع کننده تاپیک

کاش یک اسکرین شات و یا دموی زنده از خوده قالب میدادید که رویت بشه تا چه سطحی فارسی سازی شده این محصول عالی.. :53:

dehnavi

راهبر انجمن
دوست عزیز ایشون که ننوشتن فارسی کردن این پوسته رو

این پوسته توسط پرشین اسکریپت فارسی شده

harbiline

Edris
دوست عزیز ایشون که ننوشتن فارسی کردن این پوسته رو این پوسته توسط پرشین اسکریپت فارسی شده
بله بنده عذرخواهی میکنم...بنده بد متوجه شدم.با تشکر از تذکر شما :53:

babakf

تازه وارد
سلام

قیمت چند خودت هم راه اندازیش میکنی ؟؟؟

بالا