پیشنهاد پرشین اسکریپتی/ ایجاد بخش توسعه دهندگان وب

masoomi

کاربر عضو
چند وقتیه که یه فکر توو ذهنمه و الان میخوام اونو اینجا مطرح کنم تا موانع و پلهای پیشبرندشو بررسی کنیم با هم.

- شده تا حالا یه قالب یا پلاگین و افزونه و اسکریپت بسازید، فارسی کنید، یا رفع نقص کنید؟

- دوست دارید علاوه بر خودتون، اونو با دیگران به اشتراک بذارید؟

- دوست دارید به ازای زحمتی که کشیدید، پول دریافت کنید؟

- سایت یا وقت کافی برای مدیریت یه فروشگاه یا یه مرجع و بانک فایل ندارید که خودتون کاراتونو اونجا بذارید واسه دانلود؟

- با اینکه میدونید گذاشتن کارهاتون توی انجمنها، فقط و فقط 1 هفته اول جلو دیده همست، با این حال مجبورید کاراتونو توی انجمنها بذارید.چون این تنها جاییه که همه میبیننش و ازش استفاده میکنن!

اگه مدیر والا مقام پرشین اسکریپت، جناب محمد خان قبول کنن، میخوام به کمک بچه هایی که تو کار Web Development هستن، یه بخش توی پرشین اسکریپت ایجاد کنم که زحمتشونو همه ببینن و گاهی اوقات یه پولی هم در بیارن.

مهم نیست این پول 1 ریاله یا 1 میلیارد....

یادمه اولین پولی که خودم با کار کردن به دست آوردم، انقدر کم ولی با ارزش بود که باعث شد شیرینی و ارزش کارمو بیشتر بدونم و محکمتر کار کنم.

روش کار:

- یه سایت با Wordpress و به صورت Multi Author میسازیم. (سطح دسترسی ها، نحوه نوشتن و آپلود و... تعیین میشه).

- هر توسعه دهنده، حکم یه نویسنده رو داره. میاد ثبت نام میکنه و هر وقت که کار جدید داشت، میاد اینجا و آپلود میکنه و توضیحاتشو مینویسه.

- اگه قصد فروش کارشو داشت، میتونه نمونه ای از اون فایل رو ارائه کنه و روش خرید رو (که مراحل خرید یا از طریق ارتباط با ایمیل یا تماس تلفنی بین مشتری و توسعه دهنده هماهنگ میشه)، قید کنه.

- قالب سایت به گونه ایه که ضمن بخش به بخش بودن محصولات (محصولات فروشی، رایگان، قالبها، افزونه ها، اسکریپتها و... ، امکان نمایش همزمان چند محصول در یک صفحه همراه با توضیحات مختصر و اینکه محصول رایگان یا فروشیه رو خواهد داشت.

- هر محصول توی انجمن اصلی پرشین اسکریپت، یه تاپیک پشتیبانی خواهد داشت.

نتایج مثبت:

- همه وب دولپرای ایرانی دور هم توی پرشین اسکریپت جمع میشن.

- کاربرا میتونن از بین محصولاتی که خیلی تنوعشون بیشتر از سایتهای دیگست، چیزی رو که نیاز دارن انتخاب کنن. (یا بخرن یا مجانی دانلود کنن)

- با تبلیغات موجود توی این سایت، میتونیم هم درآمد کسب کنیم، هم از درآمد اون برای تبلیغ توی سایتهای دیگه استفاده کینم.

نظرتون چیه؟

masoomi

کاربر عضو
وای محمد جان! ایرادای قالب جدید داره سر به فلک میکشه :-/

اون از محدودیت کاراکترهای نمایشی جمله که هم تو صفحه اصلی، موضوعات انجمن ناقص دیده میشن، (تعداد موضوعات نمایشی هم خیلی کمه. باعث شده انجمن کم رونقتر شه). و هم تو بخش نظرسنجی انجمن، تعداد کاراکترها محدوده! سوال من ناقص افتاده...

متن کامل سوال اینه:

[h=2]فرهنگ خرید یا ارزشمند دانستن گسترش محتوای دیجیتال در ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟[/h]

درضمن، زیر سوال من نوشتی: این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند :43:

شماهده چیست آیا؟ :43:

درضمن، منو از درجه مدیریت بادی پرس خلع کن. دوستان لیاقتشون واقعاً بیشتر از منه. چون بیشتر از من فعالیت میکنن. :53:

بالا