پیشنهاد اضافه شدن چند بخش به انجمن

• نویسنده موضوع Ehs@n
  • تاریخ شروع

Ehs@n

کاربر عضو
درود دوستان!

از اونجایی که پرشین اسکریپت شده یکی از سایت هایی که هر روز بهش سر می زنم چند تا پیشنهاد براش دارم!

1- تغییر قالب انجمن که قبلا هم یه بحث کوچکی روی این موضوع شده ولی نتیجه اش رو نمی دونم چی شد!

درسته که یکسان بودن ظاهر وردپرس و ویبولتین یک مزیت برای پرشین اسکریپت ه و تقریبا یادم نمیاد سایت دیگه ای دیده باشم که قالب انجمن با صفحه اصلیش یکی باشه ولی خوب این قالب ویبولتین هم یه عیب بزرگ داره که اونم عرض کمش ه! :-"

2- تقریبا یک سالی میشه که من وارد سایت پرشین اسکریپت شدم و تو تمام این مدت یک قالب از پرشین اسکریپت دیدم که به نظرم بهتره تغییر کنه(منظورم وردپرس ه) :67:

3- در شماره بعدی ملاحظه کنید. :52:

4-شماره 6 را بخوانید :n4:

5- پوچ!

6- آخرین و مهم ترینش به نظرم اضافه شدن یه چت باکس به انجمن ه که به نظرم جای خالیش خیلی احساس میشه. هر چند محیط انجمن یک محیط حرفه ای هستش ولی شاید بد نباشه با نصب شدن یک چت باکس آشنایی بین اعضا بیشتر بشه. همچنین این کار باعث میشه مدت زمانی که کاربر تو سایت می مونه بیشتر باشه! :53:

فعلا همین ها!

این پیشنهادات من بود !

پیشنهاد شما چیه؟!

----------- پست جدید------------

اینم بگم!

1- برای قسمت معرفی سایت وقتی که کسی پستی رو می زنه حتما پس از تایید یکی از مدیرها پست نمایش داده بشه

2- قسمت بازاچه برای همه کاربرا باز نباشه و برای کاربرای با سابقه باشه و یا مثل قسمت معرفی سایت پس از تایید نمایش داده بشه!

گاهی وقتا وقتی میام پرشین اسکریپت احساس می کنم اومدم به یه فروشگاه خدمات طراحی و ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
پست اول ویرایش شد....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
1- برای قسمت معرفی سایت وقتی که کسی پستی رو می زنه حتما پس از تایید یکی از مدیرها پست نمایش داده بشه

2- قسمت بازاچه برای همه کاربرا باز نباشه و برای کاربرای با سابقه باشه و یا مثل قسمت معرفی سایت پس از تایید نمایش داده بشه!

گاهی وقتا وقتی میام پرشین اسکریپت احساس می کنم اومدم به یه فروشگاه خدمات طراحی و ....
اینو کاملن موافقم و اگه توی این چند روزه حل نشه از پرشین اسکریپت میرم :(

یعنی وقتی میام این پستای معرفی سایت و نمیدونم بازارچرو میبینیم که طرف یه پست میده و خدافظ رو میبینم دیگه هیچ انرژی واسه ادامه دادن نمیمونه

درست نشه دیگه پرشین اسکریپت به درد فعالیت نمیخوره شبیه ایستگاه شده نه یه فروم وبمستر و دیگه نیای بهتره :-s

iPersianScript

کاربر عضو
.

. دورود :48: !

. پیشنهاد ( یا مثال ) : هک چت باکس ( VSa - ChatBox ( AJAX برای vb /:)

. البته برای ایجاد محفل گفتگو! همه جوانب رو می بایست مدیران محترم در نظر بگیرن که... و....!! :|:|

. خـوش باشیـد :54:

.

iReza

کاربر عضو
1- برای قسمت معرفی سایت وقتی که کسی پستی رو می زنه حتما پس از تایید یکی از مدیرها پست نمایش داده بشه2- قسمت بازاچه برای همه کاربرا باز نباشه و برای کاربرای با سابقه باشه و یا مثل قسمت معرفی سایت پس از تایید نمایش داده بشه!

موافقم.

پرشین اسکریپت انگار یه وبسایت تبلیغ رایگان شده و شاید بیشتر تاپیک های موجود،جنبه ی تبلیغاتی داشته باشن تا کاربردی.

ایجاد چت روم هم خیلی میتونه به کاربرا کمک کنه

اما قالب....

قالب صفحه اصلی و انجمن کاملا با هم مچ هستند!نیازی در تغییرش کمه،قالبی مچ تر از این به صفحه اصلی فکنکنم باشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بخش بازارچه و معرفی سایت تا پایان انجام تنظیمات درخواستی قفل شد

در مورد بخش گفتگو و چت موردی نداره

حالا بگید که این سیستم

چت باکس باشه

یا سیستم های گفتگو مثل arrow chat ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان. دو انجمن بازارچه و معرفی سایت باز شدن!

برای ارسال تاپیک در بخش بازارچه 100 پست باید توسط کاربر ارسال شده باشه

13522751431.jpg

Ehs@n

کاربر عضو
دوستان. دو انجمن بازارچه و معرفی سایت باز شدن!برای ارسال تاپیک در بخش بازارچه 100 پست باید توسط کاربر ارسال شده باشه

13522751431.jpg

به نظرم بهتره به جای این که 100 پست داشته باشه ! پست ها بعد از تایید مدیر نمایش داده بشه!

بهتره چت باکس باشه که اینجوری هم داخل انجمن هستیم و اگه کسی هم نیاز به کمک داشت می تونیم بهتر راهنمایش کنیم!

بالا