جاویدان

کاربر عضو
با سلام مدیران محترم :53: و اعضای انجمن :x:

بنده پیشنهاداتی دارم

اول: مبنی بر اینکه اولا قوانین بازنگری بشه و توش به کاربر توصیه بشه حتما برچسب ها رو فراموش نکنند . :26:

دوم: بخش امتیاز دادن :79: به مطلب هست ما مطالبی داریم که بعضا می تونه راهنمای خیلی خوبی باشه ولی دوستان فراموش می کنند به مطالبی که مهم هست ستاره امتیاز بدن این رو لحاظ کنید .

سوم :دوستان قبل بعد از عضویت حتما به صفحه قوانین و راهنما ارجاع داده بشن  :70:

چهارم: ایجاد صفحه راهنمایی دیداری و نوشتاری انجمن : :113:

جهت ارسال مطلب، نحوه نگارش، نحوه بیان مطلب، چگونگی فرستادن عکس از مشکل ، نحوه عکس گرفتن از مشکل :104: ، ارسال آدرس سایت ، ورژن منابع فعلی کاربر که مشکل دارد ، آموزش ایجاد یه کاربری با دسترسی محدود برای بررسی مشکل در هنگام نیاز ، نحوه اطمینان افراد :68: به اعضای انجمن جهت دسترسی ها(این خیلی مهم هست) ،  قوانین درخواست دسترسی از سوی کاربران ، نحوه پیگیری کاربران در مطالب (طرف میاد سوال رو مینویسه و میره حاجی حاجی مکه) :103: ، مجاب کردن کاربر مبنی بر اینکه پس از رفع مشکل اگر راهنمایی درستی دریافت نموده حتما در پست آخر تاپیک اعلام کنه تا ضمن اینکه تاپیک ارسال مرجعی بشه برای کاربران بعدی تا مانع از ایجاد پستهای تکراری و بیهوده و دارای جواب یکسان بشه ، :58:

پنجم: بخش آموزش نیازمند مطالب بیشتری است بخصوص در زمینه های برنامه نویسی آشنایی بیشتر کاربران با اسکریپتها و منابع خارجی دارای لینک پیوند :ph34r:

ششم: مشارکت بیشتر دوستان در پستها آموزشها تاپیک ها و ارسال نظرات  :eek: گاها دیده شده بعضی از دوستان {رودروایسی / رودرواستی هر چی اصلا :)) } دارند و اگر جواب مناسبی دارند سعی می کنند نقض جواب طرف قبلیشن نباشه مخصوصا که طرف جزو از ما بهتران :cool: باشه ، این نکته خیلی مهم هست چون تجربیات بالایی برخی عزیزان در اینجا میتونه بسیار در بخش های آموزشی که ایجاد میشه کمک کنه بخصوص که هیچکس کامل نیست و همیشه احتمال اشتباه هست :109:

هفتم : از همکاری و پشتیبانی و حمایت هم کم نذاریم :57: یادمون باشه ما حتی اگر یک پست مناسب داشته باشیم در این انجمن شریک هستیم {نه شریک از اون لحاظا که بعضی ها فکر می کنند} پس باید به خودمون به انجمن به افراد داخلش بدون هیچ تبعیضی احترام گذاشته و گاهی یه سر کوچیک بزنیم بخصوص افرادی که مو سفید کردن و عمری :110: توش گذروندن { جا داشت اینجا از محمد عزیز :53: که یادم بودن و با یه پست ما رو خجالت دادن یادی و تشکری کنم و بگم ما به یاد همه بچه های اینجا بودیم هستیم و اگر عمری بود خواهیم بود } و این رویه حتما ادامه داشته باشه .

سعی کردم این تاپیک رو جوری بنویسم که خسته نشید از خوندش و حتما اگر موافقید توش مشارکت کنید

موفق باشید یا علی مدد :53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

بازنگری انجام میشه.

در صفحه عضویت ، قوانین نوشته شده  ؛ کاربرها مطالعه نمی کنند متاسفانه

همچنین در جای مناسب تاپیک زده نمیشه!

کار من روزانه نزدیک به نیم ساعت فقط انتقال تاپیک ها در مکان خودش هست.

سعی می کنم در این باره بازنگری انجام بدیم و موارد رو حتما لحاظ کنیم

بالا