پیشنهاد مشابه پرشین اسکریپت

vahid162

تازه وارد
چرا پرشین اسکریپت کم کار شده؟

و این که برای دانلود افزونه های وردپرس چه سایتی رو پیشنهاد می دید که مطمئن باشه و با خیال راحت دانلود کنیم برای استفاده؟
ایا 20 اسکریپت رو پیشنهاد میدین دوستان؟

مریمام

تازه وارد
چرا پرشین اسکریپت کم کار شده؟

و این که برای دانلود افزونه های وردپرس چه سایتی رو پیشنهاد می دید که مطمئن باشه و با خیال راحت دانلود کنیم برای استفاده؟
ایا 20 اسکریپت رو پیشنهاد میدین دوستان؟
ژاکت سایت خوب و قابل اعتمادی هست، پشتیبانی خوبی هم داره بیشتر افزونه ها و تمهاش

vahid162

تازه وارد
ژاکت سایت خوب و قابل اعتمادی هست، پشتیبانی خوبی هم داره بیشتر افزونه ها و تمهاش
متاسفانه ژاکت یکم درغگو هستن.. افزونه های غیر اورجینال رو میزان توی سایت به اسم اینکه خودشون خریداری کردن مستقیم..که باز در هر صورت نال شده هست و میان توی کد هاش تغییر میدن برای این که بتونن لایسنس خودشون رو بزارن و هر از گاهی معلومه از سایت های خارجی دانلود کردن و داخلش کد های مخرب پیدا میشه..
و به هیچ وجه پشتیبانی درستی نداره و اکثر دسترسی ادمین میخوان و در اخر هم خودشون نمیدونن چی به چیه
بنده پیشنهاد میکنم شما هم از اونحا افزونه ای نگیر :)

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چرا فکر می کنید پرشین اسکریپت کم کار شده ؟
کافیه به سایت اصلی که در داخل فروم هم دسترسش هست سر بزنید تا با انبوهی از افزونه ها و قالب های بروز و بعضا رایگان مواجه شوید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid162

Mesmaili

کاربر عضو
متاسفانه ژاکت یکم درغگو هستن.. افزونه های غیر اورجینال رو میزان توی سایت به اسم اینکه خودشون خریداری کردن مستقیم..که باز در هر صورت نال شده هست و میان توی کد هاش تغییر میدن برای این که بتونن لایسنس خودشون رو بزارن و هر از گاهی معلومه از سایت های خارجی دانلود کردن و داخلش کد های مخرب پیدا میشه..
و به هیچ وجه پشتیبانی درستی نداره و اکثر دسترسی ادمین میخوان و در اخر هم خودشون نمیدونن چی به چیه
بنده پیشنهاد میکنم شما هم از اونحا افزونه ای نگیر :)
سلام.

ممنون میشم بفرمائید چه افزونه یا قالبی به صورت خریداری نشده در ژاکت قرار گرفت و کدومشون دارای کد مخرب بوده؟

*
آرشیو اینجا در حال تکمیل هست تا جایی که بنده دیدم. شاید فعالیت توی انجمن کمی کمتر شده باشه ولی سایت و گروه تلگرام فعال هست.

vahid162

تازه وارد
سلام.

ممنون میشم بفرمائید چه افزونه یا قالبی به صورت خریداری نشده در ژاکت قرار گرفت و کدومشون دارای کد مخرب بوده؟

*
آرشیو اینجا در حال تکمیل هست تا جایی که بنده دیدم. شاید فعالیت توی انجمن کمی کمتر شده باشه ولی سایت و گروه تلگرام فعال هست.

یکی از افزونه هایی که خودم از سایت ژاکت گرفتم
searchwp
همین الانم میتونی بری ببینی که بعد از کلی وقت که سایت اصلی این افزونه رو گذاشته و چون ژاکت اپدیتش رو ارائه نداده بود..رفتم کامنت گذاشتم نسخه 4.32 رو رو بزارید.. فروشنده رفته نسخه 4.31 رو گذاشته
اگه این نشون میده که فروشنده دسترسی به اکانت خریداری شده از سایت نداره..پس چی هس؟
حتی یه افزودنی داره این پلاگین که فقط دسترسی با اکانتی به این افزودنی مقدور هست که از سایت اصلی searchwp رو خریده باشی..که بعد از 6 ماه و با کلی درخواست که این مورد رو هم اضافه کنید..هنوز اضافه نشده و کل کامنت های بنده زیر پست این پلاگین هست و می تونید برید ببینید.
این یه مورد بود

کد مخرب هم (یه کد تبلیغاتی بود) که سر و صداش توی فروم ها پیچیده بود چند وقت پیش..با یه سرچ ساده پیدا میکنید

به هر حال از این دست مثال ها زیاد هست که شخصا خودم به تعداد زیادی از این ها برخورد کردم
تمام این موارد هم در مورد (ار تی ال تم) هم صدق میکنه و حتی ژاکت شرف داره به ار تی ال تم

Mesmaili

کاربر عضو
اول از همه اشاره کنم بنده قصد دفاع از کسی رو ندارم.

دوست عزیز اینکه ایشون 1 نسخه قدیمی تر رو گذاشتند به همین علت شما 100% مطمئنید که ایشون به صورت اورجینال نخریدند؟
تا جایی که برای بنده پیش اومده، ثبت محصول در ژاکت نیازمند خرید نسخه اصلی هست. به این صورت که به شما متن خاصی میدند و در صفحه محصول در سایت اصلی کامنت میکنید و لینک میدند.
نکته بعدی نسخه 4.32 در سایت های ایرانی دیگه در حال فروش هست به مبلغ 32 33 هزارتومن. حتی اگر ایشون نسخه اصلی نخریده باشند به نظرم حداقل از سایت ایرانی میخرن تا بروزرسانی رو زودتر اعمال کنند.

شاید هم درگیرن یا به قول شما نسخه خریداری شده نیست که فکر نمیکنم اینحوری باشه.

ببینید کد مخرب یک چیز هست و کد تبلیغاتی یک چیز دیگه که البته هردوش اشتباه هست و نباید وجود داشته باشه.
اگر منظور شما این هست:

که برای سال 96 هست! و البته نمیدویم صحت داره یا خیر. من مورد دیگه ای پیدا نکردم. البته امکانش هست صحت داشته باشه، در اوایل کار این سایت ها قوانین به شیوه دیگه ای بود و به شکل دیگه ای بررسی میشد.

شخص بنده با rtl مشکلاتی داشتم اما با ژاکت برای من مشکلی پیش نیومد. هرچند کاربران دیگه ای مثل شما بودند در همین انجمن که با ژاکت مشکل داشتند.

طبق حسن ختام برای همه تاپیک های مشابه، بهترین مورد این هست که در صورت شک یا مشکل ازسایت های اینچنین خریداری نکنید. یا از منابع رایگان و یا نسخه های اصلی.

vahid162

تازه وارد
اول از همه اشاره کنم بنده قصد دفاع از کسی رو ندارم.

دوست عزیز اینکه ایشون 1 نسخه قدیمی تر رو گذاشتند به همین علت شما 100% مطمئنید که ایشون به صورت اورجینال نخریدند؟
تا جایی که برای بنده پیش اومده، ثبت محصول در ژاکت نیازمند خرید نسخه اصلی هست. به این صورت که به شما متن خاصی میدند و در صفحه محصول در سایت اصلی کامنت میکنید و لینک میدند.
نکته بعدی نسخه 4.32 در سایت های ایرانی دیگه در حال فروش هست به مبلغ 32 33 هزارتومن. حتی اگر ایشون نسخه اصلی نخریده باشند به نظرم حداقل از سایت ایرانی میخرن تا بروزرسانی رو زودتر اعمال کنند.

شاید هم درگیرن یا به قول شما نسخه خریداری شده نیست که فکر نمیکنم اینحوری باشه.

ببینید کد مخرب یک چیز هست و کد تبلیغاتی یک چیز دیگه که البته هردوش اشتباه هست و نباید وجود داشته باشه.
اگر منظور شما این هست:

که برای سال 96 هست! و البته نمیدویم صحت داره یا خیر. من مورد دیگه ای پیدا نکردم. البته امکانش هست صحت داشته باشه، در اوایل کار این سایت ها قوانین به شیوه دیگه ای بود و به شکل دیگه ای بررسی میشد.

شخص بنده با rtl مشکلاتی داشتم اما با ژاکت برای من مشکلی پیش نیومد. هرچند کاربران دیگه ای مثل شما بودند در همین انجمن که با ژاکت مشکل داشتند.

طبق حسن ختام برای همه تاپیک های مشابه، بهترین مورد این هست که در صورت شک یا مشکل ازسایت های اینچنین خریداری نکنید. یا از منابع رایگان و یا نسخه های اصلی.

نه.. بنده مطمین نیستم و شما هم قصد دفاع ندارید و من خودم مشکل دارم و میخوام به صورت عمدی بقیه ی سایت ها رو خراب کنم

والا!!!!!!!!!!

Mesmaili

کاربر عضو
نه.. بنده مطمین نیستم و شما هم قصد دفاع ندارید و من خودم مشکل دارم و میخوام به صورت عمدی بقیه ی سایت ها رو خراب کنم

والا!!!!!!!!!!
بنده عرض نکردم شما به صورت عمد میخواید سایتی رو خراب کنید.
هستند کسانی که 1 تجربه بد داشتند و یا به علت دانش کم یک مجموعه کلی رو زیر سوال بردند و یا میبرند.

گفتنی ها از سمت خودم رو عرض کردم، دیگه نوع برداشت با خود شماست.
موفق باشید.

linuxmint

کاربر عضو
هستند کسانی که 1 تجربه بد داشتند و یا به علت دانش کم یک مجموعه کلی رو زیر سوال بردند و یا میبرند.
این مجموعه کلی ها، کلا از پایه زیر سوال هستند. محصول یک نفر رو یکبار میخرن هزار بار میفروشن تازه اگر لطف کنند آب (کد تبلیغاتی، مخرب یا هرچی) قاطیش نکنن.
اگر یک محصول رو خریدن فقط حق استفاده از اون محصول رو دارند نه فروش اون رو، چون نماینده فروش اون مارکت نیستن، بعد میان اونو کد میکنن که کسی مثل خودشون باهاشون رفتار نکنه. جالبه نه؟!

Mesmaili

کاربر عضو
این مجموعه کلی ها، کلا از پایه زیر سوال هستند. محصول یک نفر رو یکبار میخرن هزار بار میفروشن تازه اگر لطف کنند آب (کد تبلیغاتی، مخرب یا هرچی) قاطیش نکنن.
اگر یک محصول رو خریدن فقط حق استفاده از اون محصول رو دارند نه فروش اون رو، چون نماینده فروش اون مارکت نیستن، بعد میان اونو کد میکنن که کسی مثل خودشون باهاشون رفتار نکنه. جالبه نه؟!

بله جالبه. نکته جالب ترش برای من اینه که وقتی شما و دیگران اینهارو میدونید، چرا باز هم خرید میکنید؟ یا اگر نه خرید نمیکنید و با این ماجرا که محصول شخص دیگه رو میفروشند مشکل دارید، چرا وقتی رایگان دانلود میکنید مشکل ندارید؟
نفس هردو کار یکیه با این تفاسیر! هر دو به فروشنده و توسعه دهنده اصلی ضربه میزنه.
این مساله قیمت گرون دلار و یورو و... هم بهونه ای بیش نیست.

جالبه شما هم به کد مخرب اشاره کردید. میشه افزونه ای رو نام ببرید؟ چون واقعا بنده ندیدم همچین موردی رو و میخوام اطلاع داشته باشم. قطعا افرادی پیدا میشن که شیطنت کنند.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظرم شما خلاصه ترین سخن این چند وقت رو گفتید.
اما سایر عزیزان هم حق دارند نظراتشان را بگویند اینکه بخواهیم دفاع تمام قد از یک مجموعه کنیم غلط است.
اینکه تمام یک مجموعه را متخلف بدانیم هم غلط است.
متاسفانه تحریم ها و خودزنی ما ایرانی ها باعث این وضعیت مضاعف شده است و بدتر اینکه بسیاری به خوردن نون بی زحمت رو آورده اند و مدعی زرنگی و تیزی و حس تجارت و هوش بالا و ژن خوبشان هستند که متاسفانه برعکس است.
البته بدتر از آن اینست که برخی از همین سایتها به علت کثرت پولهای فاسدی که به این شکل بدست می آورند دیروز امروز یا فردا با رشوه یا گسترده کردن فساد و زد و بند با افراد مسئول در حوزه های نظارتی در کشور ضمن نقض قوانین کشور برای خودشان امنیت یا قوانین مورد نیاز می خرند و این بخش خطرناک ماجراست شاید به دید بسیاری نباشد ولی اثرات آن به مرور دیده می شود
در مقابل افرادی هستند که خودشان زحمت می کشند و کمترین حمایت مردمی را می بینند و گاها از همین سایت های مقابل که مدعی در بسیاری از چیزها هستند یا تهدید می شوند یا زحماتشان به راحتی و مفت پس از یک خرید به راحتی با کلی ادعا توسط آنها فروخته می شود.
این داستان یه سر دراز دارد و نیازمند هم اندیشی کامل و بحث آزاد بدور از حب و بغض و کینه و لجاجت و زیرپاگذاشتن قانون کشور حتی با این شکل از بهانه های شخصی که فساد در بخش های مختلف جامعه هست و کسی منکر نیست ولی اگر قرار باشد ما نیز به همین علت قانون را نقض کنیم پس معترض نقض قانون دیگران چگونه خواهیم بود؟
موفق باشید

vahid162

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
به نظرم شما خلاصه ترین سخن این چند وقت رو گفتید.
اما سایر عزیزان هم حق دارند نظراتشان را بگویند اینکه بخواهیم دفاع تمام قد از یک مجموعه کنیم غلط است.
اینکه تمام یک مجموعه را متخلف بدانیم هم غلط است.
متاسفانه تحریم ها و خودزنی ما ایرانی ها باعث این وضعیت مضاعف شده است و بدتر اینکه بسیاری به خوردن نون بی زحمت رو آورده اند و مدعی زرنگی و تیزی و حس تجارت و هوش بالا و ژن خوبشان هستند که متاسفانه برعکس است.
البته بدتر از آن اینست که برخی از همین سایتها به علت کثرت پولهای فاسدی که به این شکل بدست می آورند دیروز امروز یا فردا با رشوه یا گسترده کردن فساد و زد و بند با افراد مسئول در حوزه های نظارتی در کشور ضمن نقض قوانین کشور برای خودشان امنیت یا قوانین مورد نیاز می خرند و این بخش خطرناک ماجراست شاید به دید بسیاری نباشد ولی اثرات آن به مرور دیده می شود
در مقابل افرادی هستند که خودشان زحمت می کشند و کمترین حمایت مردمی را می بینند و گاها از همین سایت های مقابل که مدعی در بسیاری از چیزها هستند یا تهدید می شوند یا زحماتشان به راحتی و مفت پس از یک خرید به راحتی با کلی ادعا توسط آنها فروخته می شود.
این داستان یه سر دراز دارد و نیازمند هم اندیشی کامل و بحث آزاد بدور از حب و بغض و کینه و لجاجت و زیرپاگذاشتن قانون کشور حتی با این شکل از بهانه های شخصی که فساد در بخش های مختلف جامعه هست و کسی منکر نیست ولی اگر قرار باشد ما نیز به همین علت قانون را نقض کنیم پس معترض نقض قانون دیگران چگونه خواهیم بود؟
موفق باشید

درسته نباید تمام مجموعه رو غلط بدونیم.. ولی الان هستن توی ژاکت که دارن نون بازو خودشون رو میخورن و پلاگین می نویسن.. ولی چون مدیران مجموعه، فقط سود و جیب خودشون رو میبینن، برخوردی با فروشنده های متخلف نمیکنن و حتی به قوانین خودشون پایبند نیستن.. اینطوری میشه که کل مجموعه زیر سوال میره و حتی اون ادم های شریفی که دارن اونجا محصولشون رو عرضه میکنن

و کاملا درسته که همچین مجموعه هایی، یه سیستم رو کثیف و خراب می کنن و فقط مربوط به خودشون نمیشه که ادم راحت از کنارشون بگذره

بالا