پیغام خطا در بالا آمدن سایت

webbitt

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان
سایتم یکی دو هفته خرابه چند روز پیشم یک مشکل داست رفع شدش اما الان براش یک مشکل دیگه پیش آمده خواهشمندم یکی سریع راهنمایی کنه عابروم رفت
پیغام خطاش اینه:
Fatal error: Cannot redeclare apiRequest() (previously declared in /home/gigiranian/public_html/wp-content/themes/richer/functions.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code:5) in /home/gigiranian/public_html/wp-content/themes/richer/functions.php(4) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 10
آدرس سایتم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

فعلا موقتا قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کنید

ضمنا ورژن قالبتون چیه از کجا گرفتید و کی نصبش کردید آیا خودتون هم دستکاری در قالب داشتید یا خیر

افزونه ای چیزی هم به تازگی نصب کردید یا خیر

موفق باشید

webbitt

تازه وارد
من این سایتو برای مشتریم طراحی کردم حالا نمی دونم مشتریم چکار کرده خودش می گه هیچکار نکردم و هیچ چیزی نصب نکردم قالبشو که فعال کردم تغییر خاصی ندادم حدود چند ماهی درست بودش و مشتریم استفاده می کرد اما الان حدود دوهفته خرابه اول روی هاست ویندوزی بود که صفحه سفید میامد و هیچ خطایی نشون نمی داد بعد بکاپ گرفتم آوردم روی هاست لینوکسی که این پیغام خطا رو الان می ده لطفا راهنمایی کنید ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

هر چند این وقتی کسی خودش رو طراح می دونه باید مشکل مشتریش رو حل کنه ولی بازم دلم نیومد بیشتر از این پیش مشتریت خراب بشی فقط شرط مهم اینه بری یاد بگیری و خودت قالب طراحی کنی.

فقط یه نکته مهم هستش آیا مشتری شما ورژن وردپرس و احتمالا ووکامرس رو بروزرسانی فرمودند

فقط همین یه بار قالب ورژن آخرش رو 2 ساعته دیگه آپلود می کنم برات بری برداری

فقط شرطش اینه اگر فارسی سازی کردی برام بفرستی تو این دو ساعت می خوام مجانی بذارم برای بقیه

ضمنا دستکاری در کد ها ممنوعه :68:

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

webbitt

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

هر چند این وقتی کسی خودش رو طراح می دونه باید مشکل مشتریش رو حل کنه ولی بازم دلم نیومد بیشتر از این پیش مشتریت خراب بشی فقط شرط مهم اینه بری یاد بگیری و خودت قالب طراحی کنی.

فقط یه نکته مهم هستش آیا مشتری شما ورژن وردپرس و احتمالا ووکامرس رو بروزرسانی فرمودند

فقط همین یه بار قالب ورژن آخرش رو 2 ساعته دیگه آپلود می کنم برات بری برداری

فقط شرطش اینه اگر راستچین کردی یا فارسی سازی کردی برام بفرستی تو این دو ساعت می خوام مجانی بذارم برای بقیه

ضمنا دستکاری در کد ها ممنوعه :68:

موفق باشی
ممنون فقط دقیق متوجه منظورتون نشدم قالب سایت منو برام می فرستین؟می دونم هیچ گونه آپدیتی انجام نداد ممنون از زحمتون

جاویدان

کاربر عضو
دوست عزیز

شما قالب ورژن 2.4.6 رو نمی خوای خب مشکلی نیست فقط این ایرادم بررسی کن

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gigiranian/public_html/wp-config.php:1) in /home/gigiranian/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1121

موفق باشی

webbitt

تازه وارد
@ سلام

نمی دونم از کدوم صحبت من ناراحت شدین اما فقط گفتم متوجه منظورتون نشدم ، آقای قاسمی شما هستین؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام

والا ناراحت نشدم به عکسم نگاه کن به این قیافه می خوره ناراحت بشه

پیش خودم گفتم شاید داریش که اینقدر با قاطعیت می گی حتما هم قالبت اصله یا منبعش درسته

ضمنا بنده آقای قاسمی نیستم باید صبر کنی تا بیاد

در مورد ایراد دوم هم که گفتم دیدم الان سایت رو کلا باز نصب کردی یه توصیه وردپرس رو بدون www فعال کن.

در مورد قالب هم خواستی همون جا که آدرس دادم برش دار

موفق باشی

MahdiY

راهبر انجمن
فایل functions.php رو بذارید اینجا بررسی کنم

بالا